Mobil +420 775 748 800
      Nemůžete se dovolat?
      Sind wir nicht zu erreichen?
      No answer on the phone?

email info@ingetour.cz

   Víte, že...

...v případě špatného počasí můžete lodě a materiál okamžitě vrátit v našich kempech a loděnicích?

Miniobr

   Dealerská zóna:
   Rychlé odkazy:

Parkování

Půjčovna Ingetour nabízí svým klientům v průběhu zapůjčení lodí parkování na pozemcích Ingetour zdarma. Ve všech loděnicích máme odstavná parkoviště, kde můžete vaše auta zdarma zaparkovat. Upozorňujeme na to, že tyto parkoviště nejsou součástí kempů.

V případě, že parkovací plochy Ingetour kapacitně nestačí, není půjčovna Ingetour povinna uhradit za klienta parkovné na placeném parkovišti. Parkovací místa bohužel nelze rezervovat. V případě, že jsou naše místa obsazena, lze využít volná místa v sousedních loděnicích nebo za poplatek místa na veřejných parkovištích nebo v kempech.

Přestože jsou všechny parkoviště v majetku půjčovny Ingetour, nenese půjčovna žádnou zodpovědnost za odcizení nebo poškození vozidla.

Informace o parkovacích možnostech v jednotlivých loděnicích:

Vyšší Brod
K dispozici je pro auta a autobusy velké odstavné parkoviště Hrudkov (za nádražím), ca. 5 min. chůze od recepce kempu a půjčovny. Budete-li chtít parkovat přímo u stanu, budete muset uhradit parkovné dle ceníku kempu.

Rožmberk
Odstavné parkoviště je u hlavní silnice nad loděnicí. Kapacita je ca. 20 os. aut. Pokud chcete zaparkovat auto u stanu v minikempu, zaplatíte dle ceníku minikempu. V případě, že bude parkoviště obsazené je možné využít parkoviště v jiných loděnicích (kemp U Fíka, Vyšší Brod).

Nahořany (Branná)
Odstavné parkoviště se nachází v části kempu U Fíka. Pokud chcete zaparkovat auto u stanu, zaplatíte dle ceníku kempu.

Český Krumlov
Jedno odstavné parkoviště se nachází v zadní části kempu Vltavan. Při parkování na 2 a více dnů je k dispozici hala pro ca. 25 aut. Hala se na noc zamyká. Klíče od haly je možné vyzvednout na recepci kempu Vltavan. Po zaparkování opět vrátíte. Při parkování prosíme o maximální využití místa (pokud jste skupina více aut, můžete se navzájem zastavět). Po ukončení plavby Vám klíče opět zapůjčíme.

Další odstavné parkoviště je k dispozici u loděnice Ingetour v kempu Spolí.

Na loděnici U Trojice bohužel žádnými parkovacími místy nedisponujeme. Budete muset uhradit poplatky dle ceníku kempu Krumlov.

Zlatá Koruna
K dispozici je ca. 40 míst v oplocené zahradě loděnice. V případě obsazenosti se hned vedle nachází placené parkoviště nebo můžete využít parkoviště v kempu, kde budete ubytovaní, parkovné však neproplácíme.

Boršov nad Vltavou
Pro parkování v Boršově slouží loděnice a pronajatá travnatá plocha 200 m od loděnice (neoplocená). Místa nelze rezervovat. Parkování na silnici vedle loděnice nebo u řeky je zakázáno a obec porušování zákazu postihuje.

Lenora
Parkování v Lenoře je zajištěno přímo u půjčovny lodí Ingetour (před tábořištěm Houžná). Při parkování v kempu budete platit dle ceníku kempu.

Odstavné parkoviště jsou pouze pro vodáky, kteří mají lodě zapůjčené od půjčovny Ingetour.

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz