Mobil+420 775 748 800
      Nemůžete se dovolat?

email info@ingetour.cz

   Víte, že...

...klienti Ingetour parkují na vyhrazených místech Ingetour zdarma?


   Rychlé odkazy:

Partner Ingetour:


Decathlon

Slevy

Zákazníkům poskytujeme následující slevy:

1. Sleva pro organizátora

Tato sleva je poskytována skupinám 16 a více osob - organizátor takovéto skupiny získává 2 místa zdarma - např. 16-ti člená skupina tedy platí pouze 14 míst. Podmínkou získání této slevy je, že výhradně organizátor jedná za skupinu a komunikuje s půjčovnou (pokud možno emailem). Tato sleva je poskytována na všechny typy půjčení i výletů, není poskytována školám. Sleva se nevztahuje na ostatní služby (doprava osob, přeprava bagáže, občerstvení, ubytování).

2. Množstevní sleva

Při vícedenním půjčení nad 10.000 Kč je poskytována sleva 10 %, při vícedenním půjčení nad 20.000 Kč je sleva 20%. Tato sleva není poskytována na jednodenní půjčení ani jednodenní výlety, sleva také není poskytována školám. Sleva se nevztahuje na ostatní služby (doprava osob, přeprava bagáže, občerstvení, ubytování).

3. Věrnostní / partnerská sleva

Věrnostní sleva je poskytována na základě předložení zákaznické věrnostní karty. Na věrnostní kartu se postupně nasčítává vaše útrata, dle její celkové výše je pak poskytována sleva 5, 7 a 10 % na všechna vaše půjčení. Tato sleva je poskytována na všechny typy půjčení i výletů. Nevlastníte-li naši věrnostní kartičku, rádi vám ji při kterémkoliv zapůjčení lodí vydáme.

Pořadí poskytování slev

Slevy jsou poskytovány ve výše uvedeném pořadí (nejprve tedy sleva pro organizátora, poté množstevní sleva, naposledy věrnostní sleva).

Všem zákazníkům zdarma poskytujeme:

  přepravu lodí z / do našich loděnic

  parkování aut po dobu výpůjčky lodí

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz