Mobil+420 775 748 800

email info@ingetour.cz

      Nemůžete se dovolat?


   Víte, že...

...v případě špatného počasí můžete lodě a materiál okamžitě vrátit v našich kempech a loděnicích?


   Rychlé odkazy:

INSTRUKTOR VODNÍ TURISTIKY
pro školy a mládež

Pro vodácké výcvikové kurzy, školní výlety či sportovní soustředění mládeže vám rádi zajistíme proškolené instruktory / průvodce vodní turistiky (s licencí).

Ceník (cena za jeden den)
  instruktor (čeština)    1.700 Kč
  instruktor (angličtina, němčina)    2.000 Kč
  • rezervujte si svého instruktora včas! Kapacity jsou omezené, největší zájem je logicky v období květen - červen. Vzhledem k omezeným kapacitám a vytížení instruktorů v sezóně vám musí být rezervace z naší strany potvrzena (nárok na poskytnutí průvodce nevzniká poptávkou či zasláním požadavku),
  • námi zajištěný instruktor má loď včetně vybavení, případně i ubytování v kempech Ingetour zdarma,
  • cenu za instruktora nekrátíme ani v případě, že jej využijete pouze část dne - cena zahrnuje přepravu na start a/nebo z cíle plavby; dále zohledňuje to, že instruktora nelze již využít pro případného dalšího zájemce),

Instruktora vodní turistiky nejčastěji zajišťujeme ve spolupráci s partnerem Inge-Outdoor. Pokud potřebujete pomoci s kompletní organizací kurzu či výletu, neváhejte je kontaktovat!


Chcete se stát instruktorem vodní turistiky?

Potřebujete obnovit licenci instruktora či zdokonalit v technice pádlování, nebo se jen dovědět více o metodice výuky, organizaci kurzů, zachraně na vodě?

ZDE najdete naši nabídku akreditovaných školení a seminářů vodní turistiky.

Telefon: +420 775 748 800 || Email: email