Mobil+420 775 748 800
      Nemůžete se dovolat?

email info@ingetour.cz

   Víte, že...

...cílovou stanici vaší plavby stačí upřesnit až během plavby?


   Rychlé odkazy:

Partner Ingetour:


Decathlon

VODÁCKÝ AUTOBUS
Společná přeprava osob

Pro klienty půjčovny Ingetour zajišťujeme přepravu osob mezi jednotlivými loděnicemi a kempy Ingetour.

  letos organizujeme společnou přepravu pouze v období 20. květen – 17. září
  přepravujeme 8,20 nebo 45-místnými mikrobusy a autobusy.
  s ohledem na ostatní přepravované nelze čekat na opozdilce!
  společnou přepravu osob doporučujeme rezervovat. Není-li na daný termín objednávka, přeprava se neuskuteční nebo autobus do daného místa nezajíždí.
  přepravu objednávejte prostřednictvím rezervačního formuláře nebo osobně v kterékoliv loděnici či kempu Ingetour.
  Přepravu nelze platit u řidiče autobusu!! Je nutné zaplatit předem v kterékoliv loděnici nebo recepci kempu Ingetour.

Časový harmonogram společné dopravy osob:

směr z Boršova do Vyššího Brodu
spoj A B C D E F
Boršov nad Vlt. loděnice --- 9:30 10:30 --- 16:30 ---
Zlatá Koruna loděnice --- 9:45 10:45 15:45 16:45 17:45
Český Krumlov Trojice --- 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00
Český Krumlov kemp Vltavan** 9:15 10:15 11:15 16:15 17:15 18:15
Pískárna hl.silnice *** 9:25 10:25 11:25 16:25 17:25 18:25
Nahořany kemp U Fíka 9:30 10:30 11:30 16:30 17:30 18:30
Rožmberk kemp Pod Jezem 9:45 10:45 11:45 16:45 17:45 18:45
Vyšší Brod kemp Pod Hrází 10:00 11:00 12:00 17:00 18:00 19:00

spoj A (modrý) jede denně od 10.6. do 27.8. (nutno rezervovat nejpozději den předem)

spoje B a F (červené) jezdí denně od 1.7. do 27.8.

spoje C a E (černé) jezdí denně od 20.5. - 17.9.

spoj D (zelený) jezdí denně od 17.6 do 27.8.

směr z Vyššího Brodu do Boršova
spoj G H
Vyšší Brod - parkoviště u pension Inge 8:30 14:30
Rožmberk - kemp Pod Jezem, loděnice 8:45 14:45
Nahořany - kemp U Fíka 9:00 15:00
Pískárna - zastávka u hl.silnice *** 9:10 15:10
Č. Krumlov - kemp Vltavan** 9:30 15:30
Č. Krumlov - kemp U Trojice 9:40 15:40
Zlatá Koruna - loděnice 9:50 15:50
Boršov - loděnice 10:10 16:10

** zastavuje i na hlavní cestě nad kempem Nové Spolí – dopravu možno uhradit v loděnici Nové Spolí

*** zastávka je na znamení, na hlavní cestě, pouze se zaplaceným poukazem, nelze platit v autobuse !!!

Pro přepravu v jiných termínech či z jiných míst se informujte na stránce individuální doprava.

Ceník společné dopravy osob:

Ceny jsou uvedeny v Kč za 1 osobu.

  V.B. Rožm Naho Písk Krum Troj ZK Bor
V.Brod   30 40 50 60 70 80 90
Rožmberk 30   30 40 50 60 70 80
Nahořany 40 30   30 30 40 50 60
Pískárna 50 40 30   30 30 40 60
Krumlov 60 50 30 30   30 30 50
Trojice 70 60 40 30 30   30 40
Koruna 80 70 50 40 30 30   30
Boršov 90 80 60 60 50 40 30  

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz