Mobil+420 775 748 800

email info@ingetour.cz

      Nemůžete se dovolat?


   Víte, že...

...jako organizátor skupiny nad 16 osob máte 2 místa zdarma?


   Rychlé odkazy:

Víte, že...

Víte, že v půjčovně Ingetour je doprava lodí ZDARMA

V případě, že si lodě půjčíte a vrátíte v našich loděnicích mezi Vyšším Brodem a Boršovem, nezaplatíte ani korunu za dopravu lodí. Doprava lodí se platí pouze v případě návozu nebo vrácení mimo loděnice Ingetour.


Víte, že půjčovna Ingetour nabízí

Pokud si v půjčovně Ingetour půjčujete lodě opakovaně, můžete v naší pobočce požádat o vydání "věrnostní karty" - automaticky se vám odečítá až 10% z ceny půjčovného!


Víte, že pro děti máme připravenou hru „Putování s Brodimilem“?

Na začátku plavby si děti (i dospělí) mohou zakoupit dřevěnou známku vodníka Brodimila. Zakoupením této známky a dotknutím se vodníkova červeného prstu získají čarovnou Brodimilovu moc, která je bude chránit při průjezdu vltavskými jezy a peřejemi. Ke známce obdrží i Brodimilovu hrací kartu. Do této karty budou sbírat razítka z jednotlivých míst na Vltavě a zaznamenávat plnění jednotlivých úkolů. Po získání alespoň 4 razítek a správných odpovědí obdrží vodácký list.


Víte, že v případě špatného počasí můžete lodě a materiál okamžitě vrátit v našich kempech a loděnicích?

Pokud vás během putování po Vltavě zaskočí špatné počasí, můžete lodě a vybavení vrátit v našich kempech a loděnicích. Nemusíte tudíž čekat až se uvolní auto a pro vaše lodě zajede. Pokud budete v tuto dobu v kempech Na Pískárně, v Rožmberku U Nojdy a jiných, je třeba počítat s tím, že budete muset čekat až pro lodě a materiál přijede naše auto a budete muset tuto dopravu uhradit. Den vrácení se počítá jako den půjčení.


Víte, že cílovou stanici vaší plavby stačí upřesnit až během plavby?

Cíl plavby, který uvádíte při zapůjčení bereme jako orientační. Pokud v průběhu plavby chcete cíl v rámci našich loděnic změnit, plavbu prodloužit či zkrátit, není žádný problém. Stačí zastavit se v jakékoliv naší loděnici a tam místo ukončení lodí oznámit.


Víte, že jako organizátor skupiny nad 16 osob máte 2 místa zdarma?

Organizování velké skupiny vyžaduje nejednu starost (vybírání záloh, zodpovědnost za zapůjčený materiál, organizaci při zapůjčení a vrácení lodí a materiálu, atd…) Proto chceme tuto práci ohodnotit a poskytneme vám 2 místa (1x kánoe nebo 2 místa v raftu) po celou dobu zápůjčky zdarma. Tuto slevu pro organizátora obdržíte až při samotném půjčování a doplatku v naší loděnici. Tato sleva se nezobrazuje v cenové nabídce, v zasílaném potvrzení rezervace. V případě, že máte nárok i na hromadnou slevu, postupujeme tak, že nejdříve odečteme 2 místa pro organizátora a jestliže i poté je celková suma vyšší než 10 000 Kč, odečítáme 10% (popř. 20% při půjčení nad 20.000 Kč).


Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz