Mobil+420 775 748 800

      Nemůžete se dovolat?

email info@ingetour.cz

   Víte, že...

...... krumlovské jezy můžete sjet dvakrát ?


   Rychlé odkazy:

Partner Ingetour:


Decathlon

Víte, že...

Víte, že ... krumlovské jezy můžete sjet dvakrát ?

Pokud se ubytujete v kempu Vltavan a máte lodě od Ingetour, můžete si ještě ten den sjet přes krumlovské jezy. Lodě odevzdáte v loděnici U Trojice. Ty Vám pak do druhého dne převezeme zpět do Vltavanu. Doprava osob je možná pouze za úhradu.


Víte, že v půjčovně Ingetour je doprava lodí ZDARMA

V případě, že si lodě půjčíte a vrátíte v našich loděnicích mezi Lenorou a Boršovem, nezaplatíte ani korunu za dopravu lodí. Doprava lodí se platí pouze v případě návozu nebo vrácení mimo loděnici Ingetour.


Víte, že v roce 2017 můžete opět využít slevový Vltavský balíček

V odkaze slevové balíčky nabízíme letos Vltavský balíček 2017, kde ušetříte za 1 den půjčení.


Víte, že půjčovna Ingetour nabízí "věrnostní karty"

Při zapůjčení lodí můžete v naší pobočce požádat o vydání "věrnostní karty". Na tuto kartu se vám načítá vaše hodnota půjčení a dle toho výše věrnostní slevy.


Víte, že pro děti máme připravenou hru „Putování s Brodimilem“?

Na začátku plavby si děti (i dospělí) mohou zakoupit dřevěnou známku vodníka Brodimila. Zakoupením této známky a dotknutím se vodníkova červeného prstu získají čarovnou Brodimilovu moc, která je bude chránit při průjezdu vltavskými jezy a peřejemi. Ke známce obdrží i Brodimilovu hrací kartu. Do této karty budou sbírat razítka z jednotlivých míst na Vltavě a zaznamenávat plnění jednotlivých úkolů. Po získání alespoň 4 razítek a správných odpovědí obdrží vodácký list.


Víte, že klienti Ingetour parkují na vyhrazených místech Ingetour zdarma?

Pokud budete parkovat vaše auto na vyhrazeném místě Ingetour, nemusíte za parkování nic platit. Většina těchto parkovacích ploch je oplocená. V případě, že parkovací plochy Ingetour kapacitně nestačí, není půjčovna Ingetour povinna uhradit za klienta parkovné na placeném parkovišti nebo najít místo pro parkování jinde. Parkovací místa bohužel nelze rezervovat. Přestože jsou všechny parkoviště v majetku půjčovny Ingetour, nenese půjčovna žádnou zodpovědnost za odcizení nebo poškození vozidla.


Víte, že v případě špatného počasí můžete lodě a materiál okamžitě vrátit v našich kempech a loděnicích?

Pokud vás během putování po Vltavě zaskočí špatné počasí, můžete lodě a vybavení vrátit v našich kempech a loděnicích. Nemusíte tudíž čekat až se uvolní auto a pro vaše lodě zajede. Pokud budete v tuto dobu v kempech Na Pískárně, v Rožmberku U Nojdy a jiných, je třeba počítat s tím, že budete muset čekat až pro lodě a materiál přijede naše auto a budete muset tuto dopravu uhradit. Den vrácení se počítá jako den půjčení.


Víte, že cílovou stanici vaší plavby stačí upřesnit až během plavby?

Cíl plavby, který uvádíte při zapůjčení bereme jako orientační. Pokud v průběhu plavby chcete cíl v rámci našich loděnic změnit, plavbu prodloužit či zkrátit, není žádný problém. Stačí zastavit se v jakékoliv naší loděnici a tam místo ukončení lodí oznámit.


Víte, že jako organizátor skupiny nad 16 osob máte 2 místa zdarma?

Organizování velké skupiny vyžaduje nejednu starost (vybírání záloh, zodpovědnost za zapůjčený materiál, organizaci při zapůjčení a vrácení lodí a materiálu, atd…) Proto chceme tuto práci ohodnotit a poskytneme vám 2 místa (1x kánoe nebo 2 místa v raftu) po celou dobu zápůjčky zdarma. Tuto slevu pro organizátora obdržíte až při samotném půjčování a doplatku v naší loděnici. Tato sleva se nezobrazuje v cenové nabídce, v zasílaném potvrzení rezervace. V případě, že máte nárok i na hromadnou slevu, postupujeme tak, že nejdříve odečteme 2 místa pro organizátora a jestliže i poté je celková suma vyšší než 10 000 Kč, odečítáme 10% (popř. 20% při půjčení nad 20.000 Kč).


Telefon: +420 775 748 800 || Email: info@ingetour.cz