Mobil+420 775 748 800

      Nemůžete se dovolat?

email info@ingetour.cz

   Víte, že...

...v roce 2017 můžete opět využít slevový Vltavský balíček


   Rychlé odkazy:

Partner Ingetour:


Decathlon

VODÁCKÝ AUTOBUS
Společná přeprava osob


Vodácký autobus Ingetour

Pro klienty půjčovny Ingetour zajišťujeme přepravu osob mezi jednotlivými loděnicemi a kempy Ingetour.

  letos organizujeme společnou přepravu pouze v období 19. květen – 16. září
  přepravujeme 8,20 nebo 45-místnými mikrobusy a autobusy.
  s ohledem na ostatní přepravované nelze čekat na opozdilce!
  společnou přepravu osob doporučujeme rezervovat. Není-li na daný termín objednávka, přeprava se neuskuteční nebo autobus do daného místa Nezajíždí.
  přepravu objednávejte prostřednictvím rezervačního formuláře nebo osobně v kterékoliv loděnici či kempu Ingetour.
  Přepravu nelze platit u řidiče autobusu!! Je nutné zaplatit předem v kterékoliv loděnici nebo recepci kempu Ingetour.

Časový harmonogram společné dopravy osob:

směr z Boršova do Vyššího Brodu
spoj A B C D E F
Boršov nad Vlt. loděnice --- 9:30 10:30 --- 16:30 ---
Zlatá Koruna loděnice --- 9:45 10:45 15:45 16:45 17:45
Český Krumlov Trojice --- 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00
Český Krumlov kemp Vltavan** 9:15 10:15 11:15 16:15 17:15 18:15
Pískárna hl.silnice *** 9:25 10:25 11:25 16:25 17:25 18:25
Nahořany kemp U Fíka 9:30 10:30 11:30 16:30 17:30 18:30
Rožmberk kemp Pod Jezem 9:45 10:45 11:45 16:45 17:45 18:45
Vyšší Brod kemp Pod Hrází 10:00 11:00 12:00 17:00 18:00 19:00

spoj A (modrý) jede denně od 9.6. do 16.9. (nutno rezervovat nejpozději den předem)

spoje B a F (červené) jezdí denně od 30.6. do 2.9.

spoje C, E a G, H (černé) jezdí denně od 19.5. - 16.9.

spoj D (zelený) jezdí denně od 9.6 do 2.9.

směr z Vyššího Brodu do Boršova
spoj G H
Vyšší Brod - parkoviště u pension Inge 8:30 14:30
Rožmberk - kemp Pod Jezem, loděnice 8:45 14:45
Nahořany - kemp U Fíka 9:00 15:00
Pískárna - zastávka u hl.silnice *** 9:10 15:10
Č. Krumlov - kemp Vltavan** 9:30 15:30
Č. Krumlov - kemp U Trojice 9:40 15:40
Zlatá Koruna - loděnice 9:50 15:50
Boršov - loděnice 10:10 16:10

** zastavuje i na hlavní cestě nad kempem Nové Spolí – dopravu možno uhradit v loděnici Nové Spolí

*** zastávka je na znamení, na hlavní cestě, pouze se zaplaceným poukazem, nelze platit v autobuse !!!

Pro přepravu v jiných termínech či z jiných míst se informujte na stránce individuální doprava.

Ceník společné dopravy osob:

Ceny jsou uvedeny v Kč za 1 osobu.

  V.B. Rožm Naho Písk Krum Troj ZK Bor
V.Brod   35 45 55 65 75 85 95
Rožmberk 35   35 45 55 65 75 85
Nahořany 45 35   35 35 45 55 65
Pískárna 55 45 35   35 35 45 65
Krumlov 65 55 35 35   35 35 55
Trojice 75 65 45 35 35   35 45
Koruna 85 75 55 45 35 35   35
Boršov 95 85 65 65 55 45 35  

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz