Mobil+420 775 748 800

email info@ingetour.cz

      Nemůžete se dovolat?


   Víte, že...

...v případě špatného počasí můžete lodě a materiál okamžitě vrátit v našich kempech a loděnicích?


   Rychlé odkazy:

Informace k lodím

Zapůjčení a převzetí lodí:

Lodě Vám zapůjčíme a následně převezmeme v našich loděnicích. V hlavní sezóně (červenec, srpen) jsou tyto loděnice obsazeny denně od 9 hod rána, do minimánlě 18 hod večera. Do této doby byste zapůjčené lodě měli vrátit. Po dohodě s konkrétní loděnicí lze čas vrácení posunout. Pokud tedy není vaše půjčení lodí vázáno na dopravu osob, je čas zapůjčení uvedený v objednávce pouze informativní. Vy si tak nemusíte dělat starosti, pokud se dostavíte se zpožděním. Vaše zakončení výletu můžete dokonce změnit během plavby (v rámci loděnic). Většinou se tak děje při špatném počasí. Před zapůjčením nám sice nahlásíte místo ukončení, které však lze v průběhu plavby změnit.

Pojištění kánoe proti poškození:

Naše kánoe jsou pojištěné proti poškození. Dojde-li tedy v průběhu plavby k poškození, nebudete opravu kánoe hradit. Pokud budeme mít v nejbližší loděnici volné kánoe, poškozenou loď vám vyměníme. Toto pojištění se vztahuje na poškození během splouvání. Nevztahuje se na ztrátu lodě (krádež) nebo poškození kánoe od ohně apod.

Pojištění raftu proti poškození:

Nafukovací plavidla (rafty , Pálavy, Baraky) nejsou proti poškození pojištěné ! V případě poškození, vám raft vyměníme také, musíte však uhradit 50% opravy jako spoluúčast. Ta je dána tabulkou podle velikosti poškození (díry). Největší nebezpečí hrozí, pokud necháte nafouknutý člun na slunci a neupustíte ho - praskne.

Ztráta, odcizení lodí:

Při zapůjčení přebíráte za lodě plnou zodpovědnost. Pokud nám lodě z jakéhokoliv důvodu nevrátíte, jste povinni nám tyto lodě a vybavení uhradit. Cena se vypočítává z nákupní ceny od které je odečtena amortizace po odjetých sezónách. Při jakékoliv ztrátě jste povinni tuto událost nahlásit na Policii ČR a předat nám záznam.

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz