Mobil+420 775 748 800

email info@ingetour.cz

      Nemůžete se dovolat?


   Víte, že...

...pro děti máme připravenou hru „Putování s Brodimilem“?


   Rychlé odkazy:

VODÁCKÝ AUTOBUS
Společná přeprava osob


Vodácký autobus Ingetour

Pro klienty půjčovny Ingetour zajišťujeme přepravu osob mezi jednotlivými loděnicemi a kempy Ingetour.

  letos organizujeme společnou přepravu pouze v období 28. květen – 19. září
  přepravujeme 8,20 nebo 45-místnými mikrobusy a autobusy.
  s ohledem na ostatní přepravované nelze čekat na opozdilce!
  společnou přepravu osob doporučujeme rezervovat. Není-li na daný termín objednávka, přeprava se neuskuteční nebo autobus do daného místa Nezajíždí.
  přepravu objednávejte prostřednictvím rezervačního formuláře nebo osobně v kterékoliv loděnici či kempu Ingetour.
  Přepravu nelze platit u řidiče autobusu!! Je nutné zaplatit předem v kterékoliv loděnici nebo recepci kempu Ingetour.

Časový harmonogram společné dopravy osob:

směr z Boršova do Vyššího Brodu
spoj A B C D E F
Boršov nad Vlt. loděnice --- 9:30 10:30 --- 16:30 ---
Zlatá Koruna loděnice --- 9:45 10:45 15:45 16:45 17:45
Český Krumlov Trojice --- 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00
Český Krumlov kemp Vltavan** 9:15 10:15 11:15 16:15 17:15 18:15
Pískárna hl.silnice *** 9:25 10:25 11:25 16:25 17:25 18:25
kemp Nahořany 9:30 10:30 11:30 16:30 17:30 18:30
Rožmberk kemp Pod Jezem 9:45 10:45 11:45 16:45 17:45 18:45
Vyšší Brod kemp Pod Hrází 10:00 11:00 12:00 17:00 18:00 19:00

spoj A (modrý) jede denně od 10.6. do 10.9. (nutno rezervovat nejpozději den předem)

spoj B (červený) jezdí denně od 24.6. do 3.9.

spoj F (fialový) jezdí denně od 24.6. do 27.8.

spoje C, E a G, H (černé) jezdí denně od 27.5. - 17.9.

spoj D (zelený) jezdí denně od 10.6 do 3.9.

směr z Vyššího Brodu do Boršova
spoj G H
Vyšší Brod - parkoviště u pension Inge 8:30 14:30
Rožmberk - kemp Pod Jezem, loděnice 8:45 14:45
kemp Nahořany 9:00 15:00
Pískárna - zastávka u hl.silnice *** 9:10 15:10
Č. Krumlov - kemp Vltavan** 9:30 15:30
Č. Krumlov - kemp U Trojice 9:40 15:40
Zlatá Koruna - loděnice 9:50 15:50
Boršov - loděnice 10:10 16:10

** zastavuje i na hlavní cestě nad kempem Nové Spolí – dopravu nutné uhradit v kempu Vltavan

*** zastávka je na znamení, na hlavní cestě, pouze se zaplaceným poukazem, nelze platit v autobuse !!!

Pro přepravu v jiných termínech či z jiných míst se informujte na stránce individuální doprava.

Ceník společné dopravy osob:

Ceny jsou uvedeny v Kč za 1 osobu.

  V.B. Rožm Naho Písk Krum Troj ZK Bor
V.Brod   55 65 75 85 95 105 115
Rožmberk 55   55 65 75 85 95 105
Nahořany 65 55   55 55 65 75 85
Pískárna 75 65 55   55 55 65 85
Krumlov 85 75 55 55   55 55 75
Trojice 95 85 65 55 55   55 65
Koruna 105 95 75 65 55 55   55
Boršov 115 105 85 85 75 65 55  

Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz