Mobil+420 775 748 800

email info@ingetour.cz

      Nemůžete se dovolat?


   Víte, že...

...pro děti máme připravenou hru „Putování s Brodimilem“?


   Rychlé odkazy:

Vodácká diskuze

Své postřehy / nápady / připomínky týkající se půjčovny lodí Ingetour, ale třeba i sjíždění Vltavy obecně, můžete vložit zde. Pod tímto textem příspěvky všech, kteří tuto možnost využili před Vámi.

Pokud máte nějaký dotaz ohledně služeb Ingetour, vložte jej do VODÁCKÉ PORADNY, nikoliv sem. Na dotazy vložené zde nebudeme reagovat. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 16.11.2019, 18:17 | SIDOROV VLADIMIROVICH, contact@altayneft.ru | reagovat na toto téma

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0px} span.s1 {text-decoration: underline ; color: #dca10d}

We introduce you OOO TD "ALTAYNEFT" and a mandate company that is bonded by law and authorized to represent a reputable end seller involved in the sale of various petroleum products: JP54, fuel A1, LPG, LNG, Mazut, D2, D6, . Our main goal is to ensure a high level of professionalism in all our transactions to satisfy the demands of our sellers and buyers alike, to ensure a good business relationship between our sellers and buyers.

 

contact us via our email below for our SCO {SOFT CORPORATE OFFER} and procedure.

 

Regards,

SIDOR'S DMITERS BY VLADIMIR DIRECTOR GENERAL 

Email:  contact@altayneft.ru
Skype: 
contact@altayneft.ru Phone: +7 (926) 774-14-07 

Vloženo: 28.8.2019, 12:19 | Ivana, veliv@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jen informaci kolik má ingetour raftů a kanoí?

Děkuji Ivana 

Vloženo: 28.8.2019, 20:13 | Pepa, Pepa109483@seznam.cz

Maji jich hodne.Co letos psali,tak jich meli dostatek i o v prvnim cervencovem vikendu  kdy je zpravidla nejvetsi naval za cele prazdniny.

Vloženo: 27.8.2019, 11:59 | Pepa, Pepa109483@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj.Nemate nekdo fotky jak to ted vypada na Vltave od Vyssiho Brodu do Rozmberku,kdyz se ve Vyssaku odpousti vic vody a je tam hladina cca 1 m?Mate nejaky extra vliv na jezy oproti stavu kdyz je hladina kolem tech 60 - 70 cm.Chci jet na jednodenni vylet s malymi detmi,tak aby to bylo v klidu sjizdny jak kdyz se odpousti malo.

 

Vloženo: 20.8.2019, 9:13 | Lukas, Matl-lukas@seznam.cz | reagovat na toto téma

Shanim partaka do lodi jsme 3 chlapci ve veku 28-30 a bohuzel mi odpadl hacek  od 23.8-25.8 vyssi brod- zlata koruna pravdepodobne 

Vloženo: 8.8.2019, 17:38 | Ondra, onzelezny@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj te chtěl bych se zeptat jak dlouho dopředu si musím rezervovat loď abych si ji mohl pujčit díki za odpověď

Vloženo: 7.8.2019, 10:22 | Michaela, Xaveraj@seznam.cz | reagovat na toto téma

PRO VŠECHNY VODÁKY a turisty sem vkládám tento článek a zároveň DEMENTUJI zprávu, kterou vložili správci sítě Ingetour. 

Vodácká bašta U FíKa je nejstarší hospůdka na Vltavě a funguje zdárně už víc jak dvacet let a je zároveň velmi oblíbená. Když po nějakké době začal p. Pavelec dělat zde kemp, přišel s prosíkem a žádal, zda by se kemp nemohl jmenovat po Fíkovi, s čímž jsme souhlasili. bylo to pro dobro kempu ale i hospůdky.To že panu majiteli nebude stále padesát nebo šedesát je nadmíru jasné, a tak po své sedmdesátce našel nadšence a skvělého kuchaře, kterému předal ,,své ,, poslání a Fíka převzal nový majitel. Ten tam vykouzlil spousty nových věcí a musím říct, že opravdu to dělá dobře. Jenže ejhle...najednou se objeví plakátek reklama, kde je napsáno, že kuchař z UZAVŘENÉHO BISTRA U Fíka vaří U Jury. Pan Pavelec koupil krám a bistro u Jury a zároveň potřeboval napravit naprosto otřesnou reputaci tohoto objektu,nikdy se tu normálně nevařilo. Proto byl osloven ,,Starý dobrý Fík,, tedy bývalý majitel bašety U Fíka, zda by jim tam nemohl pomoci s vařením. Teď se do toho vkládám já jako jeho manželka, je mu dvaasedmdesát a cítí se skvěle a řekl si proč ne, párkrát jim tam pomohu a zkusím jim zvednout jméno, myslím, že by mu mohli majitelé líbat ruce.. jenže to ne. Objeví se článek na jejich stránkách a těžce urazí starou klasickou vodáckou hospůdku tím, že ji slovně uzavře, nazve bistrem. 

Takže pro všechny lidi správně vodou trefené - Vodácká bašta U Fíka funguje je na svém vlastním pozemku se správcem kempu udržují majitelé přátelský vztah, pomáhají si a vychází si vstříc. U Jury to také funguje a myslím, že i fungovat bude, jen by se takové nesmyslné šarvátky neměly vyvolávat, ať je to z jakékoliv strany. A Vy pane Pavelec, byste se měl nad sebou zamyslet a neměl záměrně kohokliv poškozovat a pokud máte něco proti nám, klidně si o tom můžem pohovořit mezi očima..klidně přímo se mnou. 

s pozdravem Michaela Bednářová 

Vloženo: 29.7.2019, 23:19 | Jan , Fafcan@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zajímalo by mě, jak funguje hra Putování s Brodimilem. Nemáte zkušenost? 

Vloženo: 28.7.2019, 13:38 | Iva, Obleckypromimi@seznam.cz | reagovat na toto téma

V kolika lidech jste maximálně jeli na 6mistnem raftu? A je lepší colorado, Ontario nebo Hobbit? Je nějaký rozdíl v jízdních vlastnostech? 

Vloženo: 28.7.2019, 1:48 | kovanda jan, kovanda26@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Jak vypadá splavnost Vltavy z Vyššího Brodu do Boršova ,při současném stavu vody?

Vloženo: 24.7.2019, 19:48 | Jana, Janaslana@post.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, rádi bychom s kamarády a dětmi vyrazili na cca 3 dny na rafty. Já s manželem jsme již 2x na raftu na vltavě jeli, známí nemají zkušenosti. Původně jsme plánovali Vltavu, ale když to tak člověk čte, jak to na vltavě v sezóně vypadá.... Nemohli byste doporučit jinou aktuálně sjizdnou řeku, kterou by zvládli i začátečníci a která by nebyla vyloženě olej? Případně odkud kam.... 

Případně... Které kempy, pokud by jiná řeka nebyla, byste doporučili na vltavě, aby byly vhodné pro děti? (nějaké vyžití apod) (úsek vyšší brod boršov)  

Díky za rychlou odpověď. Chceme jet příští víkend.  

Jo a ještě dotaz... Vlezou se spacáky a stan do barelů?  

Vloženo: 25.7.2019, 7:38 | DS, nasedovolenka@seznam.cz

Ahooj,

Ono ne všechno, co člověk čte je úplná pravda. Pěkně napsáno je o tom třeba na stránkách www.ivltava.cz.

Jiné řeky samozřejmě sjízdné jsou, ale s tím olejem už to bude marné, letos je větší sucho jak minulý rok, a Vltava je sjízdná právě kvůli Lipnu, který musí vždy minimálně ty 3m3 upouštět- z tohoto důvodu je splavná celoročně ;)

Za 3 dny se dá zvládnout i do toho Boršova (je to ale makačka) v lepším případě do Zlaté Koruny.

První den bych vyrazil do Rožmberka, případně do Branné- je to nejlépe hodnocený kemp a spoustu využití pro děti.

Druhý den Krumlov který se spojí s procházkou po Krumlově a zámku- večer je to opravdu nádherný a třetí den Koruna.

Snad jsem Vám pomohl, a vodu si užijte ;)

Pěkný den 

Vloženo: 20.7.2019, 18:28 | Tomáš , tom.kuca@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, dnes ráno (20.7.) byl našemu kubánskému kamarádovi odcizen mob. telefon Samsung S8 v kempu Vltavan ( ve sprchách) . Prosí o vrácení z důvodu množství rodinných fotografií . Nabízíme finanční odměnu . Děkuji 

   

Vloženo: 20.7.2019, 16:01 | Katka, k1411@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všichni, mám prosbičku...16.-17.8.2019 jsme jeli vodu V. Brod - Č
Krumlov U Trojice. Někde jsme ztratili synovo tričko - tmavě modré, s bílým nápisem CTRL-V. Manžel teď chodí s tričkem CTRL-C bez parťáka. Prosím o info, pokud jste tričko někde ulovili. 
 Díky!!!! 

Vloženo: 9.7.2019, 15:27 | Vašek, vaclav.hatas@txn.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodačky. V pátek 2.8. 2019 jedeme na vodu na Vltavu – z Nahořan do Českého Krumlova. Rafty i ubytování máme zařízené a máme dvě místa navíc. Alkohol a dobrá zábava zaručena. Doprava na trase z Mladé Boleslavi zařízena.

Vloženo: 8.7.2019, 20:33 | juraj, cibik.juro@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobrý deň chceli by sme naplánovať 3 denní splav s možnosťou prespať v kempoch. Sme začiatočníci takže nič náročné denne tak 6hod. Splavu kde by sme mali začať kde späť a kde končiť ďakujem za rady

Vloženo: 10.7.2019, 6:22 | Dan, daniel.suchma@gmail.com

Tady je to pěkně rozepsané http://www.ingetour.cz/pujcovna-lodi-raftu/doporucene-trasy

Vloženo: 8.7.2019, 18:54 | Roman, kocian.roman@gmail.com | reagovat na toto téma

AHOOOOOOJ vodáci :) Chcem sa spýtať, ako tento rok vyzerá jez u papouščí skály? Viem, že minulý rok bol štandardne uzavretý, tak sme to museli šupnúť nejako po ľavej strane...

Vloženo: 9.7.2019, 9:48 | DS, nasedovolenka@seznam.cz

Ahoooj,

Jez je už od minulého roku (koncem Srpna) splavný ;)

DS 

Vloženo: 7.7.2019, 18:02 | Richard, risa.ondrus@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj,

kde v Krumlově uschovat loď, aby jsme mohli zajít do města? 

Vloženo: 9.7.2019, 9:50 | DS, nasedovolenka@seznam.cz

Ahooj, Ideální je kemp nové spolí a do Krumlova zajít procházkou ;)

Pokud Vám procházka nevyhovuje, zakotvěte za jezem Mrázkův mlýn, ale pozor!! LODĚ MUSÍTE NECHAT VE DOĚ- VYHLÁŠKA KRUMLOVA 

Vloženo: 7.7.2019, 7:11 | Irena, i.chavikova@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu a názory. Jsme dva dospěli a 3 kluci 10,9 a 8 let a rádi bychom jeli s klukama na vodu začátkem srpna. Já jsem na vodě nikdy nebyla, manžel kdysi jednou. Přemýsleli jsme nad raftem pro 6, případně je tu varianta raft pro 8 a další jeden dospělý a 2 děti. Je to vůbec reálné? Nejsem žádný silák, nevím, jak dlouho vydrzim pádlovat a o klukách si nedělám vůbec žádné iluze. 

Myslite, ze je to vůbec reálné, abychom se neutrapili? Fyzicky to zvládli? Pádlovani, přenášení jezu? Nechtěla bych, aby z dovolené byl akorát stres, chci si to užit. Chtěli bychom 3 nebo 4 denní úsek.  

Vloženo: 8.7.2019, 10:43 | Pavel, gajdik@gamaocel.cz

Raft pro šest je ideální. Jede to dobře a děcka mají také prostoru dost. Na trase z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny všechny jezy v pohodě sjedete. Kdyby jste chtěli až do Boršova tak těsně před Boršovem se jeden jez musí přenášet a je tam dost špatný přístup do vody pod jezem, tam by Vám musel někdo pomoct. Jinak se není čeho bát.

Vloženo: 4.7.2019, 12:45 | Dan, daniel.suchma@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, chystám se s dcerou na vodu vyšší brod-zlatá koruna. Teď je tam prý hodně narváno. Je to na přelomu července a srpna lepší nebo počkat až na konec srpna? Díky 

Vloženo: 5.7.2019, 21:31 | Nina, Ninakobyla@seznam.cz

Ahoj jezdíme pravidelně přelom červenec - srpen a v pohodě se to dá byly roky kdy tam bylo fakt hodně lidí ale loni to šlo.Ale je pravda že vyjíždíme až pondělí nikdy ne o víkendu.

Užijte si to Ahooooj

Vloženo: 4.7.2019, 16:14 | Dan, daniel.suchma@gmail.com

Díky za odpověď. 

A je to na konci srpna nějak znatelně lepší než uprostřed prázdnin? 

Vloženo: 4.7.2019, 12:51 | 007, nasedovolenka@seznam.cz

Ahoooj,

Bláznovina je jezdit na vodu v prodlouženém víkendu a startovat soboty.

Buď vyjet z Brodu v týdnu, nebo v sobotu ale a) bud hodně brzo ráno a nebo za b) pozdě odpoledne.

Díky 

Vloženo: 26.6.2019, 13:46 | Luděk, ludek.l.novotny@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,vodaci nejel teď někdo Vltavu ž Vysaku  na borsov kolik je vody  diky ludek 

Vloženo: 24.6.2019, 14:19 | Lukáš Bayer, bayer.junior@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj Vodáci, chci se zeptal na takovou asi snad blbost, ale jde mi oplánování trasy a spojené výlet s ní. Letos poprvé děláme s manželkou kompromis kvůli našim nezkušeným přátelům a vyrážíme na raftu určeném pro šest lidí. Bude v něm čtyři. Vždycky jezdíme na Pálavě a ta nám vyhovuje ve všech směrech, ale teď mě zajímá o kolik je ten raft pomalejší. Děkuji za jakou koliv alespoň orientačí odpověď :-) Díky

Vloženo: 28.6.2019, 10:54 | Lukáš Bayer, bayer.junior@seznam.cz

Děkuji moc za odpověď. Potěšila mě, protože jsem si myslel, že je to větší rozdíl :-) S větší dřinou počítáme, ale nevadí nám :-)

Vloženo: 26.6.2019, 10:51 | DS, nasedovolenka@seznam.cz

Ahoj,

Z vlastní zkušenosti si nemyslím, že by to mělo až takový vliv. Trošku více si tedy zamakáte, leháro to asi úplně nebude. Z Vyššího Brodu jsme jeli do Krumlova a z raftem jsme tam byli o cca 60 minut později. 

Vloženo: 21.6.2019, 20:55 | Mareš Jakub, 19jakub@seznam.cz | reagovat na toto téma

Po objednání a zakoupení klobásy xxl jsem dostal po poměrně dlouhém čekání “na klobásu” podprůměrně velkou klobásu. Hned po vyzvednutí jsem zjistil, že je úplně studená a nejdlá. Po vrácení do kuchyně mi bylo řečeno, že to není jejich chyba, že jsem ji vyzvedl pozdě. Ale pan byl tak ochotný, že mi ji ohřeje. VLOŽIL JI NA 4 VTEŘINY DO FRITÉZY A S ÚSMĚVEM OPEŤ VYDAL. Tento přístup je velice nedůstojné a zásadně nedopuročuji TUTU BAR/RESTAURACI.

 dne  21.7.2019 20:30

Vloženo: 12.3.2019, 18:44 | Supan, supan@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, sháním kontakt, nebo alespoň jméno na pána, který má jako občerstvení velký obytný přívěs u kempu Viking a peče tam báječné ryby.

Pokud máte dejte echo nebo to tady napište. Děkuji.

702 149 403

Supan

Vloženo: 22.2.2019, 21:25 | Míša, michaelabatkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, od kolika let berete dětičky na vodu? 

Vloženo: 7.6.2019, 10:56 | Michaela, michaelabatkova@seznam.cz

Všem děkuji za názor. Malé budou teprve v srpnu 2 roky. Asi zkusíme jen pár kilometrů. Na začát by to mohlo stači.

Vloženo: 4.6.2019, 22:39 | Pavla, pavlapribyl@seznam.cz

Syn byl s námi poprvé na Vltavě, když mu bylo 3,5roku.Zvládnul to skvěle.Letos jede opět,moc se těší už potřetí 

Vloženo: 14.5.2019, 11:03 | Maruška, pijackovam@seznam.cz

Sem vložte text...Ahoj,jezdíme na Vltavu vždy kolem 8.5.  na 5-6 dní,letos jsme jeli po 12té .....když jsme začínali měla nejmladší dcera 4,5 roku a perfektně to zvládala 

Vloženo: 3.5.2019, 22:16 | Mirek, miroslav.horvath78@gmail.com

Ahój, mám 11 letá dvojčata a letos pojedou po pátý.

Vloženo: 9.1.2019, 9:24 | Martin, marty.jain@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj. Chystáme se letos na klasickou trasu Vyššák Boršov a yajímalo by mě, jak to vypadalo s čekáním u jezů v létě 2018. Chceme jet totiž první týden prázdnin a bojíme se dlouhého čekání. Díky

Vloženo: 15.2.2019, 11:58 | Pavel Mačuda, pavel@ingetour.cz

Ahoj, vloni to nebylo nijak extrémní ... Nejlépe je naplánovat plavbu se začátkem v neděli, pondělí nebo úterý...
Také lzy vyrážet na denní plavbu třeba kolem oběda - to už jsou všichni na vodě, ale níže po proudu... odpoledne bývá příjemná plavba...

Pavel (Ingetour) 

Vloženo: 24.1.2019, 0:57 | martin, brnemarty@seznam.cz

urcite jedte nejlepe od 1.7 a nezačínejte s plavbou o svátcích, to je tam peklo. My o svatcich měli uz jen posledni den či dva plavby a bylo to OK, 

Vloženo: 20.8.2018, 21:56 | Renca, Renata.gurellova@outlook.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Dobry den, jedeme s detickama 10-14 poprve na vodu. Jaky kratky usek na par hodim byste doporucili?

dekuji 

Vloženo: 21.8.2018, 20:57 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Ty děti zvládnou celou trasu z vyšáku až do Boršova.Samozřejmě rozdělenou do etap.Trasa bez jezů a přitom nejhezčí je ze Zlaté Koruny do Boršova.

Vloženo: 14.8.2018, 12:39 | Karel, kaja254@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooj vodáci, chystáme se v partě 8 lidí na Vltavu. Budeme mít půjčené vydry. Na sobotu máme naplánovaný dlouhý úsek Nahořany - Zlatá Koruna. Chci se zeptat, jaká je o těchto víkendech na Vltavě situace, hlavně jak dlouho se čeká na jezech. Neplánujeme žádné dlouhé zastávky, jen nějaký rychlý oběd. Ve Zlaté Koruně musíme být do 18:00 kvůli vyzvednutí bagáže, myslíte si, že se to dá stihnout? Díky!

Vloženo: 15.8.2018, 17:26 | Pavel, pavelflorus@seznam.cz

Ano v pohodě to stihnete já jedu taky tenhle víkend a vltavu už jedu asi po 50 a na jezech se to dá.

 

Vloženo: 12.8.2018, 20:56 | Majda, majaZ19@seznam.cz | reagovat na toto téma

Příští rok si už od Ingetouru raft nepůjčíme. 3x jsme dostali raft, který se po 2 hodinách sám vyfoukl. Při každé výměně na nás byli vaši zaměstnanci nepříjemní. Promiňte, ale když je váš pracovník (muž) schopný říct dvoum (vzrůstem malým) slečnám ,,Tak mi ten raft přineste!", tak to mi přijde opravdový vrchol. Od čeho ty lidi platíte? Aby se váleli a sem tam nafoukli loď??

Za tyhle peníze očekávám tedy jiný přístup a servis. Nechápu, proč si ty rafty nekontrolujete, když vám je zákazníci vrací. Evidentně jde jen o výdělek a ne o spokojenost klientů. 

Vloženo: 1.10.2019, 21:32 | Tomáš, fandiminge@seznam.cz

Si nemáš pujčovat loď, když ji neuneseš ;) ... Nechtěla bys taky aby tě do toho rovnou posadili a padlovali za tebe? ... Neřikám, že loď nemohla byt děravá, ale ty bys taky neměla být líná a vymlouvat se na to že jsi malá... Jeden chlap ji nést může a dvě ženské ne? ;)

Vloženo: 8.8.2018, 22:04 | Martin , knazovcikmartin@seznam.cz | reagovat na toto téma

Od 3.8. do 7.8. jsme byli ubytováni v kempech INGETOUR co se týče kuchyně měla by více zabrat, co se týče obsluhy ať za barem nechlastá a nevykecává se a věnuje se zákazníkům 😊 neskuteční lidi, nehorázně neochotná obsluha. Za mě osobně děkujeme paní na recepci v kempu Vltavan za její vzorně odvedenou práci, za úsměv a za vše co pro nás udělala ještě jednou jí děkujeme 😊Vodáci z Moravy 

Vloženo: 2.8.2018, 7:54 | Anet, anetastraussova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Naprostá spokojenost se službami Inge, hlavně přístup všech zaměstnanců byl super. Spaní u Fíka také bez problémů, asi jako každý i já podotknu, že by sociální zařízení mohlo být o fous lepší, ale je to relativně všude stejné při takovém počtu lidí. A v podsadovém stanu možná častěji zamést, měli jsme tam slušnou zásobu kamínků s pískem.... ale hold jsme na vodě a né v pětihvězdičkovém hotelu :-)

Takže za nás díky a za rok zase AHOOOJ

Vloženo: 2.8.2018, 7:48 | Lukáš, cupal@centrum.cz | reagovat na toto téma

Vodáci mám velkou prosbu...koupili jsme v kempu u Fíka jejich vlastní pohled (zkušení vodáci ví, o kterém mluvím), syn ho potřeboval poslat do školky, aby si pak ukázali, kde všude o prázdninách byli. Bohužel než jsme našli poštovní schránku, pohled nám vypadl a syn je teď velmi smutný. Z Vltavy jsme se vrátili v neděli a tento rok se tam už nechytáme. Našla by se nějaká dobrá duše, která by pohled zakoupila a poslala nám na Moravu? Veškeré náklady samozřejmě uhradím. Byl bych vám neskutečně vděčný! Napište mi prosím na cupal@centrum.cz nebo na č. 601504070. Moc děkuji! Lukáš

Vloženo: 7.8.2018, 21:14 | Lukáš, cupal@centrum.cz

Tak dobrá duše se našla a pohlednice dnes dorazila k nám domů...ještě jednou děkujeme Romaně z Prahy i ostatním vodačkám, které nám nabídly pomoc. Jste úžasné a moc si toho vážíme! Lukáš a syn Matýsek :-)

Vloženo: 28.7.2018, 18:33 | jirka, jirkazdarak@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...letošní vltava?? tragédie.všude řev z reproduktorů.

 

v kempu v.brod sobota 21.7. do tří do rána nějakej debil řve s kytarou,kdyby

 

alespoň znal více slok,opakuje refrény do zblbnutí.mít tak flintu. 

  

 

Vloženo: 28.7.2018, 14:59 | Anet, a.roubalova@email.cz | reagovat na toto téma

Ahojda, neví prosím někdo, kde přesně se letos prodávají placky/známky? Děkuji za jakoukoli odpověď, chceme je!:D:)

Vloženo: 23.7.2018, 19:52 | Lenka, leninecka78@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jsme rodiny s malými dětmi a ještě jsme Vltavu nejeli. Ráda bych věděla jaké jsou reálné možnosti denního splutí. Na Berounce minulý týden 15km. Vyjíždíme vždy cca v 11.00 hodin a doplouváme v cca 17.00 hodin, jelikož nás bývá 50, oběd vždy zabere minimáně 1,5 hodiny. Moje představa je plavba na 3 dny pátek - neděle. Je reálné doplout až do Boršova, aniž bychom měli jazyk na vestě.  Jaké by jste pak doporučily kempy  a občerstvení pro obědy? Popřípadě jiná doporučení pro plán trasy? Děkuji.

Vloženo: 28.7.2018, 8:03 | Pavel Mačuda (Ingetour), pavel@ingetour.cz

Vltava se standardně sjíždí i za nižšího stavu, než 10 kubíků... 
Minimem pro vypouštění je ca 5-6 kubíků a i to je sjízdné. Při nížším stavu se dá počítat rychlost kolem 4-5 km/hod (podobně jako běžná chůze), když občas hrábnete pádlem do vody.

Pavel (Ingetour) 

Vloženo: 24.7.2018, 17:24 | Jirka, nghoo@seznam.cz

Ahoj Lenko, realne to je, zalezi "kolik vam pusti", Vltavu bych nesjizdel kdyz prutok ve Vyssim Brodu bude pod 10 kubiku. 15km na Berounce by mohlo odpovidat 20km - 23km na Vltave. Berounka byla hodne o padlovani, Vtava je rychlejsi a je to znat.

Vloženo: 20.7.2018, 14:32 | Maraela, maraela1@seznam.cz | reagovat na toto téma

Již 15 let jezdíme vltavu, jsem poměrně nenáročná takže špatné recenze nepíši ale nedá mi to se podělit o letošní zážitek z Rožmberku. Do tohoto kempu již vodáci asi moc nepatří. Přírodní dřevěná budova zbourána a místo ní je tam betonová kostka. Krb kde jsme se po léta hřáli taky zbourán, muzika žádná. Obsluha jako vždy a všude mladí brigádníci ale tady docela neochotní. Jídlo z polotovarů a kvalita se velice zhoršila. Poslední kapka byla snídaně. Již 15 let do tohoto kempu jezdíme ale tak vysokohorské přirážky nemají nikde. Pravidelně jsem se se snídaní pro dva vešli do cca 150-170 Kč ( housky másla, a něco na ně + čaj) a tentokrát se cena vyšplhala na 300,- Kč. Vím, byla to moje hloupost že jsem se nepodívala na ceny ale malé máslíčko, med, trojúhelníček sýra,marmeládička ...vše za 15,-Kč? Vzhledem k tomu že na place vyrostlo hodně nových chatek tak předpokládám že tady už vodáky moc vítat nebudou. Nový majitel pravděpodobně spoléhá na to že v okolí jiné kempy nejsou ale příští rok má být naštěstí otevřený nový kemp kousek pod Rožmberkem 

Vloženo: 28.7.2018, 7:35 | Pavel Mačuda (Ingetour), pavel@ingetour.cz

Ahoj, jen bych rád doplnil, že se jedná o kemp Rožmberk (bývalý kemp U Nojdy), který neprovozuje Ingetour!
Ingetour provozuje v Rožmberku malý kemp Pod Jezem (300m vlevo pod jezem)...

Pavel 

Vloženo: 19.7.2018, 14:58 | Filip, filip.jungar@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, další víkend se chystamé z vyššího brodu do koruny. Chtěl bych se zeptat, jaká je aktuální sitauce pokud jde o sjíždění řeky na raftech ? Je to v pohodě, nebo se musí z raftů hodně vystupovat ? Je lepší jet v kanojích, nebo jsou rafty v cajku? :)

Vloženo: 19.7.2018, 9:10 | Agent 009, nasedovolenka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chtěl bych znát názpory samotných vodáků.

První den potřebujeme splout z Vyšáku až do Nového Spolí (Český Krumlov). Je to realizovatelný plán? Plánujeme vyjíždt cca v 8:00, cesta co jsem koukal trvá bez zastávky 8hodin, +- 2 hodky na zastávky u jezů atd....příjezd 18:00.

Díéky za každou informaci, pěkný den 

Vloženo: 19.7.2018, 13:29 | Michal, michal.ve@seznam.cz

Zvládnete to bez problémů.

Vloženo: 19.7.2018, 13:20 | Michal, michal.ve@seznam.cz

Zvládnete to bez problémů.

Vloženo: 16.7.2018, 20:04 | Kamil, tiril@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text..Kemp u Fika (Nahorany) nedoporucujeme,spatne jednani vedouciho vuci klientum a z vypozorovani tak i k zamestnancum.Mel arogantni,neslusne i povysujici chovani.Jinak zbytek kempu a organizace celkem vporadku,jak ubytovani tak i prepravy ac retro vozy.

Vloženo: 22.7.2018, 10:43 | Pavel Mačuda (Ingetour), pavel@ingetour.cz

...můžete prosím více specifikovat na můj mail? V čem byl problém? Děkuji, Pavel (Ingetour)

Vloženo: 15.7.2018, 17:57 | Šárka , Sara.radost@seznam.cz | reagovat na toto téma

Prosím o info jak to vypadá v těchto dnech na Vltavě s návštěvností? Viděli jsme velké fronty před jezem v Herbetově ze začátku měsíce,  které nás odrazují. Předem díky za info 

Vloženo: 20.7.2018, 13:58 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Nevěřte všemu, co vám média naservírují ;)
Zpráva v novinách nebo televizi, že je situace přiměřená, splouvání v pohodě a nic zvláštního se neděje by nebyla tak zajímavá, jako strašení nekonečnými frontami, kontrolami na alkohol, totálním suchem či zavřením skoro celé řeky kvůli opravě skály na břehu ... ;) 

Vloženo: 13.7.2018, 23:08 | KANAVL, blazkovami@email.cz | reagovat na toto téma

Za expedici KANAVL velka pochvala a diky Ingeturu za perfektni servis. Zvlaste teamu ve Zlate korune kde nam s velkou ochotou a bez problemu vyšli vstříc s vymenou lodi . Za skupinu 41 malych i velkych vodáků velke diky.   

Vloženo: 19.7.2018, 11:55 | Ingetour Zlatá Koruna, rzika@quick.cz

Děkujeme a zdravíme. 

Vloženo: 13.7.2018, 22:11 | Lukáš Rais, Lukas@lukasrais.czkterý | reagovat na toto téma

Ahooooooooj🛶

dneska 13.7.2018 jsme řešili problém jak se dostat z5 do Zlatý koruny, jelikož jsme nestíhali bus. Díky jednomu pánovi středního (dle vodaček staršího) věku (cca 50 roků),který nám zajistil dopravu a navíc ještě zvlášť pro vlhké a zvlášť suché až k samotnému ubytku jsme dorazili všichni v pořádku.Z takovéhoto servisu a takové péče o své věrné vodáky, by si měl každý vážit a brát příklad. Ještě jednou mooooc díky a za rok zase Ahoooooooooooj🛶 Broučínek (prý už budete vědět)👋

Vloženo: 19.7.2018, 11:52 | Ingetour Zlatá Koruna, rzika@quick.cz

Děkujeme a zdravíme! 

Vloženo: 11.7.2018, 8:58 | Bára Bakulová, puzzle.eurographics@seznam.cz | reagovat na toto téma

Opět pochvala pro Ingetour, jezdíme již několik let s touto půjčovnou a vše proběhne podle plánu. Letos jedu 2x (1x s rodinou a 1x s kámoškama ) Příjemná komunikace podtrhuje pohodu na vodě. tak ahoooj.Bára

Vloženo: 8.7.2018, 17:21 | Marta, bauerova@ssrs.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...

Ahoj, chtěla bych vyseknout pochvalu Ingetouru za organizaci bezchybného školního výletu. Jednalo se o výlet na tři dny s instruktorem. Naším instruktorem byl Lukáš, který se nám zodpovědně věnoval od pádlování až po výběr dobrého občerstvení během sjíždění. Kdykoli, kdokoli z nás něco pořeboval, dokázal nám poradit, pomoci.

Ingetour - konkrétně pan Hromek,měl zajištěno vše tak, jak bylo domluveno. Kromě pádlování, nás pobavily i ostaní aktivity jak na lodi, tak na souši. Potřebovali jsme změnit jednu loď, vše bylo připraveno a bez problémů.

Takže za nás 1!! Děkujeme. Myslím, že se někteří žáci na vodu vrátí i soukromě a využijí kvalitní služby této organizace.

Vloženo: 8.7.2018, 14:52 | Martin Čert, Martinjuricacert@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vloAhžte text...

Ahoj Kamaradi!

Vloni jsme po dlouhe době jeli Vltavu.

Jela nás parta 30 lidi při hledani půjčovny jsem našel pro sebe a další tři půjčovnu ingetur,ostatni si i přes můj odpor našli nějakou jinou půjčovnu

A to byla chyba!!!

Nechci psát vše ale ostatních 26 posléze zaplakalo.

 

Velká pochvala Ingeturu vše fungovalo a milé mě překvapilo!

Ke všemu jsme to pro špatné počasí  museli ukončit o 2 dny dříve a Ingetur mám hned vratil peníze.

Ti co měli zapůjčeno jinde nedostali ani korunu a ještě se jim vysmáli

Za nás 4 vodaky je prostě Ingetur jednička.

Letos bohužel nejedeme ale příští rok se zase rádi svěříme Ingeturu.

Ahooooj 

Martin Čert a Káča

 

Vloženo: 6.7.2018, 0:56 | Bob, bob15874@seznam.cz | reagovat na toto téma

Tak máme za sebou poprvé Vltavu s dětmi. Měl bch jen pár poznámek na zlepšení služeb ingetour. Byli jsme v kempech v Rožmberku a v Krumlově ve Vltavanu a chtělo by to občas uklidit záchody a sprchy i během dne. Hlavně sprchy byly dost tragický. Chápu, že v tom množství lidí, kteří v kempu jsou je to těžký, ale opravdu to bylo hrozný. No a ve Vltavanu byl v noci nehorázný kravál. Vím, že na vodu jezdí mladí, kteří si to chtějí užít, ale myslím, že všechno má své meze. Ono když se vám po půlnoci někdo opírá o stan a jen čekáte až na stan spadne, tak to není s malým dítětem uvnitř žádná paráda. Možná by nebylo na škodu zavřít restauraci v 22:00 hod. a snad by byl do jedenácti klid. Jinak služby půjčovny hodnotím na podtrženou jedničku. S ničím nebyl problém, pracovníci ochotní a ve všem nám vyšli vstříct. Příští rok Vás využijeme určitě znovu.

Vloženo: 6.7.2018, 0:42 | Lib, Lib@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dnes nocujeme v kempu Vltavan. Je to naposled co tu jsme a nedoporucim je ani nikomu jinemu. Hluk a ruseni nocniho klidu. Na volani ingetour jsme dostali pouze odpoved at jezdime jindy. Toto opravdu neni seriozni chovani. A mrzi me pristup vuci platicim zakaznikum. Zamyslete se. 

Vloženo: 9.7.2018, 14:26 | Kuba, kubo1992@seznam.cz

Tak s rušením nočního klidu vážně nejde nic dělat. Já třeba strašně chrápu a to ani nejde vypnout, leda že bych nespal. Proto vám doporučuji fígl mého kamaráda, který si na minulý splav koupil špunty do uší a nemůže si je vynachválit. :D

Vloženo: 6.7.2018, 15:13 | Pavel Mačuda (Ingetour), pavel@ingetour.cz

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost a věřte, že se snažíme s tím i něco dělat, ovšem naše možnosti jsou velmi omezené.
My můžeme tyto "rádoby vodáky" požádat, aby se uklidnili a aby byli ohleduplní vůči okolí. Pokud toto nezabere, násilím je vyvést bohužel nemůžeme...
Můžeme tedy zkusit zavolat hlídku městské policie, ale ti zase nemají v popisu práce utišovat hlučné spoluobčany v soukromém zařízení - to je v kompetenci provozovatele, a ten (jak píšu výše) moc pravomocí ze zákona nemá ...

 

Začarovaný kruh, viďte...  

Vloženo: 5.7.2018, 22:01 | Zdeněk, sekcesmt@seznam.cz | reagovat na toto téma

Kdo by se mnou jel jako háček poslední víkend v srpnu nějaký pěkný kus Vltavy ? Napište nebo zavolejte na 603750017. Zdeněk

Vloženo: 26.6.2018, 11:23 | Maksym Kryvoruchko, maxbasist26@gmail.com | reagovat na toto téma

22.06.2018 ztratil tašku na cestě od Vyššího Brodu do kempů Branná
Ve tašce měl pás, peněženkou a řidičky průkaz na jméno Kryvoruchko Maksym!
 kdo najde, prosím, vrátit se pro odměnu 777515516

Vloženo: 26.6.2018, 11:06 | Nikol, nikol.franceova@cvut.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, řeknete mi, kde jsou vlastně teďka legendární placky původem od Maringotky? Díky!

Vloženo: 5.7.2018, 23:31 | Pepa, a@b.cz

Kilometr by někdo nevěděl? Loni jsem placky minul a nerad bych, aby se to letos opakovalo :-/

Vloženo: 1.7.2018, 3:38 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Přesně to nepopíšu ale jsou mezi Korunou a Boršovem.Také prodávali v Krumlově u zámku.

Vloženo: 25.6.2018, 21:44 | Filip, filaskopcem@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, jedeme poprvé na vodu a chtěl bych se zeptat, kolik by stálo půjčení raftu, a ubytování ve stanech, popřípadě jak to udělat co nejlevněji.

Diky 

Vloženo: 27.6.2018, 9:10 | Aneta, ansik@seznam.cz

Ahoj,

vše nalezneš v ceníku http://www.ingetour.cz/pujcovna-lodi-raftu/vicedenni-pujceni-lodi záleží, kolik Vás bude.

Nejlevnější je určitě stan, průměrně 80 Kč za stan a 80 Kč za osobu. 

Vloženo: 25.6.2018, 10:52 | Petr Kučera, kuceraruze@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem na vodu.O víkendu jsem jel s partou Nahořany-Trojice.Přístup a jednání všech pracovníků u půjčení lodí a vrácení byla velmi profesionální.Pozor si ale dejte na občerstvení Vltavan.Obsluha je ale více než špatná.Nakonec nám zalili čaj téměř studenou vodu.Pokud mohu doporučit,vyhněte se tomuto občerstveníSem vložte text...

Vloženo: 1.7.2018, 3:43 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Tak letos to občerstvení stojí skoro všude za prd.Je pár vyjímek jako třeba u Vikinga ale většinou si chtějí jen namastit kapsy.Myslím tím drobná občerstvení podle vody.Ve městě to docela ujde.Nejhorší letos byl suveréně kemp U Trojice co se jídla týče.

Vloženo: 25.6.2018, 8:26 | Michal, michal.peter@brother.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, v sobotu 23.6 se mi podařilo ztratit větší obnos peněz (plastová průhledná kapsička na doklady) hned po výjezdu ze staré loděnice ve Vyšším Brodu. Pokud by měl někdo štěstí a našel to a chtěl být čestný a slušný, může mi kontaktovat na 722188199. Odměna za nalezení by byla vysoká. M

Vloženo: 13.6.2018, 15:05 | Evča, eva.votluckova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj :-) Od 28.6. jedeme na raftu z ,,Vyšáku" dále, kdyby se chtěl někdo přidat, rádi uvítáme další lidi- jsme 4 :-) 

Vloženo: 13.6.2018, 13:42 | Michal, acc@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.Jedou nějaké vodačky Vltavu z Vyššího Brodu do Boršova od 2.7. do 5.7. a chtěli by společnost dvou vodáků?

Vloženo: 11.6.2018, 8:01 | Radek, Skodadil@email.cz | reagovat na toto téma

Ahojky,nějaká slečna žena z Vysočiny do 35 na společné splouvani z Vyššiho Brodu do Koruny v termínu 23.24.25.26.6.nas bude docela parta ale já pořád single.😀

Vloženo: 7.6.2018, 8:19 | Jirka, kumstji@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, od 5-8.7 se s kamarádem chystáme na vltavu. Chtěli bysme sjet Vyšší brod-Boršov. Dá se to stihnout za 3,5 dne? Kdyby se chtěl někdo přidat budeme rádi!
Je nám 23 a chceme si to opravdu užit!! 

Vloženo: 1.7.2018, 3:45 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Dá se to stihnout.

Vloženo: 6.6.2018, 11:11 | martin, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím 2.7 - 6.7 Vyšší Brod  - Zlatá Koruna je tu nějaká banda nebo jednotlivec kdo by se přidal.? my jsme 3.

Vloženo: 15.6.2018, 15:13 | brnemarty, brnemarty@seznam.cz

napsal sem ti maila

Vloženo: 11.6.2018, 11:23 | Black, acc@email.cz

Ahoj.My to jedeme ve stejný termín jako Vy.V nedeli 1.7.se můžeme setkat ve Vyšším Brodě v kempu.

Vloženo: 5.6.2018, 11:29 | Ludmila, lidus.novotna@seznam.cz | reagovat na toto téma

Mohla bych se zeptat, jak je vyřešena splavnost u Papouščí skály?

Vloženo: 3.6.2018, 21:17 | Venca, V.pokorny01@email.cz | reagovat na toto téma

Zdravim všechny vodáky chceme jet s kamosema v termínu od 21-24 června  z vyšáku do borsova měli jsme jet velká parta lidi ale všichni to odřekli takže to vypadá tak ze pojedeme maximálně 3 takže  jestli se chce někdo k nám přidat tak mi napište na e-mail nebo jestli se k někomu můžeme přidat my tak mi taky napište na e-mail abyjsme se domluvily 

Vloženo: 31.5.2018, 13:20 | petr, petr2000@email.cz | reagovat na toto téma

ahoj, 

letos sazava, slecna(y) na spoluplavbu  vitany .... zabava a poznani nepoznaneho zarkou (PS:alespon lehka neodpurkyne alkoholu za padlem)

Vloženo: 26.5.2018, 10:50 | František, f.volek@email.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...last minute  ahoj Vltava od zitra 27.5.2018 Vyšší Brod do utery29.5.2018 Boršova .Já pohodový zkušený vodák 48 let.jedu na kánoji sám,mohu vzít něakého háčka.Rád se k někomu přidám.Jsem z Chebu mohu někoho případně vzít sebou. František

Vloženo: 25.5.2018, 21:13 | Myšák, Misa.Vm@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, je tu někdo, kdo má zkušenost a pojede první víkend v září na vodu?

Vloženo: 24.5.2018, 15:39 | Milan, milan.vanek44@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, napíše mi někdo info ohledně Papouščí skály? Jak to tam letos bude fungovat/nefungovat? Díky

Vloženo: 13.5.2018, 2:20 | jana, jdrimlova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Potřebuju poradit  - Vltava na 2 dny. Z V.Brodu do Zl. Koruny - kde přenocovat. Děkuji

Vloženo: 14.5.2018, 17:54 | Michal, acc@email.cz

Ahoj.Úsek z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny je tak 49 km dlouhý,tak nejlepší je přespat zhruba na půl cestě.Doporučuji kemp na Pískárně.Michal

Vloženo: 14.5.2018, 17:52 | Michal, acc@email.cz

Sem vložte text...

Vloženo: 6.5.2018, 12:08 | háček, frantisek.blumel@aurelcz.eu | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj jedeme parta kluků poslední týden v červnu z Vyšáku do Krumlova nechtějí se přidat nějaké slečny ženy :) zn.pohoda a dobrá nálada

Vloženo: 5.6.2018, 13:54 | kubik , kubik@seznam.cz

Sem vložte text...my jedeme s kamoskama tak se pridame jestli muzem

 

Vloženo: 5.5.2018, 9:29 | Black, acc@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.Jede někdo první týden v červenci Vltavu z Vyšáku do Boršova?Pojedeme to s kamarádem,ale kdyby nás bylo víc,tak tím líp.

Vloženo: 24.5.2018, 12:50 | Martin, MartinMadej@seznam.cz

My  přítelkyní také určitě pojedeme první týden v červenci. tak se kdyžtak rádi přidáme ;)

Vloženo: 9.5.2018, 3:09 | martin, brnemarty@seznam.cz

Přidal bych se,  někdo kdo do toho jde taky?

Vloženo: 25.4.2018, 13:28 | luboš, mori3@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, tento rok budeme koncem června s partou 6-8 lidí sjíždět Vltavu, pokud se někdo chce přidat, budeme rádi. Jsme začátečníci a mix holky, kluci. Věkově od 22-28. 

Vloženo: 24.5.2018, 12:52 | Martin, Martinmadej@seznam.cz

Ahoj, také ti napíšu mail. jezdíme s přítelkyní Vltavu poměrně často a rádi se k někomu přidáme.

Vloženo: 2.5.2018, 23:20 | martin, brnemarty@seznam.cz

Zdar, psal jsem ti na mail, ale neodpověděl jsi. Muzes mi napsat na muj?

Vloženo: 12.4.2018, 12:32 | Tom, lakrak@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to bylo minulé léto s policejními kontrolami? Přijde mi uhozený nemoci si dát třeba po obědě jedno dvě pivka a nemoct na vodu. předem díky za odpověď

Vloženo: 29.4.2018, 19:00 | Nina, Ninakobyla@seznam.cz

Ahoj mi jsme loni jeli koncem července a žadnou jsme nepotkali.

Vloženo: 10.4.2018, 20:17 | tomas, hermancek111@zoznam.sk | reagovat na toto téma

dobry den,som 35r.chalan.chcem by som zazit splav vltavy.som total zelenac.hladam nejaku skusenu vodacku....bude sranda.od 5.7.2018,,,,do 8.7.2018.vložte text...

Vloženo: 3.4.2018, 13:45 | pavel, ing.pavel.kos@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, v létě od 16.7. do 21.7. se chystám se synem 7 let na Vltavu, jestli se najde někdo s dětmi, kdo by se rád připojil budeme rádi. Já byl několikrát na řece, na Vltavě 2x, syn jede poprvé.

Vloženo: 31.12.2017, 19:17 | Mira, muz.u@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, hledáme partu vodáků, kteří by nás vzali mezi sebe a sjeli s námi v létě 2018 Vltavu. Jsme pár, lehce přes 50, ale v kondici a při síle :-) Díky za nabídku. Míra a Majka, České Budějovice.

Vloženo: 4.5.2018, 8:23 | Jan, Jan.kulich@centrum.cz

Ahoj. Jedeme 20.7.- 24.7. Chcete se přidat?

 

Vloženo: 5.9.2017, 9:05 | Iva, isvobodova@financealbatros.cz | reagovat na toto téma

na 17.9. hledám do lodi zkušeného háčka na několikahodinové splutí Střely - mimořádná akce - jen závazně :)

 

Vloženo: 27.8.2017, 19:44 | Michael, Michelyn@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chtěl jsem vyrazit poslední prázdninový týden na vodu se dvěmi dětmi. Jenom takový malý jednodenní výlet ze Zlatky do Boršova. Neměl by někdo zájem se přidat a dát dohromady třeba posádku raftu?

Vloženo: 17.8.2017, 23:52 | martin, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoj jedeme zítra 18.8.2017 na vodu ma hledame jednoho/jednu do kánoi, na poslední chvili nam odpadl jeden clovek..  jede 18-22.8.. stím že 18. dojedem do vyšáku z kempu pod Hrází  a 19.8 v 9.30 vyplouváme.. takze kdyby nekdo se nasel IHNED volejte 728116649.

Vloženo: 16.8.2017, 12:06 | Lucka, Luczy.joy@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj...jedeme od 18.8.-20.8. na Vltavu z Vyssiho brodu asi do zlate koruny nebo dal...vypadla nam jedna slecna ke kamaradovi. pokud by nekdo chtel jet napiste :)

Vloženo: 14.8.2017, 12:38 | Vlastimil Steve, v.rapant@gmail.com | reagovat na toto téma

Zdareček. V úterý 22.8.  vyrážíme na Vltavu a hledáme dvě slečny.  které by se chtěly přidat. Jsme 4 pohodový kluci z Vyškova a máme raft pro 6

Vloženo: 13.8.2017, 22:13 | Ondra, Skacelik2@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobry den,

behem vikendu 11-12. 8. 2017 jsem ve V. Brode v kempu Pod Hrazi ztratil kameru  LAMAX Action X8 Electra. Budu velice rad za informace vedouci k nalezeni kamery. Dekuji


Vloženo: 8.8.2017, 13:04 | Iva, isvobodova@financealbatros.cz | reagovat na toto téma

Sháním háčka nebo zadáka - ne bez zkušeností - do lodi na 2 dny Vltava 25-26.8.2017 :)

Vloženo: 10.8.2017, 10:00 | martin, bhhh@seznam.cz

Byli jsme první týden v červenci a ani jednu kontrolu jsme neviděli, a to jsme se ptali i kolemjdoucích...

Vloženo: 7.8.2017, 12:39 | Lucie, Ljticha@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, pozítří jedeme Vltavu,mám dotaz jak je to s kontrolou alkoholu na vodě? Nejsme žádní alkoholici,ale bo nemá být počasí ideální tak rum na zahřátí by bodl. Zažil tuto sezónu už někdo kontrolu? A jak to vypadá s kempy? Plno nebo se to dá? Díky za odezvy na mé dotazy.

Vloženo: 4.8.2017, 11:42 | skautik, tickle2547@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj chystate se nekdo v zari jako parta na ceskou vodu ktera by byla ochotna vzit s sebou jeste nekoho? Nejsem sice zkuseny ale uz jsem parkrat na vode byl a vzdycky se mi to moc libilo :) Nechal bych si i udelat vodackeho hobla prej je to na vode docela casty a jeste jsem to nezkousel :D 

Kdyz tak se nekdo ozvete budu rad :) diky. 

Vloženo: 31.7.2017, 22:36 | Ludfík, L.Visnak@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj nebudte z toho posraný dámy a panové,nic se nebude dít co nebudete chtít...jseme fajn parta manželů a solo,ale je fajn co vám budu povídat,bude to sranda...Pojd do toho s náma...Ahooojjj...

Vloženo: 31.7.2017, 15:26 | Ludfík, L.Visnak@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem ve středu jedeme na vltavu a hledáme pro solo chlapa háčka... od středy do neděle.jedeme ze severu čech takže můžete přistoupit kdekoliv...Díky a ozvěte se...

Vloženo: 30.7.2017, 4:20 | Luďa, Vintr15@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobre rano...dnes vyrazime na vltavu do V.B...jsme 4 hosi...nejake kamaradky by se nenasli...

Vloženo: 27.7.2017, 20:05 | Petra, sedlackova@oaeldo.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo sjíždí Vltavu i v září. Jestli to tam pořád žije nebo už je to slabší. Díky za jakoukoli odpověď!

Vloženo: 2.8.2017, 22:23 | Raft, raft@seznam.cz

Na Vltavě to žije stále :-)

 

Vloženo: 24.7.2017, 10:56 | martin, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Jede tu někdo na kánoi či raftech v průběhu srpna na vodu? a vzal by k sobě dva lidi? 22 / 26 ?

Vloženo: 30.7.2017, 16:58 | brnemarty, brnemarty@seznam.cz

Už jsem ti tam napsal, prosím o odpověď.

Vloženo: 28.7.2017, 8:00 | Katka, novotna.katerina.01@gmail.com

Ahoj, chcete stále vyrazit na vodu? Jsme s kamarádama 4, uvítali bychom ještě další doprovod :) kdyžtak napiš na mail :)

Vloženo: 23.7.2017, 22:47 | lenka, lenka.snopkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

čauky jsme parta  od 26 do 37 roku  i nějaké děti  8-11 z uherského hradiště jedeme na  vltavu z vyššího brodu do zlaté koruny od čtvrtka 27.7 do 30.7  radí bychom přibrali dva lidi. dva nám na poslední chvíli vypadli. o srandu nebude nouze.  vše je zajišteno budem radi když se někdo přidá. čaukyvložte text...

Vloženo: 20.7.2017, 11:12 | zdeněk, clatronic@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, sháníme 2 lidi (slečny, dívky, ženy , dorostenkyně :) na splouvání Vltavy v termínu 21.-23.7. (ano už tento víkend), Vyšší brod - > Zlatá Koruna. Vypadli nám dvě členky naší výpravy a tak nutně a na rychlo sháníme lidi do počtu. Na místo startu se přesouváme v pátek odpoledne auty a busem, takže můžeme nabrat kdekolv na trase Plzeň -> Zlatá Koruna. Díky za moře odpovědí :D

Vloženo: 19.7.2017, 9:55 | Lukáš, weissewolfe616@gmail.com | reagovat na toto téma

Nechystá se někdo sjíždět z Vyšáku dolů v týdnu od 24 ? Banda se nějak rozpadla a tak bych se rád k někomu připojil. Lepší než jet sám . Lukáš 25

Vloženo: 19.7.2017, 8:22 | Karel, karel.narovec@seznam.cz | reagovat na toto téma

DObrý den, 

 přdeme ve skupině do vyššího brodu ve 12:30 můžeme si v kancaláři domluvit odvoz zavazadel do kemou U Fíka tak na 18:00? 

 Děkuji 

Vloženo: 17.7.2017, 19:34 | Vendy, Wendelinkaaa@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj chystáme se na Vltavu, chci se zeptat zda funguje tábořiště Dívčí kámen??? Zda se tam dá přespat ???Díky Vendy 

Vloženo: 17.7.2017, 18:11 | Niky, Nikola.samkova88@seznam.cz | reagovat na toto téma

AHOJ,MAM DOTAZ.LETOS S NAMI JEDE POPRVE NA VODU SYN(3roky)NEMATE NEKDO NEJAKE POSTŘEHY,VYCHYTAVKY NEBO CO URČITĚ NEZAPOMENOUT VZIT SEBOU???JEDEM NA RAFTU.DIK ZA KAZDE INFO.    

Vloženo: 17.7.2017, 6:25 | Monika, cenisekkk@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím nevíte někdo jaké budr počasí poslední týden v červenci chcem jet vodu od čtvrtka. A zatím to slibně nevypadá.

Vloženo: 23.7.2017, 1:06 | Zdenka, Korandovaz@centrum.cz

Sem vložte text...ahoj take se chystame od 28.-30.na Vltavu....nase 10.plavba....zazili jsme ruzne pocasi,ale letos nam to moc hrat nebude😵,nevadi naladu nam to nepokazi....tesime se

Vloženo: 16.7.2017, 20:10 | martin, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím jede tu někdo z Moravy na Vltavu v srpnu a vzal by k sobě dva lidi 22/26? Kánoe nebo raft neřešíme.

Vloženo: 14.7.2017, 7:26 | Pavel, dvoracek.pavel@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, shanime jednoho clena posadky na raft. Kazdy  rok vyrazime parta chlapu s detmi (5-12let). Nocujeme v kempu Vltava a sjizdime Vyssi brod - Český  Krumlov. Je to narychlo ted Po- Ut 17-18.7. Prida se nekdo?

Vloženo: 14.7.2017, 5:46 | Monča, monikahanouskova1@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj 4 clena skupinka jede od 27 do 30 vltavu z Vysaku do Borsova nechce se nekdo pridat.😊

Vloženo: 11.7.2017, 14:09 | Luďek, Vintr15@seznam.cz | reagovat na toto téma

.4 fajn kluci jedeme na Vltavu 30.7.. nejake fajn holky co by se chteli pridat...a uzit si tyden plny zabav ...a uz jste mel nekdo kontrolu na vltave...na alkohol..nebo je porad klid...diky vsem...

Vloženo: 10.7.2017, 20:51 | martin1, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím plaví se tu nekdo, kdo jede i přes Brno na Vltavu kolem konce července - začátkem srpna - koncem srpna? Rád bych se přidal.

Vloženo: 9.7.2017, 20:13 | Adam, adamusek@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, poradí nám někdo, kdo už má zkušenosti, jak nejlépe na lodi přepravovat kytaru? Třeba do čeho ji zabalit, jak a kam ji přivázat, .... Budeme mít Pálavu. Děkuji.

 

 

Vloženo: 24.7.2017, 21:08 | Poota , poota007@gmail.com

Kytary máme na raftu vždy dvě a hrajeme pro radost soulodícím vodakům. Na jezech do klasického měkkého silonoveho pouzdra nebo nad hlavu. Ahoooj 

Vloženo: 16.7.2017, 21:05 | Jarda, jirkujaroslavb

Kytaru bych v žádném příapdě na loď nebral, tím spíš pokud to je v řádech tisíců a výš. Kup nějakej levnější kufr a využij místní Inge dopravu zavazadel.

Vloženo: 8.7.2017, 21:55 | Pepa, x@y.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

někdo, kdo už sjel - nějaké postřehy kolem kontrol na turistických trasách? Média šíří velká slova http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/476708/policejni-kontroly-na-vltave-na-slapadle-a-lodickach-pivo-radeji-ne.html ale rád bych věděl, jak se má situace skutečně. Nemusím pivo (rum, zelenou, slívku) nechat doma, že?

Vloženo: 10.7.2017, 11:12 | Peťa, michalova.peta@gmail.com

Ahoj, jela jsem vodu teď přes svátky a víkend a na to jak hrozili, tak nikde nikdo..takže bez obav :).

Vloženo: 4.7.2017, 16:58 | Mirka, miriama7988@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahojte,
som 28-ročné nezávislé dievča zo Slovenska, ktoré je za každú zábavu! Mám záujem sa pridať k nejakej partii na splav Vltavy. Termínom a trase sa prispôsobím. Rada spoznám nových ľudí a už teraz sa teším :) :D

Vloženo: 2.8.2017, 10:02 | jakub, jakub.stancik@seznam.cz

cau taky se chystame na vltavu od 10,8 do 13,8 jedeme z mlade boleslavi vlakem pres prahu a cb je nas 11 takze se urcite nekde potkame :-)

Vloženo: 26.7.2017, 15:32 | patrik , wlachy1@gmail.com

Ahoj :)

pokud mas zajem jet, tak pojed snama jede na 32 lidi :) a jedeme z Vysaku do Krumlova v terminu 10.8. - 13.8 . 10.8 odjizdime vlakem z PRahy :) a postupne nabirame zbytek lidi pres Tabor a CB :) Pokud mas zajem tak napis mi na email a ja ti poslu odkaz kde je vse popsane :) Jede banda lidi od 23 - 30 let 

 

Ahoj  Patrik

Vloženo: 5.7.2017, 22:40 | Jano, hrivnak.jano87@gmail.com

Ahoj Mirka, sme zatial 12-členná partia slovákov a 27.7. sa chystáme plaviť z V. Brodu do Boršova. Je to od štvrtku do nedele. Ak by si sa chcela pridať budeme radi, =)

Vloženo: 3.7.2017, 12:34 | Iza, bella.iza@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jsme dvě holky (16 a 17) a chtěly bychom jet s nějakou fajn partou na vodu. Na prázdniny nemáme prostě žádný plány a i když je teprve začátek, už nám hrabe, chceme poznat nový lidi. S vodou máme zkušenosti minimální, chtělo by to někoho, kdo by nás zasvětil :D

Vloženo: 9.7.2017, 22:22 | Jarda, Pospi64@gmail.com

Ahoj, 

 jedeme 14.7 na vodu z V. Brodu do Boršova .

 jede nás 6 takže se klidně můžete přidat 🤗 

Vloženo: 1.7.2017, 10:05 | Pavel, Pavel.Sperl@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj,ocitl jsem sám a rád bych poznal partu lidí a nové přátele kteří pojedou Vltavu někdy v druhé polovině srpna. Rád poznám nové lidičky a rád bych se přidal třeba i v následujícím roce. Je mi 43. let a jsem úplně normální člověk. Budu setěšit.

Vloženo: 30.6.2017, 16:46 | renata, renata.kaletova@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahojky jak to vypadá s množstvím vody na Vltavě? kdo se chce přidat od 19.7-22.7 Vyšší Brod - Boršov větší parta větší sranda

Vloženo: 29.6.2017, 6:52 | Martin, Jurka463@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, takže co se týče alkoholu a vody . nikomu nic asi vyprávět nemusím . Každý ví jak to je.Jezdíme vodu pravidelně už léta, každý rok straší a straší kontrolama . Nikdy jsem nikoho, ani moji známí nepotkali . Věřím, že ,, slušné lidi " nechají být a pokud budou chytat tak ať se zaměří na ty, co na vodě opravdu dělají bordel, kraval atd at. Takže pokud někdo nejakou kontrolu zažije ať dá vědět, jestli je to opravdu takové žhavé. Jak už říkali v Tv 80 % vodaku si na vodě dá .  .a já dodávám těch 20% jsou nezletilí. Vodak bez rumu a piva je jako ryba bez vody . . Tak ať dělají tak, aby neměli prázdné řeky . . . 

Vloženo: 28.6.2017, 21:28 | Tibor, Tiborsagat@seznam.cz | reagovat na toto téma

Banda z Moravy má chuť poznat Vltavu a krásu jihočeských žen 🤗😊😀🛶 termín pátek od 7.7-10.7 z Vyššího Brodu do Boršova, zásoby z vinných sklepů a z domácích zásob slivovice ✌🏽😀

Vloženo: 28.6.2017, 13:34 | Honza, honzasim@seznam.cz | reagovat na toto téma

Opravený e-mail. Na poslední chvíli odřekla kamarádka. Mám volné místo kanoi i ve stanu. 1.7. z Vyššího Brodu do 3.7. do Zlaté koruny. 3 dny zábavy jsou před námi. Ozve se mi háček? 32 let vysoký

Vloženo: 27.6.2017, 21:13 | Honza, hozasim@seznam.cz | reagovat na toto téma

Na poslední chvíli odřekla kamarádka. Mám volné místo kanoi i ve stanu. 1.7. z Vyššího Brodu do 3.7. do Zlaté koruny. 3 dny zábavy jsou před námi. Ozve se mi partnerka? 32 let vysoký a svobodný 

Vloženo: 27.6.2017, 10:16 | martin, brnemarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím už jste se někdo potkali s kontrolou na alkohol?

Vloženo: 17.7.2017, 18:11 | Namornik, d

Ne nesetkal a to tam jezdim 6 let 

Vloženo: 26.6.2017, 10:46 | Matěj, matejzejdlik@gmail.com | reagovat na toto téma

AHOOOJ! V termínu 1.7-6.7 jedeme v partě (4 páry +- 25ti let) z Vyšáku do Boršova; jsme banda divadelníků a muzikantů, takže jestli se chce někdo přidat, stačí dát vědět. A dokonce máme 30.6 2 volný místa v autě, směr praha-vyšák. Tak se klíďo ozvěte! M.

Vloženo: 25.6.2017, 15:57 | Jana, zeliccko@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, setkal jste se se někdo už s kontrolami na alkohol? pry jsou za to velké pokuty.

Vloženo: 20.6.2017, 21:09 | Jana, Papagaj.s.r.o@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, holka a kluk (26-30) shanime na sjezd Vltavy asi nejlepe taky dva jako jsme my. Nebo klidne i vic paru muzeme jet..

sjezd mezi daty 30.6.-4.7. Na 3 dny a konec zlata koruna. 

Vloženo: 20.6.2017, 15:19 | Zdenda, Doubic.z@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj vodáci :)))

Sjíždíme Vltavu 3.7. - 5-7 Vyšší Brod - Zlatá Koruna, jsme parta devíti mladých pohledných borců a rádi bychom uvítali nějakou dámskou společnost  :))  Takže kdo by se chtěl přidat napište :))

Ses you  on the river

Vloženo: 20.6.2017, 15:00 | Mischel, majo.rudy@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, 26.7 - 29.7 ideme tlupa 7 chalanov trasu Vyšší Brod - Krumlov, kto ma chut vypic a žiť tak je vítaný na spoluplavbu.

Vloženo: 19.6.2017, 20:47 | Vlado, fiedler@zoznam.sk | reagovat na toto téma

Ahoj , ide niekto na vltavu 23-25.6 zo slovenska ( trenčín ) ?? ak by sa chcel pridať máme volné miesta v aute.

Vloženo: 19.6.2017, 15:21 | Tom, sonyy.t@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj. Prosim vas, co je na tom,že už nefunguje kemp u Nojdy? díky

Vloženo: 19.6.2017, 17:44 | Pavel, pavel@ingetour.cz

ahoj, je v provozu, jen provozovatel je jiný ...

Vloženo: 19.6.2017, 13:35 | Ivana Musilova, kucharkamusilka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojky,

od 5. 7. jedu s partou přátel na Vltavu. Jedu sama holka s partou hezounů. Nechtěly by se k nám přidat nějaké slečny ve věku od 12 do 35 let? At v tom nejsem sama holky. 

Vloženo: 19.6.2017, 17:09 | tereza, Sophiaa1@seznam.cz

ahoj,jela bych rada,psala jsem na mail,ale vrátil se jako nedorucitelny..

Vloženo: 19.6.2017, 16:54 | tereza, Sophiaa1@seznam.cz

ahoj,jela bych rada,psala jsem na mail,ale vrátil se jako nedorucitelny..

Vloženo: 17.6.2017, 19:02 | capitan, jakub.rousal@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj,

 

chystáme se s kolegou koncem června 24. opět na Vltavu.Nikdy předtím jsme nejeli už v červnu, tak bych se rád zeptal, jestli někdo v tuto dobu jezdíte?? Nebo, zda pojedeme na řeci sami ? :)

 

Díky a přeji všem pěknou plavbu :) 

Vloženo: 18.6.2017, 8:55 | capitan, jakub.rousal@seznam.cz

Super, děkuji za reakci :-),

 

 

Vloženo: 17.6.2017, 21:16 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj ,jezdíme takhle už několik let .je to v pohodě my jedeme od 26

Vloženo: 9.6.2017, 17:50 | Indiáni, Lodeprace@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj jedem 1.7 parta 4 kluků na Vltavu tak by sme přivítaly Ženskou společnost a srandu. Vyjíždíme z vyššího brodu 

Vloženo: 30.6.2017, 12:32 | Lucik, Luhni@seznam.cz

Ahoj jsme dve simpaticke slecny ve veku 26 a 27let a radi bychom vam delali spolecnost na raftu

Vloženo: 9.6.2017, 11:24 | Berry, pidibery@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, od 15.8 se jede Ohře, tak sháníme nějaké pěkné fajn slečny (17-18) co se nebojí srandy. :-)

Vloženo: 7.6.2017, 16:30 | vojta, vojtechb@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, VLtava od 2.7. 2017 shanime slecny na spoluplavbu. na veku a stavu nezalezi, hlavni je pohoda a chut neco poznat a vypit! 

Vloženo: 7.6.2017, 10:13 | petr, mori3@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravim lidičky,

16.6.2017 po práci vyražíme spolu s 5 dalšími lidmy na víkend na vodu. Kdyby se chtěl někdo připojit, prosím kontaktujte mne na email. Děkuji Petr 

  

Vloženo: 5.6.2017, 9:54 | Jarka Moravčíková, Jaroslava738@seznam.cz | reagovat na toto téma

Právě jsem se skupinou 66 osob využila služeb INGETOURu, jejich kempy, půjčení barak a raftů a jejich rad a zkušeností. Z Vltavy si odvážíme jen ty nejlepší vzpomínky, zážitky a všem opravdu DOPORUČUJEME!!! Všichni jsme to zvládli i s malými dětmi. INGETOURu děkují "věční začátečníci" z Moravy.  Jarka Moravčíková Kroměříž

Vloženo: 19.6.2017, 17:45 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Ahoj, tým Ingetour děkuje a těší se na vás zase příště :)

Vloženo: 3.6.2017, 16:08 | Pavel Kudláček, Pavel.kudlacek@volny.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se Schon-boat prodejem lodí. Děkuji 

Vloženo: 2.6.2017, 13:43 | pavel, txn@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoj, na vikend od patku 23.6 shanime slecny na spoluplavbu. na veku a stavu nezalezi, hlavni je pohoda a chut neco poznat a vypit! 

Vloženo: 4.6.2017, 22:21 | tereza, sophiaa1@seznam.cz

Ahoj, vyrazila bych rada - vice v mailu - poslala jsem z sophiaa1@seznam.cz.

Vloženo: 1.3.2017, 11:23 | Michec, michec@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

Neporadí že mi prosím někdo dvě - tři místa, kde na Vltavě přenocovat s dětmi ve stanu a u ohýnku tak, abychom nemuseli do oficiálních campů. Byl bych velice vděčný za souřadnice, abych věděl kde přesně zastavit. Pokud to teda je vůbec možné. Jsem ortodoxní tramp, a Vltavu ze břehu neznám. Pochybuji však, že by tu nebyly nějaká potlachoviště, trampské osady atp.

Díky všem, kdo mi napíšete nějaké informace.

Michec 

Vloženo: 15.9.2016, 17:26 | Jirka Belej, belejka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj, jezdím na Vltavu 10let asi tak 2-3xročně. Takže mám za sebou kolem 25 ročníků vody. Od července do září, různě. Co jsme letos zažili u Milana pod Krumlovem na pravém břehu, to nepamatuju a doufám, že už nikdy nezažiju. Jelo nás 7 dospělejch chlapů od rodin, každý své zelené káčko, 2 kytary, pohoda. Přijíždíme v sobotu kolem 18,30-19hod k Milanovi a už z dálky na nás Milan řve: nezastavujte, nevystupujte, kemp Zlatá Koruna Vás vítá, nejsme kemp, jsme občerstvení, máme plno. Pod stříškama sedělo cca 10 lidí, kolem ohně cca 10 lidí a v celém kempu tak 15-20 stanů. Kempovat jsme tam ani nechtěli, rádi spíme na divoko pod širákem u ohýnku, ale chtěli jsme si jen dát klobásu a pivo. Neměli jsme šanci. Přitom všichni z party pamatujeme dobu, kdy nám Milan do čtveřice dal ještě jednu klobásu navíc a říkal ahoj klucíííííí   . Nevím, co se stalo letos, ale příště Milan nebude. Mějte se fajn a po 17.hodině tam už radši ani nejezděte nebo se něco dozvíte  !! Dobrou vodu a ahooooj 

Vloženo: 1.9.2016, 12:59 | Jirka, malina.jiri@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj chceme tento vikend na Vltavu s prckem 7 let. 3-4.9. Mam trosku obavu že nam tam bude už žima a nikde nikdo. (S ohledem na pocasi) Pokud mate nekdo podobne plany. Předem diky za info.

Vloženo: 25.8.2016, 22:30 | Mišák , Vasakjan@volny.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, na víkend 27-28.8. Hledám společnici, která mi bude dělat háček?

Vloženo: 22.8.2016, 9:25 | Kamila, kamila.mlcochova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj 17.8.2016 jsme ztratili Gopro Hero 4 Silver edition před Zlatou korunou. Kamera má 64gb kartu a hnědy provázek.  Kdyby náhodou někdo našel, nabízím finanční odměnu. Tel číslo 775528731. Díky:)

Vloženo: 14.8.2016, 14:45 | David, Davidhh@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojte, v termínu 23.-25.8.2016 čtyřčlenná posádka hledá spoluplavebnice 

Vloženo: 10.8.2016, 20:55 | Kamil, prugerkamil@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj,při sjížděni Vltavy,jsem v sobotu 6.8.ztratil v kempu Herbertov černou peněženku z finanční částkou a fotkami dvou dcer!Případnému dobrosrdečnému nálezci patřičná odměna a veliký vděk!

Vloženo: 7.8.2016, 11:17 | Erika, erzika.j@centrum.cz | reagovat na toto téma

Prosím pokud někdo najde kameru červenou ve vodotěšném pouzdře SJ4000 wifi, ať se ozve... Díky.  Ztraceno v proudu pod šlajsnou u Hradu Rožmberk... 

Vloženo: 7.8.2016, 2:29 | Šimi, info@simistudio.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

nenasel nekdo GoPro? Vytratili jsme ho z raftu u kempu Herbertov. Pro nalezce financni odmena.

Dekuji

Vloženo: 7.8.2016, 11:10 | Erika, erzika.j@centrum.cz

Mám stejný problém, stejná šlajsna.... nenašel někdo červenou SJ cam 4000? V pátek 5.8 utopeno tam díky... 

Vloženo: 4.8.2016, 21:18 | Lukáš, cupal@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahooooooj vodáci, jezdím každý rok na Vltavu,ale tento rok jsem se rozhodl opustit pánskou jízdu a vzít pouze mé dvě děti začátečníky(8 a 3 roky). Můžete mi prosím doporučit jakou nafukovačku vzít? Přemýšlím nad Barakou, ale nevím jestli to bude pro dvě děti dostatečně komfortní...myslím tím sezení. Máte někdo zkušenost? Děkuji moc za odpověď.

Vloženo: 8.8.2016, 18:40 | Martin, xlandry@seznam.cz

Ahoj, jestli máš dvě děti, tak stejně není moc na výběr. Jel jsem vloni na barace Vltavu 2 dny s klukama 9 a 8 let a jedním sudem (+přeprava zavazadel) a bylo to úplně na pohodu. Pravda, dítě 3 roky je ještě něco jiného, takhle brzo jsme nezačínali. Hodně zdaru, M.

Vloženo: 4.8.2016, 9:48 | Jana, j.chramostova@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, 9.8. vyplouvám se synem z Vyššího Brodu do Boršova, 4 dny byli bychom rádi, kdybychom nemuseli jet sami.

J.

Vloženo: 3.8.2016, 23:18 | vodak, vodar13@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chystame se na vodu 12-14.8 , vezme nekdo do party dva starsi tatky s detmi :-) ? 

Vloženo: 1.8.2016, 17:04 | Markéta, miskoun1353@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, mám jeden dotaz, z druhé ruky se mi doneslo, že by mělo být na Vltavě několik kilometrů chráněného pásma sjízdného jen s průvodcem, asi blbý dotaz, ale to není na trase Vyšší Brod- Boršov, že ne? A dále kdyby se někdo chtěl přidat 12.-14.8., tak se chystáme sjíždět, větina z nás má několikaleté zkušenosti :-) jo jsme party pěti holek 23-25 let :-) jo a kdyby nám někdo chtěl zajistit hezké počasí nejsme proti. Díky  :-)

Vloženo: 8.8.2016, 20:11 | jiri, jirivraga@seznam.cz

Jedeme také od 12.8 do 14.8. parta asi 18 lidí ve věku 24-30+ Klidně se mužete přidat :)

Vloženo: 2.8.2016, 9:42 | jyryczek, jyryczek@seznam.cz

http://www.ingetour.cz/pujcovna-lodi-raftu/doporucene-trasy --

1. etapa Lenora - Soumarský Most ( 1,5 hod.), na tábořišti v Lenoře zapůjčení lodí a materiálu.

2. etapa Soumarský Most - Nová Pec ( 7 hod.), projíždíte NP Šumava, je třeba omezit zastávky, vystupování na břeh je možné pouze na odpočinkových místech. Pro splutí tohoto úseku je většinou potřeba registrace u NP Šumava. Předání lodí a materiálu, doprava do Vyššího Brodu.

Všechno tu je, stačí hledat : ).

Vloženo: 29.7.2016, 17:33 | Lucie Krizkova, lucie2201@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj potrebuji poradit, jede nas 7na Vltavu jaky si mame pujcit lode, kdyz je nas lichy pocet? Diky za info

Vloženo: 5.8.2016, 11:12 | Kačenka, xxx

Myslím, že je to úplně jedno, jely jsme s holkama raft a plast a bylo to v pohodě. Pokud nezávodíte a jedete si na pohodičku, pak bych řešila raft a plast a můžete se střídat at si užijete

Vloženo: 1.8.2016, 10:15 | jyryczek, jyryczek@seznam.cz

Přijde na to jaké máte zkušenosti, jestli chcete jet na klasice a nebo na vzducholodích - není dobré kombinovat nafukovačky a plasťáky vzhledem k rozdílné rychlosti jízdy.

Vloženo: 29.7.2016, 11:35 | Michaela, michaela.splichalova@gmaill.co | reagovat na toto téma

Ahoj ve spolek, potřebovala bych radu, plánuju prosebe a 3 kámošky jednodenní výlet na Vltavu na raftu. 2 znás s vodou nemají zkušenost. Já už ale na Vltavě nebyla víc jak 6 let, poradíte někdo pěkný úsek trasy ne jeden den? 

díky  

Vloženo: 1.8.2016, 14:24 | ladous, ladous@gmail.com

Pokud to bude v srpnových dnech, kdy budou z Lipna pouštět o fous více vody než bývá zvykem, pak bych doporučil úsek Zlatá Koruna - Boršov nad Vltavou. Je celkem peřejnatý, tak by to i na raftu nemusela být otročina. Až na závěrečné přenášení jednoho jezu.

Jinak bych začal ve Vyšším Brodě a dopádloval, kam se podaří.

Vloženo: 28.7.2016, 7:22 | Lenka, Elbouda@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, jakou máte zkušenost v poslední době s měřením alkoholu na Vltavě? Od známých vím, že na Ohři už platili... Díky

Vloženo: 6.8.2016, 23:43 | Honza, nic@nic.cz

Měřili už i na Sázavě. Na Vltavě by museli policajti skočit do Vltavy nebo se zbláznit

Vloženo: 29.7.2016, 9:02 | Michal, vodicek@email.cz

Na Vltavě by museli každýho zavřít za alkohol... :)

Vloženo: 26.7.2016, 13:21 | Luke, lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, hledame dalsi lidi kteri by se k nam pripojili v terminu 2.8.-7.8. z Vysaku do Borsova. Lze se taky pridat az od 4.8. z Krumlova. Jsme parta 5 pohodovych lidi ve veku 25-30.

Vloženo: 23.7.2016, 13:12 | Michal, voda.vltava@email.cz | reagovat na toto téma

Ahóóój všem vodákum... jedeme 12.8.- 15.8.  z Vyššího Brodu - Zlatá Koruna ( 2 noci kemp Vltavan Český Krumlov) Jsme pohodová parta kluku a holek, zatim 8 učastníku všichni kolem 30 let (+-5 let) ... Kdyby se chtěl někdo přidat,zeptat se na nějakou informaci tak pište na mail: voda.vltava@email.cz  nebo volejte : 725 564 777 Ahóóój  Michal - Capitan :-)

Vloženo: 22.7.2016, 18:53 | Lukas, lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Zdarec, jedeme Vltavu od 2.7.-6.7, jsme 4 a rádi se rozmnozime. Takze pokud se chcete nekdo pridat, jste vitani:)

Vloženo: 21.7.2016, 19:59 | Ondřej, ondrek@centrum.cz | reagovat na toto téma

Serus vodaci,prave jsme na ceste do V. Brodu a bohuzel nam odpadla cast party.takze pojedeme sami dva na raftu. Kdyby nahodou nejaka parta potrebovala dalsi raft a doplnit posadku tak piste na 773452828. 

Vloženo: 21.7.2016, 8:34 | iva, iva.muchova@geco.cz | reagovat na toto téma

byli jsem ted čtyři dny a z toho dva zima,kempy prázdné .... ale super

Vloženo: 21.7.2016, 17:34 | radek, scru@seznam

taky jsme ted byli s klukama od nedele do dneska , a voda paradni, zadne zacpy na jezech, ale ze by kempy byly prazdne to me neprislo :) me spis stvalo to, ze primo pod jezem Zlata koruna je neco co potrhalo 10 raftu.

Vloženo: 19.7.2016, 22:02 | m4ty, martyhill36@gmail.com | reagovat na toto téma

Chystá se někdo o víkendu na vltavu nebo jste se nechali odradit občasnými přehánkami, doufáme že nebude prázdná řeka

Vloženo: 20.7.2016, 7:29 | Monika, silbyna@seznam.cz

Také sleduji počasí.Ještě jsme letos nebyli.Mááám už absťák.Když prší, tak to nemá cenu-to už jsme zažili .Doufám, že jeden víkend bude  krásně!!! Tak ahooooj !

Vloženo: 19.7.2016, 9:36 | IR, rohacova.irena@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nějaké rady, když má v sobotu celý den pršet ?  Vychyvávky, pláštěnky atd ???? 

Vloženo: 21.7.2016, 8:35 | iva, iva.muchova@geco.cz

určitě pláštěnky a cekat do poslední chvíle jestli nepřestane.. :-)

Vloženo: 16.7.2016, 19:37 | Neděd František, dve18@seznam.cz | reagovat na toto téma

AHOOOJ :) dne 15-16.7.2016 jsem s partou lidi sjizdeli Vltavu, az na to pocasi ktery nevislo, to bylo super. Poznali jsme spoustu novych lidi a dost dobre se nam plulo ze bylo vic vody. Z pozdevem Fanda ze Strunkovic nad Blanici. Pristi rok se zas potkame zatim AHOOOJ :)

Vloženo: 15.7.2016, 8:39 | Medvědice , VasickovaRadka@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj! Ve středu se v kempu Pod hrází ztratila peněženka. Tak kdyby ji někdo našel, odevzdejte ji, prosím, na recepci. 

Díky moc a příští rok snad bude i lepší počasí  !

Vloženo: 14.7.2016, 23:13 | Flintero-mladá boleslav-měli j, flinterodite@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj tak dnes jsme to vzdali díky dešti ,vše promočené a ne a ne to uschnout. Dojeli jsme z Brodu do kempu Vltavan a bomba zážitek ,parádní lidi plavící se na všem možném ,poznali jsme tam tolik llidí že to musíme podniknout příští rok znovu snad s lepším počasím ,takže aloha všem co se s náma vyrazily,popily jak už na suchu tak na vodě :-) a zase za rok ,zdraví dredař ve slamáku a osazenstvo našeho raftu z MLADÉ BOLESLAVI :-))))))))))  p.s  jo ať lenny kravitci jestli to čteš tak přejem hezkej zbytek roku 

Vloženo: 13.7.2016, 13:53 | Lukas, lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoooj, 2.8.-6.8 sjizdime Vltavu z Vyssiho Brodu do Borsova. Zatim jsme 4 a radi se rozmnozime o dalsi cleny:)

Vloženo: 9.7.2016, 12:13 | Pavka, Dizzy789@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, vodácká Vltava je boží!! Jen bych se chtěl zeptat....z jakého důvodu je jez u Zátkova mlýna nesjízdný ? je nebezpečný ? nebo z jakého důvodu se musí přenášet ? :-) Jen mne to zajímá z čisté zvědavosti :)

Vloženo: 13.7.2016, 12:01 | Lenka, zegucovaseznam.cz

tak to nevím já jsem jenom taky vodačka,ale když se chce všechno jde ,v loni když jsme sjížděli ,tak tam nějaká rodina i s dětmi v pravé části nějakým způsobem sjížděla  ,jinak jezdíme už 10 let a vžydy všichni přenášeli.

Vloženo: 12.7.2016, 19:03 | pavel, Dizzy789@seznam.cz

A nede se nějak opravit, aby měli vodáci na posledním úseku nějaký "adrenalin" na konci ? 

Vloženo: 9.7.2016, 21:13 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky,jez je celý zbořený a trčí tam traverzy a železa ,je nesjízdný ,proto se musí přenášet.

Vloženo: 8.7.2016, 16:22 | Piráti , pirati.vltava@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, dva pirátské rafty, dvě čtyřčlenné posádky, se chystají na trestnou výpravu ,od 12.8. z Nahořan do 14.8. Zlatá Koruna, bude se plenit, rabovat a zotročovat, ženy, jež se k nám dobrovolně přidají budou ušetřeny a stanou se právoplatnými členy posádky. Tyto budou našich zvěrstev ušetřeny....

Těšíme se na nové pirátky.... 

Vloženo: 4.7.2016, 11:15 | Juraj Dillinger, Juraj.Dillinger@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj,

26.6.2016 som stratil (uplavala mi) kameru GoPro Hero4 Silver na Teplej Vltave medzi Lenorou a Soumarskym mostom. Ak sa nezachytila, prud ju mohol odniest az po Novou Pec. Je vo vode odolnom puzdre pripevnena na gumenej celovke. Je v nej karta s kapacitou 32GB.

Ak ju najdete kontaktuje ma, prosim, na adrese Juraj.Dillinger@gmail.com. Nalezcu odmenim. Dakujem.

Vloženo: 3.7.2016, 23:13 | Luke, lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahooj, vyrážíme na Vltavu v termínu 6.-9.7 a chybí nám jeden háček. Jede nás celkem 7. Tak neváhej a přidej se k nám:)

Vloženo: 3.7.2016, 13:08 | Daniel, danca.jelinek@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nechtělo by se někomu na dva dny na kanoe na Vltavu v termínu 6. - 11.7. ? Jsme jen tři a to není ono ! Díky

Vloženo: 2.7.2016, 20:27 | Petr, petr@kaliweb.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chystáme se sjíždět v termínu 17. - 21.7. do Boršova s jednodenní přestávkou v Krumlově. Bohužel jsme v lichém počtu tří a chtělo by to ještě jednoho háčka. Pokud se někto chce svézt s námi, dejtě vědět :) Vyrážíme z Prahy v sobotu ráno (v sestavě páru třicátníků a jednoho 20tníka). 

Vloženo: 2.7.2016, 8:42 | Renata, ataner31@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zkouším štěstí: Všem vodákům, co jsou momentálně na Vltavě - včera 1.7. 2016 dopoledne po nezdolání jezu za Vyšším Brodem uplaval batoh, pruhovaný, barevný (hnědo-zelený, dvě velké kapsy, menší kulatá vepředu). Kdybyste ho někde dolů po Vltavě někdo našel, dejte prosím vědět. Jde nám hlavně o ty klíče, co v tom batohu plavou :-) Tel. 775 686 973

Vloženo: 1.7.2016, 18:11 | Elis, PetruzalkovaE@gmail.com | reagovat na toto téma

Kánoe - Vltava - 2.-6. července (jo, už teď) - od Vyššího Brodu do Brošova

Znáte ten stav,  když Vám vypadne parťák a vůbec nikdo ve Vašem okolí nemá čas? Já bohužel jo,  takže hledám parťáka i tady =)

Jediným požadavkem je,  abys udržel(a) pádlo v ruce :) a pokud ani tohle nezvládáš, tak nevadí, (až se přestanu smát) nenechám Tě v tom. Věřím,  že se (se mnou) nebudeš nudit ... a kdyby náhodou jo,  tak pár piv určitě spraví ;) 

Jdeš do toho se mnou? Pojď! Svět patří těm,  co  se neposerou!

Vloženo: 28.6.2016, 13:21 | Marcel, neologic@pobox.sk | reagovat na toto téma

Ahojte, v sobotu 25.6.2016 sme stratili medzi Zatonom a Ceskym Krumlovom Gopro 4 kameru, s drziakom a vodotesnym obalom. Prosim poctiveho nalezcu o kontaktovanie na email: neologic@pobox.sk. Vdaka.

Vloženo: 24.6.2016, 22:47 | Shallin, fdmoto@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jedem od 2.7 z Vyšáku do Boršova sháníme 6týho nebo 6tou do lodě, do kempu, do brau, do nepohody, do extrémních situací i extrémního smíchu. Tak napiš !!!

Vloženo: 1.7.2016, 18:14 | Elis, PetruzalkovaE@gmail.com

Ahoj,  koukni na email =) já bych do toho šla!  ;)

Vloženo: 23.6.2016, 11:54 | Alous, a.tumova89@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodaci :-) pri projizdenim.Krumlovem doporucuji akci AC - DC :-) kdyby byla chut :-) https://www.facebook.com/events/1623209164662293/?ti=cl

 

Vloženo: 21.6.2016, 15:49 | Čudla Nové Stadice, fursyn@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj  vodáci, splouváme Vltavu z Vyššáku do Boršova ve dnech 16-18.7.2016 /snad to stihneme/:-)))  a jsme 2lodě Pálavy posádka - 13/dcera/,38,40/přítelkyně-přítel/ a babička 65!? a vezeme s sebou skvělou náladu a sháníme kdo by tu naší náladu držel celou plavbu s námi?!....Začínáme 15.7.2016 od cca.18hod. u Hastrmana ve Vyššáku v hospůdce a pak večer ve Vyššáku u Ingeho v restauraci....Páček a ahooooj na Vltavě

Vloženo: 16.6.2016, 12:06 | Radus, radusamuza @gklein.com | reagovat na toto téma

Dobrý den, nebo spíš AHOJ, 

jak čtu tuto diskuzi, je to jako všude, někdo je spokojený, někdo ne. Klasika.

my jezdíme s INGE už mnoho let tuším že 8 a vždy vše v pohodě, očekávat, že na vodě se bude mít člověk jak v 5-ti hvězdičkovém hotelu v Egyptě, je prostě nesmysl. To že někteří vodáci jsou opravdu prasata a dokáží posr.t záchody není vizitkou kempu, ale hlavně vodáků. Vždy když jedeme, je vše v pohodě, klidu  a 100% si to užíváme. O tom by ta Vlatava měla být, letos jedeme znovu a už se nemůžeme dočkat.  

Vloženo: 19.6.2016, 20:47 | Fero, hesejs@seznam.cz

Souhlas.S Inge už jsem několikrát jel a bez sebemenšího kazu. Bordel ve vodě a v kempech je o lidech.Ahooooj

Vloženo: 13.6.2016, 20:38 | Martina, martinaboukalova.147@seznam.cz | reagovat na toto téma

Jeli jsme Vltavu 21.4 a musím se přiznat, že jsem byla zklamaná a nejen já, ale i moji kolegové.

Vltava krásná, klidná. Půjčovna  v pohodě. Kemp u Fíka, kde jsme spali normál, kromě jednoho a to bylo pro všechny zklamání. V pátek FIK otevřeno, ale hrůza, fronty a obsluha vulgární a v sobotu v šest zavřeli a přestože pršelo, nas vyhodili. Jediný kdo se nás ujal, byli v občerstvení u Jury, protože všude bylo zavřeno. Druhý víkend se podobná situace přihodila kolegům z Brna. Opět jediné otevřené občerstvení a to prý až do rána do jedné hodiny, bylo u Jury. Jídlo, pití, obsluha, není co vytknout. Dáváme palec nahoru a příští rok víme, kam půjdeme.

Vloženo: 11.6.2016, 10:34 | Mira, barta@asu.cas.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, ve dnech 27.5- 29.5. jsme sjizdeli Vltavu z V. Brodu do Krumlova s partou naprosto nezkusenych cizincu z celeho sveta (vikendovy vylet pro ucastniky sympozia v C. Budejovicich, celkem pres 30 lidi). Stalo se, ze po rozdeleni veci nam prebyva stan "Coleman Nevada", tmavozeleny. Neztratil se v te dobe nekomu? Nevim, jak k tomu mohlo dojit - snad nechtenou zamenou lodi v nekterem kempu. Kdo ho postrada, prihlaste se, prosim, na muj e-mail. Moc se omlouvam za neprijemnosti a zdravim

   Mira

Vloženo: 9.6.2016, 10:22 | jirik, jurasek332@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahoj hledam hacka na vltavu,v terminu 18.6. do 24.6.radci divciho pohlavi.ahoj

Vloženo: 6.6.2016, 22:45 | Lukas, Lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, vyrazime na Vltavu v termínu 5.-9.7. a hledáme jednotlivce i cele posadky pro doplnění naší skvele party. 

Vloženo: 9.4.2016, 12:22 | Zlíňáci, miroslav514@seznam.cz | reagovat na toto téma

 Ahoj vodačky,

5 kluků ze Zlína se chystá 8.8. na Vltavu. Začínáme  ve Vyšším Brodě a jedeme do Boršova.  Rádi uvítáme dámský doprovod. Emai: miroslav514@seznam.cz

Vloženo: 20.10.2015, 21:57 | Veronika, pagousek@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všichni dne 18.7.2015  jsme prijeli do kempu Zlata koruna a pocedlo se mi ztratit fotak Nikon Coolpix s8200 bíly v modrem pouzdře a v růžovém igelitovem pytliku. I když je mála pravděpodobnost, i tak to musim zkusit.  Nálezce bude odměněn. Dekuji kontakt pagousek@centrum.cz

Vloženo: 3.9.2015, 3:17 | RB, radovanbaron@email.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Sledujte naši cestu na raftech z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny. https://www.youtube.com/watch?v=E4nKHfkMMqg

Vloženo: 31.8.2015, 21:16 | Míša, Michaela.k242@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, jeli jsme s partou 27-30.8. Vltavu z Vyššího Brodu do Koruny. Hledám vodáka co neměl háčka, nespal ve stanu, ale v hammaku. Potkali jsme se nejen ve vlaku, ale i v kempu u Fíka a my sebou měly ten stan ve tvaru u.f.o. disku. ;) Do Vyšáku jsme přijeli pozdě večer, (byli jsme relativně nejhlučnější, motta jako Alenooo a Ramyy).

Vloženo: 31.8.2015, 11:42 | A+J+R+H, andystrnad@email.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj, uplynulý víkend jsme sjížděly Vltavu (dámská jízda). Služby Inge, jako vždycky, na jedničku.

ALE - již několik let za sebou kempujeme v kempu Vltava a musím říct, že tento rok "HRŮZA". Nejenom že nás minule s rodinami odmítli vyvézt ráno v sobotu do "Vyšáku", to jsme  nějak zkousli, i když tuto službu nabízejí na svých web stránkách (klamání spotřebitele), ale tentokrát nestálo za nic ani jídlo, buď nebylo nebo to bylo strašné a sobotní večer (noc) nám z(ne)příjemnili snad "technem", ani nevím, jak to pojmenovat, prostě katastrofa. Vydržela jsem to do 00:30 a poté jsem se šla daného personálu zeptat, jestli si myslí, že tento žánr je vhodný do kempu pro vodáky......... Je pravda, že poté nastal naprostý klid.

Vodu jsme si maximálně užily, ale z kempu jsme tentokrát velice zklamány. 

Vloženo: 18.8.2015, 20:34 | Miky, aa23@seznam.cz | reagovat na toto téma

Prosím o pomoc..Z 8.8. na 9.8. napadl prozatím neznámý muž ve věku kolem 40 let mého vnuka Jardu - věk 16 let a to zcela bezdůvodně. Způsobil mu těžké poranění v oblasti obličeje (masivní zlomeninu čelisti). K celému incidentu došlo 9.8. kolem 02.00 hodin v kempu Rožmberk nad Vltavou. Vzhledem ke kvalitní policistů z Lipna nad Vltavou se nepodařilo tohoto muže ztotožnit, dle policistů se vlastně ani nic nestalo a o žádné napadení se nejednalo. Je velmi smutné, že zde musím hanit práci příslušníků policie, ale když jejich prvotní přístup byl takový jaký byl, tak bych se chtěl obrátit na Vás vodáky. Pokud by jste někdo měl nějaké poznatky k celé události, prosím kontaktujte mne, určitě hodně z Vás jezdí v těchto horkých dnech vodu, nebo alespoň Vaši známí.
K popisu muže víme pouze to, že se jednalo o velmi agresivního, steroidama nadupanýho magora, který si své mindráky léčí na malým klukovi. Jinak stejně jako ostatní vodáci, šortky, tričko, pantofle.(udajně snad jménem David a měl by být ze Žatce, ale to je jen neověřená informace)...po napadení vnuka utekl neznámo kam. Sám nemá na to aby se k hnusnému činu postavil jako chlap a přijde mi jak opravdvej ubožák. Všem předem děkuji za poskytnutí informace, která by vedla k jeho identifikaci. Věřím, že se mezi Vámi vodáky najdou ještě i slušní lidé, kteří takovéto násilí odsuzují jako já. Děkuji Vám všem. Miky 

Vloženo: 17.8.2015, 18:46 | Tomáš, Tomas.ruffer@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahóoj:-) zitra jedeme do Vyšáku a od stredy jedeme vltavu.. je nas 7, takze kdyby jste se nekdo chteli pridat tak napiste a domluvime se :-)

Vloženo: 17.8.2015, 15:37 | Martin, mvano6@gmail.com | reagovat na toto téma

V piatok 14.8.2015 sme skončili splav Vltavy. So všetkými službami INGEtour maximálna spokojnosť. Oceňujem profesionalitu, korektnosť a ľudský prístup všetkých zamestnancov.

Doporučujem všetkým. 

Vloženo: 16.8.2015, 13:08 | Jitka Trojanova, jtrojanov@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobry den, vcera jsme patrně v Rozmberku ztralili krosnu. Pokud ji nekdo nasel, prosim, ozvěte se. Odměna jista. Moc děkuju!!! Jitka 731201434

Vloženo: 13.8.2015, 16:56 | Lenka, budilovalenika@gmail.com | reagovat na toto téma

Sháníme dvě mista v autě z okolí České Třebove,  Prahy, Brna ci Olomouce  na neděli 16.8. Diiky moc

Vloženo: 11.8.2015, 20:19 | pavel, kasi64@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj je nam okolo 20 a chystame se zitra 12.8 jet vltavu z vyssiho brodu nicmene jsme jenom 3 a chteli bychom jet v sudym poctu v kanoich...kdyby nekdo chtel takhle narychlo jet tak piste na email nebo facebook Pavel Kašelják

Vloženo: 9.8.2015, 20:12 | David, d.chenicek@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, v sobotu 8.8 jsme na Vltavě ztratili kameru Gopro ve vodotěsném obalu kousek před Pečkovským mlýnem (u papírny Větřní . Kdyby ho náhodou někdo našel, tak mě prosím kontaktujte na tel. 721222872. Byl bych rád i za paměťovou kartu. Odměna jistá!

Vloženo: 25.8.2015, 16:06 | Jiří, k.a.r.b.7@seznam.cz

Ahooj, přeposílám info z jedné diskuse, možná se jedná právě o tvůj foťák 

TomasProkes~seznam.cz, 24.8.2015 19:22 
Ahoooj,
dne 21.8.15 jsem našel v řece Vltava fotoaparát značky Olympus, více info neposkytnu (poškozený bude jistě vědět více), který byl ztracen dne 14.8.15. Jestliže se najde člověk, který foťák postrádá zde je na mne kontak: TomasProkes@seznam.cz, tel: 608910848 

Vloženo: 6.8.2015, 14:22 | Petr, PPpavco@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoooj..:) chystáme se na Vltavu na kanoe, ale jelikož nám to pár lidí odřeklo, tak scháníme další..:) Zatím 2-3 kluci a 1 holka (věk kol. 22)..:) Takže kdokoliv by se chtěl přidat, tak je vítán..:) Datum ještě není přesně stanoven, ale co možná nejdříve, dokud je počasí..:) a bylo by to asi na 4 dny..:)

Pokud by jste chtěli zvědět více, rád odpovím na vše..:) 

Vloženo: 4.8.2015, 8:22 | vrtulka, vitanabysice@seznam.cz | reagovat na toto téma

NIKDY VÍCE – stojí za přečtení!!!

Půjčovali jsme si lodě od ADA lodě a měli jsme radost, že cena je velmi slušná. Celou dobu nebyl problém i předávání proběhlo v pořádku. Vše jsme přepočítali a pomohli zaměstnancům naložit na přívěs. Trable začaly druhý den (po příjezdu domů). Ráno mi volal člověk od ADA lodě, že jsme vrátili o loď méně a že žádají úhradu. Na odpověď, že vše bylo v pořádku a všechno jsme přepočítali, tvrdili, že to není pravda, že lžu. Nechal jsem si dát k telefonu člověka, kterému jsem lodě vracel a poprosil ho o popsání situace, jak vrácení probíhalo. Zopakoval, že jsem mu vrátil o loď méně. Ptal jsem se, co se tedy dělo, když mi to říkal, jestli jsem utekl nebo jak jsem reagoval. Na to mi odpověděl, že jsem v té chvíli vrátil správný počet lodí, ale že jedna byla od Ingetour.  Tak jsem se ho zeptal, jak jsem reagoval. Tvrdil, že jsme loď sundali a šli s ní do Ingetour. Na odpověď, že jsem nikam nic nenesl, ani nikdo od nás, řekl, že teda neví a že se poradí s majitelem. S tím jsme telefon položili. Nedalo mi to a obvolal jsem všechny lidi od nás a ptal se jich, jestli něco takového neřešili. Nikdo nic nesundával. Přesto jsem zavolal do Ingetour – loděnice Zlatá Koruna. Telefon mi zvedl pán, co den předtím v loděnici byl. Vzpomněl si, že tam dva muži ve věku po padesátce přinesli loď (nikdo od nás popisu neodpovídá). Ingetour má lodě číslované, tak jsem sem poprosil o číslo lodě co tam přinesli (D19 nebo D91). Ptal jsem se na poslední minulost lodě. Loď byla nahlášená jako ukradená pět dní předtím u Nojda (u Nojda jsme ani nezastavovali a na vodě byli tři dny). To jsem považoval za dostatečný důkaz, že si nás pletou a chtěl jsem to sdělit půjčovně ADA lodě. Zvednul to jeden ze zaměstnanců a po informaci, že mi jsme to nebyli a že si nás spletl s někým jiným, mi v klidu říkal, že ať se nestresuji, že se jedou podívat po břehu. Každopádně jsem je poprosil, aby mi zavolali, až se to dořeší.  Odpoledne při cestě z práce domů mi zazvonil telefon s číslem od  ADA lodě. Volal mi pán, že teď přijíždí dva z naší party. Nenechal jsem ho domluvit a řekl, že mi to už pomalu dochází. Mi už všichni byli doma a většina i v pracovním procesu. Řekl jsem mu, že teď jsem si 100% jistý, že si mě s někým plete nebo popletl čísla. Omluvil se a položil telefon. Jako hořce úsměvnou historku to vyprávím manželce a zavolal jsem to i ostatním a omluvil se jim za podezřívání. V 19.00 mi volal člověk, který se představil jako majitel. Měl jsem radost a čekal jsem, že se mi bude omlouvat a já budu říkat, že se nic nestalo, že se nedorozumění stávají. Velký omyl. Pán začal, že jsem zloděj a že jsem ukradl loď. Vysvětlil jsem mu, že už to řeším celý den a ať chvilku poslouchá, že mu to zrekapituluji. Odpověděl, že jsem sice vrátil správný počet lodí, ale jinou. Na otázku od jaké tedy půjčovny, řekl, že od nich. Že jedna loď byla jiná, že jsem ji ukradl jiné partě. Řekl jsem, že jsem celkem fanatický fotograf a že mám nafocené lodě na první a druhém jezu za VB – tedy cca.30 minut po půjčení  a potom na posledním jezu a krátce před ním při dojedu do Zl. Koruny, tedy cca. nejdéle hodinu před vrácením. To ho rozčílilo a přešel do výhružek, že vše předá policii. Řekl jsem mu, že klidně, že pokud mne bude nazývat zlodějem (jsme čtyřicetiletí rodiny s dětmi, žádná alkoholová parta), tak to předám policii já. Přešel do tykání a začal na mne křičet ty zmr…, de…., hov… najdu si tě a rozbiju ti tlamu. Začal jsem křičet, co si to dovoluje, že takhle jednat se mnou nebude. Křičel ještě více. Pak už jsme oba na sebe řvali stejnou intenzitou. Položil jsem telefon a čekám, co bude dál. Upozornění: Pokud nechcete zažívat co já, nepůjčujte si lodě od ADA lodě!     Dle mých kolegů to zkoušejí a čekají, že někoho zastraší a ten jim dá nějaké peníze. Ještě závěrem: na vodu jezdíme léta. Vystřídali jsme určitě alespoň 10 půjčoven na různých řekách. Samozřejmostí pro nás je po dojezdu do kempu svázat naše lodě na břehudohromady, aby si ji někdo nevyměnil. Proti zlodějům lodě zabezpečujeme zámkem na kola. Pokud to náhodou bude číst, kdo měl problémy s vrácením lodě a komu jsme ji měli údajně ukrást, ať napíše. Chtěl bych znát podrobnosti, kde se mu loď ztratila a rozhodně to v klidu dořešit. Moc děkuji a přidávám smutné Ahoooj.

Vloženo: 2.8.2015, 23:15 | Brad pit, Lodeprace@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj Lidi. Od 14. Do 16 .8 Jedem z Vyššího brodu a kam dojedem uvidime. Ale jelikož nás pár nejede tak sme skončili 3 kluci uvítali by sme partu holek který by se přidali aby nebyla nuda. 

Vloženo: 11.8.2015, 18:29 | Brad pit, Lodeprace@seznam.cz

Jj je to jedno dorazte chceme jen chlastat s lidma 

Vloženo: 11.8.2015, 9:34 | franta, franta.franta@seznam.cz

to je prece jedno stejne nikoho jinyho nesezenes

Vloženo: 4.8.2015, 23:11 | Brad pit, Lodeprace@seznam.cz

Já psal holky

Vloženo: 4.8.2015, 12:43 | franta, franta.franta@seznam.cz

to je dobre budem tam

Vloženo: 2.8.2015, 23:19 | Brad pit, Fanda@seznam.cz

Vše platime nevíme co s penezma))))

Vloženo: 2.8.2015, 21:45 | jirka, ahoj.jirka@post.cz | reagovat na toto téma

Ahoj hledám vodačku Renatu s blonďatejma copánkama která byla 30.8 v kempu u Nojdy s dalšíma třema kamarádkama je z Č.B.

Vloženo: 2.8.2015, 21:23 | Pavla, PZdopis@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jsem mamina se dvěma slečnami. Rády bychom jely jednodenní Vltavu z Vyšáku / 9.-12.8./. Vzhledem ke zkušenostem bychom uvítaly rady a případnou pomoc. Pokud někomu chybí loď do počtu- rády se přidáme. Ahoj

Vloženo: 2.8.2015, 16:26 | Iva , iva.kohout@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, v pondělí 27.7.15 jsme se udělali na Herbertově a manžel při tom ztratil snubák. Vím, že je malá naděje...ale kdyby ho náhodou někdo našel, napište mi, prosím,na mail. Je z bílého kovu, uvnitř datum a jméno Iva. Nálezce by samozřejmě čekala odměna.Dík 

Vloženo: 1.8.2015, 16:25 | meltss, meltss@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nechce se někdo přidat na singl 4.8.-5.8. Vyšší Brod-České Budějovice ? (doprava lodě z Budějovic je zařízená)

Vloženo: 31.7.2015, 9:08 | Jirka, vltava2015@post.cz | reagovat na toto téma

HLEDÁM VODAČKU z kempu v Novém Spolí. V úterý 28.7. přistála se svojí kamarádkou v Novém Spolí slečna s nejkrásnějším úsměvem jaký jsem viděl. Ta správná slečna bude vědět kdo ji hledá a zaznamenala mě i její kamarádka. Viděli jsme se naposledy druhý den ráno...

Vloženo: 28.7.2015, 22:52 | Branislav Karel, karel.branislav@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoooj vodáci každoročne chodime splavovať úsek V. Brod - Zlatka ale tento rok máme trochu strach zo sucha. Prosím niekoho kto tam bol v posledných dňoch o kratky koment či sa vôbec oplatí chodiť keďže my to máme viac ako 600 km

Vloženo: 29.7.2015, 15:32 | Branislav Karel, karel.branislav@gmail.com

Ďakujeme za reakciu a už sa tešíme...Ahoooj!!! 

Vloženo: 29.7.2015, 10:01 | martin, bary.martin@gmail.com

Dnes končíme v koruně,máme raft pro 6...sme docela těžký a ani jednou sme neuvizly..vody je dost

Vloženo: 28.7.2015, 12:33 | Zdenka, korandovaz@centrum.cz | reagovat na toto téma

SemAhoj 14-16.8.máme v plánu si letos,tak jako každý rok splout Vltavu.Start je z Vyššáku do Boršova.Jen váháme kde se uložíme na první noc,většinou to bylo u Fíka,ale také párkrát u Vikinga,což tam jsme se většinou dosltali až po 20hod.Mužete mi poradit jestě jiný kemp.Od Fíka k Vikingovi,kde se dobře najíme jsou tam sprchy atd..?když koukám na mapu je tady ještě kemp Vltava,znáte to tam někdo,je to tam v pohoooo?Díky za info Zdenkavložte text...

Vloženo: 30.7.2015, 17:27 | Lucka, lucka.dat@seznam.cz

Kemp Vltava mohu jen doporučit.Dobré ubytování, jidlo i obsluha.Jezdíme tam už několik let a spokojenost.

Vloženo: 27.7.2015, 21:21 | DioPaolo, three7cz@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoooj! Jsme 3 kamarádi z KV a hledáme 2 pohodový kamarádky na vodu (na kanoe, raft nemá to kouzlo)... Láká nás Otava, Vltava a nebo přinejhorším Berounka. Sice jsme z K.V., ale není problém zajet autem třeba do Prahy, pokud by Vám to usnadnilo rozhodování s cestou... Na vodu jezdíme několik let s naší bandou, ale letos to nějak nevychází... Ale i přes to se nevzdáváme :-) Bylo by to ale jen na pár dní ;-) Pokud Vás zajímá něco více, k tomuhle vejletu, rád odpovím na vše! :-) Ahoooj! :-)

Vloženo: 27.7.2015, 18:12 | Alishka, Alicel@seznam.cu | reagovat na toto téma

Ahojky, tak jak to na te vode vypada?je tm vazne moc lidi nebo je to v pohode?jinak doufam,ze mi odpovite ze je to v klidu aby ti,co mi to z tohoto duvodu odmitli pekne litovali😛😛

Vloženo: 27.7.2015, 12:09 | Martas , jurka463@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj zdravím všechny vodáky . . 30.7 jedeme velkou pánskou jízdu začínáme v pátek dopoledne ve  Vyšáku  tak doufám, že už máte nachlazené zásoby . . Severomoraváci se zase blíži 

Vloženo: 27.7.2015, 7:39 | martin, bary.martin@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj dnes sme u vody ve vyšším brodě našli červený fotoaparát kodak...

727868986 

Vloženo: 26.7.2015, 22:03 | Alishka, Alicel@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahojky chceme jet 31-2.8 na vodu,muzete mi prosim napsat zda je tam moc lidi nebo se to da?dekuji predem za vsechny komenty a doporuceni,chceme jet z Vysaku do kempu Vltava a pak druhy den do Krumlova,pekny vecer AlaSem vložte text...

Vloženo: 26.7.2015, 12:03 | Terka, terkaazrzka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci...hledáme dva vodáky, kteří jeli Vltavu ve dnech cca 22.-25.7. :) celkem jsme se jima bavili a hlavně jejich 6ti leté zkušenosti byli znát :D ... myslím si, že ví kdo po nich pátrá :D ... (Kloboučnice) díky moc ahooj :D 

Vloženo: 23.7.2015, 14:10 | Pavel, kolarpavel2@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci! :) 20.8. - 22.8. jedem z Vyššího Brodu do Zlatý koruny (možná protáhnem až do Boršova). Je nás prozatím 6 v kánoích. Nechce se někdo přidat? :) Kdyžtak napište na e-mail kolarpavel2@seznam.cz. Ve dne voda, v noci zapaříme. Budem se těšit! :)

Vloženo: 22.7.2015, 13:09 | Ostravaci, piposek@atlas.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj, na poslední chvíli nám odpad jeden člověk. Takž jsme na raft pro 4 osoby jen tři. Vyrážíme už zítra 23.7. z Vyššího Brodu někdy kolem 11-12 hod a končíme v sobotu 25.7. ve  Zlaté koruně. Jak nyrchlo nám jeden člen odpad tak narychlo hledáme nového člena naší posádky, kde rum teče proudem, ale i pádlo umíme občas vzít do ruky. Kdyby někdo chtěl se připojit ať da info na tel. 777818846. Jinak jsme z Ostravy a dneska vyjíždíme kolem 17 hod a berem to po dálnici přes Brno, pak na Budějovice atd. Takže je možné i někde po cestě nabrat.

Vloženo: 22.7.2015, 0:22 | Ela, ela.simanova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Tento tyden jedu na Vltavu prvne od te doby co zkurvili jeleni lavku. Dřív to byl tak užasnej jez na kterym byla sranda. A ted je tam misto toho mycka pro kanoe a rafty. Vazne nechapu co to ty radni popadlo. Nepamatuju se, ze by se tam nekdy stalo neco vaznejsiho, nez ze kanoe udelala ponorku, ze se tam cvaknul raft (prvne jsem videla prevracenej raft) nebo ze tam lidi chytali barely. Byla to uzasna atrakce pro turisty a ted je tam tohle..:/ je to smutne

Vloženo: 4.8.2015, 12:47 | Simča, silbyna@seznam.cz

Sem vložte text..Zadavatel Povodí Vltavy to má kvůli rybám !!! Vodáci jsou jim ukradení...

 

Vloženo: 20.7.2015, 12:15 | Luke, lukas.fialae@gmail.com | reagovat na toto téma

Rozpadla se mi parta a ted nemam s kym jet na vltavu. Nekdo ke komu bych se mohl pridat, at uz jednotlivec ci cela banda? :-)

Vloženo: 22.7.2015, 13:08 | Pavel, piposek@atlas.cz

Ahoooj, na poslední chvíli nám odpad jeden člověk. Takž jsme na raft pro 4 osoby jen tři. Vyrážíme už zítra 23.7. z Vyššího Brodu někdy kolem 11-12 hod a končíme v sobotu 25.7. ve  Zlaté koruně. Jak nyrchlo nám jeden člen odpad tak narychlo hledáme nového člena naší posádky, kde rum teče proudem, ale i pádlo umíme občas vzít do ruky. Kdyby někdo chtěl se připojit ať da info na tel. 777818846. Jinak jsme z Ostravy a dneska vyjíždíme kolem 17 hod a berem to po dálnici přes Brno, pak na Budějovice atd. Takže je možné i někde po cestě nabrat.

Vloženo: 21.7.2015, 12:44 | David, sutek.david@seznam.cz

Ahoj my jedem od 1.srpna do 7.srpna je nas cca 9. Jedem z Vyssiho Brodu do Borsova tak zdali budes chtit tak se muzes pridat???

Vloženo: 15.7.2015, 22:17 | Lucka, bluciste@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jedeme Vltavu 1.-4. srpna sami ve dvou. z Vyššího brodu do Boršova. Nejede někdo ve stejnou dobu?

Vloženo: 15.7.2015, 16:07 | vodačky :-), md72@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojky...parta pohodových holek vyráží na plavbu po Vltavě...22. Vyšák a 23 nalodění a pohodová plavba...doufáme,že se sejdně ve Vyšáku nějaká super parta s kytarou a bude fajn večer ...tak 22 ve Vyšáku ahooooj

Vloženo: 15.7.2015, 20:18 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz

Mi vyrážíme 23. večer tak se třeba sjedem někde na trase. Kytara bude ahoooj vodačky.

Vloženo: 14.7.2015, 19:56 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj budeme sjíždět 23.7.-26.7. Vyšší Brod - Zlatá Koruna , máme 3 volná místa na raftu budeme rádi pokud se k nám přidají 3 pohodové slečny-ženy. Mi je odměníme legrací a kytarou. Tři pohodáři 29 - 38 let se těší na spoustu smíchu. Ahooooj.

Vloženo: 13.7.2015, 14:37 | Hanka, stiborova@cleevio.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem, mám dotaz ohledně sjíždění vody se psem. Máte s tím někdo zkušenosti? Máme roční JRT, s vodou se sčuchla jen na pramici na klidné hladině, tam ji to nedělalo problém vylezla si na příď a spala. Jak se psy sjíždíte řeky Vy? Mám pořídit vestu? Máte nějaké tipy?  

 Díky všem za info. 

Vloženo: 20.7.2015, 14:47 | Jana, janca.bradacova@gmail.com

Byli jsme na Vltavě s dvouletým JRT a letos znovu. Všechno zvládal úplně v pohodě, vestu jsme rozhodně nepotřebovali, myslím že by ho spíš otravovala. Jezdíme teda na Pálavě, ale ani na kánoi to není problém.

Vloženo: 11.7.2015, 22:04 | Fursyn, konni.karlicek@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci.Scháníme v termínu od 17. - 19.7. 2015 pohodové vodáky,my 2 kánoe a 1 raft v letech 13-64.Sjíždíme od Vyššího Brodu do Zlaté Koruny popřípadě do Boršova.Tel.č.607543765

Vloženo: 9.7.2015, 22:22 | Milan Hrstka, hrstka@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, v úterý 7. 7 jsem na Vltavě ztratil modrý foťák Olympus TG-320 na úseku mezi kempem u hradu Dívčí Kámen a Boršovem nad Vltavou (místo ztráty GPS cca 48.898240, 14.369813). Kdyby ho náhodou někdo našel, tak mě prosím kontaktujte na tel. 775070135. Byl bych rád i za paměťovou kartu. Odměna jistá! Děkuji Milan

Vloženo: 9.7.2015, 20:49 | miso, miskocervo@gmail.com | reagovat na toto téma

ahoj..ideme na vodu 12-15.7. a je nas 7, tzn jedno miesto nam chyby, resp jedno je volne. Mame 23-33r. Ak by mal niekto zaujem, treba sa ozvat na mail a dohodneme.

Vloženo: 9.7.2015, 9:20 | Franta, Frantisek.Konsel@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím všechny.
Měl bych velkou prosbu. Vím, že je to hodně nepravděpodobné, ale kdyby nějaká dobrá duše našla mezi Vyšším Brodem a Zlatou Korunou GoPro 4 kameru, tak ať se ozve na číslo 731508488 nálezné by určitě bylo. :) Díky moc.
PS: Místo ztráty U Maxe. A kamera byla ve vodotěsném obalu se skládací tyčí. 

Vloženo: 3.7.2015, 20:11 | Štěpán, barta.stepan@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj všem !

Chci sjet se synem úsek Vyšší Brod - Zlatá Koruna. V termínu 27.7.-29.možná 30.7. Já 39 let on 12.(seznámení nehledám ..jen aby měl případný zájemce představu :-) ). Nemám ale žádné zkušenosti, tak bych uvítal někoho, kdo by se přidal. Chci to jet na pohodu. Žádný kvalty. Tak kdybyste měl někdo zájem, tak se budu těšit ;).

Díky Štěpán 

Vloženo: 25.7.2015, 13:33 | martin, bary.martin@gmail.com

Ahoj mi jedeme také od pondělí ... jsme 4 dospělí a kluk 12..jedeme na Raftu takže se můžeme někde potkat... 727868986

Vloženo: 1.7.2015, 9:04 | Pavel, zakzakzak@tiscali.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, jedeme Vltavu v termínu 7.7.-10.7. jsme jen dva nechtěl by se někdo přidat?  Vyšší Brod - Zlatá Koruna.

Vloženo: 30.6.2015, 11:48 | Míša, jonova8@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooj... od 10.7.-13.7. plánujeme sjíždění Vltavy z Vyššího Brodu do Boršova (Zlatá Koruna) jsme dva, přídá se někdo k nám ? :)

Vloženo: 5.7.2015, 19:34 | Míša , m.s8@seznam.cz

my jsme čtyři z toho 2 jedeme poprvé :)jedeme od 9-12.7

Vloženo: 27.6.2015, 13:01 | Zdenča, kazatelovazdenka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, prosím prosím je sjízdná Jelení lávka? děkuji moc Zdenča

Vloženo: 20.7.2015, 8:05 | clearc, clearc@seznam.cz

ale lze....viděla jsem na vlastní oči jak dvě slečny obrátily na kartáčích pálavu....oči viděly, mozek nechápal 

Vloženo: 6.7.2015, 3:27 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Já bych po opravě jezu spíše řekl že je schůdná o sjíždění se snad ani nedá hovořit

Vloženo: 1.7.2015, 18:17 | Martin, Martin.novacek.1981@seznam.cz

Je sjízdná úplně bez problémů, nelze se tam cvaknout.

Vloženo: 27.6.2015, 13:00 | Marketa, marketa.smitova@myport.ac.uk | reagovat na toto téma

Ahojky lidi, hledam skupinu ktera ma volne misto v lodi v terminu okolo 24 – 26 cervence. Nejlepe by bylo kdyby jste planovali sjezd reku v zapadnich, severnich cechach nebo stredocem kraji. V minulosti jsem sjela Ohri jako kormidelnik.  Momentalne jsem v zahranici, prosim ozvete se na email: marketa.smitova@myport.ac.uk

Vloženo: 27.6.2015, 11:43 | jan, jan.kulich@centrum.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...V termínu 12-16.07 chceme sjet Vltavu z Vyššího Brodu do Boršova a chybí nám jeden člen posádky. je nás zatím 7 a nechceme jet v lichém počtu.Jsme skupina kolem 30 let v průměru, ale na věku nesejde.Jedeme na kánoích. Pokud by měl někdo zájem se přidat kontaktujte mě prosím na čísle 604339791. Díky a ahooooj Honza.

Vloženo: 23.6.2015, 10:05 | Olin, olinnh@seznam.cz | reagovat na toto téma

 ahoj.Má někdo zkušenosti Člun Mariner 3 na řece Vltava?

Vloženo: 30.12.2015, 11:33 | Olin, olinnh@seznam.cz

Bylo to super a těšíme se na příští rok zase

Vloženo: 14.6.2015, 23:25 | Proška, tomas.proska@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj mam prosim dotazek zda je realné za dva dny ujet trasu Rozumberk - Zlata koruna v normalnim tempičku. Děkuji

Vloženo: 26.6.2015, 6:40 | H20, hydrostar@seznam.cz

Naprosto bez problémů v pomalém tempu. Jezdíme to tak každý rok a nikdy jsme se nenadřeli. A to jsme byli v plné polní na pálavě.

Vloženo: 24.6.2015, 18:43 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj,na 2 dny je to úplně na pohodu.Jezdíme to tak každoročně.Rožmberk - Č.Krumlov 5 - 6 hodin,Č.Krumlov - Zl. Koruna 3 - 4 hod. se zastávkama :-) :

Vloženo: 22.6.2015, 17:43 | Marcel, xSURIKATAx@seznam.cz

Ahoj...je,ale je to makacka.Vodacky vylet je o pohode,aby si to clovek uzil.Ten Tvuj plan mi pripada spis jako maraton.

Vloženo: 12.6.2015, 12:35 | Tata, jan.hrna@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj lide vodácký.Jedeme Vltavu od 3.-12.7.2015 a máme lichý počet. Najde se nějaký samotinký sameček (samička), nebo partčka se stejným problémem? Tel.: 606715934

Vloženo: 27.4.2015, 19:59 | Aja, cis.a@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj potřebuju poradit.

Odkud je nejlepší začít sjíždět když chceme jet tak 3dny?

Organizuju poprvé a trošku se v tom plácám :-) Popříklad nějaké další rady.

Děuju Aja 

Vloženo: 31.5.2015, 16:18 | Tereza, tkoncic@gmai.com

Ahoj, hale také jsem porpvé organizovala sama a vybrala jsem si firmu http://www.putzer.cz/ . Tam mi ze vším poradili a pomohli mi naplánolvat trasu na kolik dní jsme chtěla. Byli velice ochotní a mají na výběr asi ze 6 řek. Určitě tam koukni nebo je kontaktuj, nebo koukni jen na trasy a vyber si. Půjčoven je hodně :)) Ahoooj

Vloženo: 2.5.2015, 12:49 | Lenka, zegucovaseznam.cz

Pro Marcelanejkrásnější o tom se nebudu přít ,je to hezký úsek ,ale každý má ten svůj úsek který se mu líbí a že by nejdivočejší a nejdelší to je úhel pohledu.Asi jsi zkušenější a znalejší vodák ,já sjíždím teprve asi 10 let.

Vloženo: 29.4.2015, 19:05 | Marcel, xSURIKATAx@seznam.cz

Pro Lenku:Trasa z Z.Koruny do Borsova je nejkrasnejsi,nejdivocejsi a asik i nejdelsi.A je tam zricenina Divci kamen.Kdo si neprosel chranenou oblast Kremzskeho potoka az k divcaku jako by ani na Vltave nebyl.To opravdu stoji za skouknuti....Marcel.

Vloženo: 28.4.2015, 18:58 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj ,ale já nenapsala že tam neni nic k vidění,napsala jsem že tam toho moc neni k vidění ,jinak my jezdíme každý rok 4 dny a až do Boršova.

Vloženo: 28.4.2015, 18:44 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj,opravdu záleží na tom jaký úsek chcete sjet.Myslím,že ve vhodném termínu je ideální na 3 dny Vyšší Brod - Zl. Koruna.Nemohu však souhlasit s předchozím názorem,že do Boršova už není nic k vidění.Já naopak tvrdím (a spousta kamarádů vodáků),že ze Zlatky do Boršova je to nejkrásnější úsek.Ale je to o názoru a hlavně o tom,co od vody očekáváš.Ahoj Panáček.

Vloženo: 28.4.2015, 11:00 | Lenka, zegucova@seznam

Ahoj záleží kam až chcete dojed.Na 3 dny to máte z Vyššího Brodu do Zlaté koruny dál je ještě Boršov ,ale tam už toho moc na koukání neni.

Vloženo: 2.4.2015, 15:36 | Lucie, lucie.holeckova84@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobrý den, mám dotaz ohledně teepee. Max. obsazenost je 12 osob, nás bude 14 ( 8 dospěláci + 5 děti ), vlezeme se do něj nebo je potřeba dvě? Děkuji za odpověď

Vloženo: 21.3.2015, 13:23 | Ráďa, VasickovaRaduska@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojte :) , někdo kdo má v plánu jet 15.-19. července? :)

Vloženo: 5.4.2015, 16:27 | Meltss, meltss@seznam.cz

ty nemáš s kým ject ? myslím si že by chtělo jet o den dříve/později protože v tomto datu bude vltava opravdu vytížená

Vloženo: 18.3.2015, 8:22 | snake, nicneniproblem@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj nenašla by se nejaka parta kteří by s nama sjížděla od 1.kvetna z vyššího brodu do zlaté koruny?Jsme parta 12 vodaku  nechce se někdo připojit? 

Vloženo: 27.4.2015, 9:03 | Kamča, kamuska.zdravuska@seznam.cz

Ahoj:-). My budeme asi jen 2, ale rádi bychom se přidali k nějaké partě, páč naše okolí hraje mrtvé lišky a nikdo tak brzo na vodu nechce, že to bude ještě studený:-/. Přijedeme 13:22 do Výšáku vlakem, tak bychom vyjížděli až později, v kolik vyrážíte vy?

Vloženo: 12.3.2015, 17:56 | Meltss, meltss@seznam.cz | reagovat na toto téma

Nešel by se někdo sklouznout z vyššího brodu do Boršova (ev. do
Českého Vrbné) 20.3.-22.3. nebo 27.3.-29.3.  ? všechny lodě na singl

Vloženo: 27.12.2014, 13:34 | Míša, michaelabatkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá v kempu u Trojice?  Dík

Vloženo: 20.9.2014, 22:45 | Zelenýčaj?, littlemonkey.lm@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj :) Neví někdo jak se jmenuje ten co obsluhuje U Milana? :) Myslím že na něj Milan volal Romane. :D Má na pravé noze tettování (nebo levé? :D ) Možná to je i syn Milana. :D :) Děkuji za jaké koliv informace. :)

Vloženo: 1.3.2015, 14:54 | arno, kryl.a@seznam.cz

eano Roman a je to jeho syn.

Vloženo: 8.9.2014, 22:12 | Jenda, jenda.ca@tiscali.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.  Všechno dobré, až na ta přístavní mola. Když zaprší, klouže se téměř na všech stanovištích Ingetouru po blátě do lodí a pak se po čtyřech zase škrábeme z lodí na břeh. A stačilo by přibít kolíky jen kládu do břehu, jako třeba u kempu Zlatá Koruna.                                                                                                                                                               A dejte pozor před snahou o zakempování v tábořišti Dívčí Kámen. Za cenu stejnou jako ve Zlaté Koruně máte k dispozici jen suchý záchod téměř bez papíru a jeden kohoutek na trubce ze země. Taky tráva je posečená jen asi dvakrát za léto.    Jenda z Libiny.

Vloženo: 8.9.2014, 8:53 | vodácký bardi, belejka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahoj olše, viděli jsme se včera=7.9. u Milana. Tys odjížděla na motorce do Práglu a my na káčkách do Zlatky. Doufám, že jste dojeli dobře. Pozdravuj svýho pilota. Domlouvali jsme se na příštím roce..... Ozvi se nám na tento mail a pošli svůj kontakt, ať se můžeme třeba na něčem domluvit. Díky, JB

Vloženo: 29.8.2014, 10:29 | Robert, dr.robikam@bodyig.eu | reagovat na toto téma

Zdravím, super vodácka akcia. Až nato že sa nám stratila sivá cestovná taška s ženským oblečením. Ak by ju niketo našiel nech sa skusí ozvať,,, len dufam, že to neboli dlhoprstí... 722760292

Vloženo: 27.8.2014, 17:38 | Mija, mmmajinka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Chtěla byc moc poděkovat za ochotu pracovníků inge. Byly prostě boží, slečna ve Vyšším Brodě byla moc ochotná, ukázanal nám jaké má být počasí a když jsme změnili rezervaci ze dvou dnů jen na jeden tak to nebyl žádný problém... a po tom co jsme se nalodili a zjistili že výběr lodi byl špatný, tak nám bez problémů vyměnili plasťák za nafukovačku...a i s cestou z Krumlova do Boršova když jsme trochu zazmatkovali a byli jsme připraveni k odjezdu ve Vltavanu místo u Trojice tak se pro nás ochotně vrátili...vážně super, díky moc!

Vloženo: 26.8.2014, 8:40 | martin, mavach@seznam.cz | reagovat na toto téma

Hledám někoho ze skupiny MÁVÁME MÁMÁM. Mám pár fotek vašich lodí z jezu ve Větřní, tak se ozvěte

Vloženo: 21.8.2014, 14:31 | Karel Srp, karel.srp@seznam.cz | reagovat na toto téma

17.8.2014 jsme se ubytovali v kempu U Nojdy-tak neochotný a arogantní personál u okénka restaurace jsme na vodě ještě nezažil.

Ráno v 8 hodin došlo pečivo, objednal jsem si míchaná vejce a slečna u okénka mi nabídla k vejcím koblihu a bylo jí divné že jsem objednávku zrušil chtěla jí zaplatit.

Další šok byl ze sprch a WC takový humus se nevidí !!!!

Vloženo: 23.8.2014, 20:15 | ivca,

ahoj, souhlasím s obsluhou u Nojdy. Byl to extrém. Už sme tam spali mockrát ale toto sme nezažili.. A co se mi dál nelíbí je, že pivo už tak natáhlé ještě podražíme o plastový kelímek 3kč .. 40kč za plzeň do plastu je mazec. A protivný jak noc. Kuchař nonstop venku v pracovním oblečením.. No příště to asi vynecháme a pojedem až k Fikovi. Tam sme jen stavěli a všichni byli skvělý a ochotny. Ještě nám nabídli čekací zmrzlinu z čerstvého ovoce..

Vloženo: 20.8.2014, 15:45 | Jarda, Jaraf89@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, pojede nejaka slecna (kluk) na vltavu dne 25-29.8 ? Jsme parta 5 lidi a chybi nam jeden clovicek :D 

Vloženo: 18.8.2014, 15:17 | Milan, milan.grasl@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj ,musim velmi pochvalit kuchyni a kvalitu jidla v kempu Vltavan.I obycejne pecene kure s rýzi chutnalo vyborne,svickova jak od maminky.Rano gulasovka taky na jednicku.Pani co šefuje kuchyni to ma zmakly :-)

Vloženo: 16.8.2014, 0:08 | neznámý, neznamy@neznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den , cca 4 km za Zlatou Korunou dělají výtečné pšeničné placky a pití tam obstarává krásná mladá slečna , jelikož sem vůl a styděl sem se zeptat na jméno tak se chci zeptat teď vás jestli někdo neví jak se ta dívka jmenuje a nebo jestli někdo nemá kontakt na majitele občerstvení s plackami , děkuji :)

Vloženo: 20.8.2014, 23:21 | Lu, neznamy@email.cz

PLACKY - Milan 722623894

Vloženo: 18.8.2014, 12:16 | fanynek, fanynek.m@seznam.cz

O víkendu tudy pojedu, tak ae ti zeptám.  :-)

Vloženo: 12.8.2014, 11:22 | Ivča, iveta_hladikova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím. Tento víkend jsme si sjeli se dvěma kamarádkami a kamarádem Vyšší Brod - Krumlov. Veškerá domluva s Ingetour byla bez problémů, počasí nádherné a lidi super. Moc bych chtěla poděkovat partičce čtyř chlapců a hlavně kytaristovi Jirkovi, že jsme si s nimi mohli zazpívat u kytary. Moc se mi to líbilo a třeba se někdy na Vltavě nebo jinde potkáme ;).

Vloženo: 12.8.2014, 7:32 | Radka, majovaradka@seznam.cz | reagovat na toto téma

AHOJ! Tento víkend jsme partička 14 lidí vyrazili poprvé na vodu a díky službám Ingetour vše klapalo jak mělo. Perfektní domluva, ve všem nám poradili. Za celou naši grupu chválím a doporučuju. Zárověň bych chtěla pozdravit blonďatou slečnu, která z pátku na sobotu v kempu Pod Hrází celou noc ječela a budila okolí, přála bych ji aby ji jednou potkal rozum, je to super věc :)

 

Vloženo: 10.8.2014, 17:33 | Janka, janakejdova@centrum.cz | reagovat na toto téma

Zdravím  právě jsme dorazili z letošní Vltavy a musímříct,že docela zklamání. Vody žalostně málo ,tak jsme poslední úsek Zlatka-Boršov vzdali. Jinak musím velice pochválit vašeho zaměstnance v kempu u Trojce,velice ochotně nám zařísil autobus do Zlatky a ještě se  ujistil,že nás pan řidič opravdu naložil :) Tak zase za rok ahooooooooooj 

Vloženo: 9.8.2014, 15:44 | Kristina, kika.plana@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, myslite ze dva dospeli dite a pes dame 4mistny raft?

Vloženo: 10.8.2014, 14:45 | alena, alik.tl@centrum.cz

na rafto inge se vejdete bez věcí

Vloženo: 9.8.2014, 15:12 | Kristina, kika.plana@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, myslite ze dva dospeli dite a pes dame 4mistny raft?

Vloženo: 8.8.2014, 12:09 | Sandra, androcur100@seznam.cz | reagovat na toto téma

Miluji vodáctví a každým rokem se vydávám s partou na nějakou plavbu. Dost možná můj příspěvek ani do této diskuse nepatří...
Bohužel se mi letos stejně jako loni stala nemilá věc. Ke sjíždění řeky patří plavky stejně tak jako ke kanoi patří pádlo. 
Je ideální ráno, slunečné počasí bez mráčků, prostě super den se na vodě opálit. Problém nastane hned, jakmile zjistíte, že plavky - ne zrovna levné, jsou ze šnůry na sušení pryč.
Nejprve si myslíte, že jde patrně o nějaký hloupý vtip někoho z party. Jistě máme v partě šprýmaře, ale vždy se to hned vysvětlilo. Ne, pokud šlo o plavky. 

Jsem snad sama, komu se na Vltavě nebo jiné řece ztrácejí plavky, a nebo máte podobný zážitek ? 

Vloženo: 13.8.2014, 14:36 | Sandra, Androcur100@seznam.cz

Stalo se to v kempu Zlatá Koruna, předtím v kempu U fÍKA

Vloženo: 10.8.2014, 14:37 | alena, alik.tl@centrum.cz

zajímavé, kde se vám to stalo? na vltavu jezdím asi 15 let bez krádeže, ani jsem o tom ještě neslyšela, krom kempu Nové Spolí, tam nás sami lidé z kempu varovali před krádežemi lidí z města

Vloženo: 7.8.2014, 15:29 | Tomas, pyony@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj :-)

chceme vyrazit tento víkend na vodu 9-10.8. Jenže jsme lichý počet (3). Což na vodu není dobré. V sobotu máme v plánu Vyšší Brod - Krumlov, v neděli Krumlov - Zlatá koruna. Nechtěl by se k nám někdo přidat?:-) Klidně můžeme vzít někoho po cestě. V pátek vyrážíme z Uherského Hradiště.

Vloženo: 7.8.2014, 15:14 | Markéta, marketacic@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chceme vyrazit na jednodenní sjezd řeky na raftu ve 4 lidech a rádi bysme dorazili večer do Krumlova. Stihneme sjet za jeden den z Vyšáku do Krumlova nebo raději z Rožumberka? 

 

díky 

Vloženo: 12.8.2014, 15:05 | ulu, uluk@centrum.sk

z vyssiho brodu do krumlova jazdime kazdy rok s malymi detmi v rafte a pohoda - staci vyrazit rano okolo 9-10 a v krumlove sme okolo 17-18 aj s obedom u fika a obcasnymi zastavkami na pivo

Vloženo: 11.8.2014, 21:28 | alena, alik.tl@centrum.cz

Z Rožmberka-tj. kemp U Nojdy do Krumlova se to stihnout dá, ale každý si plánuje trasy, jak mu to vyhovuje, někteří míjí i Krumlov. Záleží i na tom jestli chcete využívat kempů INGE,...

My 1. den jezdíme do Rožm. protože z VŠ vyjíždíme až odpoledne ale jinak se dá jet i dál.

S vámi jmenovanými kempy nemám zkušenost, u Fíka je hezké posezení, kemp vypadá hezky, ale nikdy jsme tam nestanovali.

Vloženo: 11.8.2014, 10:01 | Markéta, marketacic@centrum.cz

Moc díky za odpověď. Tak to raději dáme z Rožumberka. Jestli se to tedy dá z Rožumberka stihnout za jeden den do Krumlova. Ještě jedna zastávka je Nahořany - Kemp u Fíka, to je už moc blízko Krumlova? Poradíte co zvolit? zda Rožumberk nebo Nahořany. Moc děkuju!!! 

Vloženo: 10.8.2014, 14:44 | alena, alik.tl@centrum.cz

jj, povedlo se nám to jednou, vyšší brod-krumlov, na raftu ve 4 lidech, ale jsme lidé, kteří to umí a jen tak se na lodi neválí, ale je to hodně dlouhá štreka s tím, že nejpozději v 9 musíte vyplout. bylo to čistě jen kvůli málo dovolené, jinak je rozhodně lepší rozdělit trasu a dva 2-tj do rožmberka

hezkou plavbu

Vloženo: 8.8.2014, 11:15 | Mirek, miroslavadamku@gmail.com

Mám ten samý dotaz :) A přidám k tomu, že budu i občas pádlovat a ne se jen unášet proudem :)

Vloženo: 8.8.2014, 10:55 | vendol, vendolik@seznam.cz

z Vysaku myslim ani nahodou

Vloženo: 7.8.2014, 11:54 | Andrea, andrea.214@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, před dvěma dny dcera stratila cca 0,5 km před Rožmberkem dioptrické brýle, růžovo modré. Pokud je najdete, piště prosím na email: andrea.214@seznam.cz.

Děkuji.

Vloženo: 6.8.2014, 20:40 | dada, d.a.d.a@post.sk | reagovat na toto téma

Ahoj, sme skupinka 7 ľudí, Česko-Slovenský mix   a kedže je nás nepár(liché číslo) a nikto nechce ísť sám, hľadáme ešte jedného človeka alebo nepár skupinku, ktorý by sa k nám pridali. V. Brod->Boršov 9.-12.8. Nájde sa niekto? viac info cez mail

Vloženo: 5.8.2014, 20:05 | zuzana větrová, Zuzanavetrova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím!! 

Velice děkujeme za super víkend na Vltavě... Zorganizovala jsem skupinku 26 "účastníků zájezdu" (naše první voda!) a vše klapalo jako na drátkach... Doporučuji všem co se zatím jen rozhodují ... Inge se k jakýmkoliv "problémům" staví čelem .... My jsme tedy zadny neresili, ale ti co do nich dostali (napr prejeli kemp... Potrebovali zamenit lod za raft...) - byla radost sledovat jak to všechno klape....nic není problém :-)

 Jen tak dál!!! Příští rok zase AHOOOOOJ!!!! 

Vloženo: 4.8.2014, 13:00 | Wavik, wavik@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj :-)

Objevila se tu informace, že vynikající placky, vyskytující se dříve asi v půlce trasy mezi Zlatou Korunou a Poslední štací, už jsou přestěhované jen kousek za Zlatou korunu. Mohli byste to, prosím, někdo potvrdit a říct, jak daleko od Koruny to asi je? Díky moc a ahoj na Vltavě :-)

Vloženo: 4.8.2014, 13:16 | andrea, andrea.piskle@seznam.cz

Ano placky jsou kousek za zlatou korunou, jsou tam cedule, že poslední placky. my jsme to zkusili a je to opravdu pán od hastrmana. Bacha je to tam docela v proudu. 

Vloženo: 4.8.2014, 6:58 | Martin, v@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,

stejně jako jiní i já patřím mezi Vaše velmi spokojené zákazníky. Již několikátým rokem vsázíma na Vaši společnost. Se službami jsme nadmíru spokojeni. Personál má velkou jedničku,až na jednu výjimku a to loděnice v kempu N. Spolí. Toho mladého muže co v loděnici je, jsme tam potkali i v minulých letech. Jeho jednání je však stále stejné. Naprostá neochota, arogance, nechápavost a mnoho dalších nehezkých vlastností. Takové jednání se k Vaší firmě nehodí. Doufým, že příští rok tam dotyčného nepotkáme.

Děkujeme za parádní zážitek a za rok zase...

Vloženo: 6.8.2014, 14:04 | Václav Král, avolrak@seznam.cz

Vážený pane Martine,

dovoluji si reagovat na Vaši stížnost na svou osobu. Vaše pocity je pro mě těžké přijmout. Práce na mé pozici přímo předpokládá ochotu a vůli k součinnosti se všemi klienty půjčovny. Drtivá většina se jich se mnou loučí s úsměvem na líci nebo alespoň pocitem profesionality...

Rád bych vyjádřil politování, pokud jsem Vám naopak z líce nějakým způsobem úsměv sňal. Nebo pokud Vám mé jednání nepřipadalo profesionální.

Věřím, že půjčovně lodí Ingetour nadále zachováte přízeň nehledě na mé angažmá v jejích barvách.

Chci ještě závěrem pro Váš dobrý pocit uvést, že tuto stížnost se mnou pochopitelně řešil můj nadřízený. Neminula se tudíž účinkem.

S přátelským pozdravem

Václav Král
(loděnice Nové Spolí)

Vloženo: 3.8.2014, 20:55 | Eliška, havlova.e@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci a vodačky, od 14. do 17.8. se chystáme s manželem na vodu, jako nenápadný dozor party mladých lidí (16-17 let) - my 27 a 29 let a odpadla nám parta, takže pojedeme sami a rádi bychom tuto cestu využili pro získání nové vodácké party :-) 
Určitě se ozvěte! Eliška a Petr

Vloženo: 5.8.2014, 13:36 | Monika, cenisekkk@seznam.cz

Ahoj mi také hledáme ještě někoho na splouvání ale jedeme až od 15tého.

Vloženo: 30.7.2014, 20:22 | Iveta, ivetamec@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,
doufám že tento vzkaz čte majitel společnosti, nebo alespoň, že mu bude tento odkaz poslán.
Chci Vám zdělit, že jako firma máte velikou jedničku s hvězdičkou. Perfektní služby, organizace, ochota..
Měla jsem od vás půjčené lodě. Super. Než jsem sjela od Vyššího Brodu do Rožmberka, vybila se mi baterka u auta. Váš ochotný zaměstnanec nám zapůjčil kabely a pomohl nám odjet. V Krumlově jsme sháněli ubytování, vaše firma nám poskytla ubytovnu, přikrývky...hned věděli, kdo jsme , že jsme od vám měli lodě......Super.
Všude máte milé slečny a chlapce, úsměv, sympatie, ochota, rychlost......TO JE VIZITKA VAŠÍ FIRMY.
Pechová

Vloženo: 29.7.2014, 10:08 | Matěj, zraly.matej@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, sháním jednoho háčka něžného pohlaví na tento víkend (2.- 3.8. 2014). V sobotu jedeme z Vyššáku pod Rožmberk a v neděli končíme v Krumlově.

Matěj 

Vloženo: 29.7.2014, 9:12 | Adéla, apulkrabova@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoooooj, v sobotu 2.8. vyrážíme s kamarádkou z Vyšáku do Rožmberku, kde chceme navštívit fesťák a odtud pak v neděli k Fíkovi. Sháníme někoho, kdo by se k nám přidal :-) Adéla a Terka 

Vloženo: 27.7.2014, 20:19 | Bizonci - Áďa, Kubík, Tomíno, jakub.sroler@gmail.com | reagovat na toto téma

Zdravíme Jiříka a Anetku z občerstvení U Brodu. Prožili jsme s váma krásný večer plný pajduláčků, výtečného zpěvu doprovázeného brilantním kytarovým rifem a dobrou zábavou. Všem doporučujeme se zde zastavit. Zvláštní poděkování Anetce (opět) a Zuzance. Díky Občerstvení U Brodu!!!!!! AHOOOOOOJ!

Vloženo: 25.7.2014, 18:13 | Parta UA, kuklic7@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, jedem od 14.8 do 18.8 z vyšáku, hledáme partu lidi která by se k nám přidala nebo naopak.

Vloženo: 24.7.2014, 22:45 | mata, aa@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím, chci se zeptat hlavně na holky myšleno v jakém kempu nejčastěji přespávají? :-) aby jsme věděli kde přespat :D 

Vloženo: 23.7.2014, 16:53 | Lenka, lenkakery@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vsem. Jsem samotinka holka ktera miluje vodu ale porad nema partu se kterou by jezdila na vodu. Adoptuje mne nekdo? ;-)

Vloženo: 5.8.2014, 13:38 | Monča, cenisekkk@seznam.cz

ahoj pojeď s námá jedem 15. 8.2014 a mě chybí háček.

Vloženo: 23.7.2014, 14:42 | Martin, jurka463@seznam.cz | reagovat na toto téma

Takže zítra se na Vás přijede podívat Pánska jízda 8 chlapů z S.Moravy takže doufám, že všude teče pivko proudem :-) Jsou všichní veselí a rádi se baví. Protože bude veselo . . Ostatně jako vždy.

Jedem Pa,So,Ne snad vyjde počasí . .  Tak Ahooj 

Vloženo: 23.7.2014, 14:07 | Kačka, katka.straznicka@seznam.cz | reagovat na toto téma

25.7 vyrážíme i my a jede nás banda 20 lidíí juhuuu! Já osobně jedu už po 13 za sebou tak držte palce aby se nám to nevymstilo :) Moc se na vás jako každý rok těším. Ahooooj!!

Vloženo: 22.7.2014, 19:56 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj 18.-20.7. jsme jeli s kamarádama Vltavu. Velká pochvala Ingenturu, super přístup a zázemí. Velká pochvala všem kempům zvládat takové množství lidí . Závěr ve Zl.Koruně super. Jeli jsme po prvé a už se těšíme na 2015. Pavel, Zdenek a Jirka zdravíme holky z Hevlína a zvlášť Romana. AHOOJ

Vloženo: 22.7.2014, 19:55 | Tom, tomasruzicka85@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooojj :) Chtěl bych se optat jak se tak cca pohybují ceny za přespání v kempech? Plánujem stanovat. Díky

Vloženo: 22.7.2014, 20:05 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz

Ahoj stany 70 +50 osoba , jídlo 100-150 kč , pivo 30kč .Ahooj

Vloženo: 22.7.2014, 20:00 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz

Ahoj stany 70 +50 osoba , jídlo 100-150 kč , pivo 30kč .Ahooj

Vloženo: 22.7.2014, 12:26 | Hrdule, smajka@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj! :D včera jsem se vrátila z vody a chtěla bych Ingetourupoděkovat za to, že se (pravděpodobně jako jediná půjčovna) stará o to, co se děje na jezech :) Cvakly jsme se na Herbertově - počítá se s tim, že vám budou uplavávat věci a že si vás voda veme, ale na to, že tam do nás budou najíždět rafty točící se a plný ožralých idiotů, jsem nečekala a musim říct, že jsem byla docela vyděšená a zklamaná. Jely jsme na kanoi dvě holky a vodu jezdíme roky, nicméně letos jsem se poprvé v životě cvakla a zrovna na docela nepříjemném místě. Nebylo pro nás tedy snadné vytáhnout v takovém proudu loď plnou vody a čelit přitom neovladatelným raftům, který nás chvíli co chvíli srážely. Proto mě neuvěřitelně potěšil chlapec ve žlutém triku s nápisem Inge TOUR, který se snažil i přes silný proud a ještě silnější demenci některých vodáků pomoci lodím, které se kolem něj plavily dnem vzhůru. Dokonce neváhal namočit si nohy, aby pomohl slečně, která úvízla na kamení a hystericky volala o pomoc. Takže DĚKUJI a doufám, že se v budoucnu najde víc půjčoven, jako je ta vaše :)

Vloženo: 21.7.2014, 13:59 | mk, madalh@azet.sk | reagovat na toto téma

V stredu vyrazame na vodu, nie je nejaka partia ku ktorej sa mozme pridat? Sme dva clny, nech to je veselsie.

Vloženo: 21.7.2014, 12:42 | Hanka, roskotak@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, 

ze 17.7 na 18.7 jsme spali v kempu u Vikinga.... měli jsme se nádherně, ale v tom stánku za hospodou, tam jakoby u dámských záchodků a spch  byl v obsluze jeden takový kluk, kratší blond vlasy, měl kostkovanou košily. byl hodně milý. celkem hezký, potřebovala bych kontakt, když budete vědět, pište na: roskotak@gmail.com    díky moc, jo a jinak kemp byl super

Vloženo: 21.7.2014, 9:32 | Jana, jana.holys@seznam.cz | reagovat na toto téma

Tak už máme zase po vodě. Uděluji velkou pochvalu Inge za jejich perfektní služby i přes naše trošku menší komplikované výmysly :-) Letos poprvé jsme spaly ve Vltavanu, předtím vždy v Novém Spolí a od nynějška vždy už jen Vltavan, můžeme jen maximálně doporučit, po všech stránkách příjemnější pobyt než ve Spolí

 

Vloženo: 21.7.2014, 9:25 | J.Hrubeš, jaroslav.hrubes@seznam.cz | reagovat na toto téma

Velké poděkování Ingetour za jejich 100 % služby. Jel jsem 19-20.7 Vltavu a paráda. Pivo jako křen a klobáska s Hermelínem - jedna báseň.

Vloženo: 15.7.2014, 14:14 | jarda, pyronovotny@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zkušenost s restauracemi ve Zlaté Koruně z 13.7. cirka ve 13:30.Jehlan-zavřeno,nikde ani noha,restaurace na terase vedle potravin(obsluha nám řekla že bez rezervace kuchař není schopen uvařit 10 jídel),vrchol všeho restaurace vedle kláštera(prý v 15 hodin zavírají,takže nás neobslouží).Když to shrnu,tak příště si dám v kempu klobásu a jedu dál.

Vloženo: 11.7.2014, 20:22 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj  zdravív všechny vodačky. Jedeme 3 kamarádi 18.-20.7 na raftu a máme 3 volná místa . Pokud by nějaká 3 děvčata měla zájem zažít spoustu legrace i s kytarou. Mi tři okolo 35 let Vás rádi odvezeme z V.Brodu do Zl.Koruny. Díky těšíme se. 

Vloženo: 11.7.2014, 20:21 | Pavel, pavelpribyl@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj  zdravív všechny vodačky. Jedeme 3 kamarádi 18.-20.7 na raftu a máme 3 volná místa . Pokud by nějaká 3 děvčata měla zájem zažít spoustu legrace i s kytarou. Mi tři okolo 35 let Vás rádi odvezeme z V.Brodu do Zl.Koruny. Díky těšíme se. 

Vloženo: 10.7.2014, 17:49 | hk, h.kristal@seznam.cz | reagovat na toto téma

Vejdou se na 4 raft - kromě 4 lidí i 2 barely?Díky za odpověď.HK

Vloženo: 10.7.2014, 8:36 | Pavel, zakzakzak@tiscali.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všichni, 16.7-18.7. budeme splouvat Vltavu z Vyšáku asi do Boršova jsme čtyři  kluci tak se chci zeptat jestli nejaka podobna parta nebo nejlepe holky taky nevyráží. Psat můžete na email. Ahoj.

Vloženo: 8.7.2014, 8:43 | Lukas, kubica.lukas@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, v týdnu od 14.7. nebo 21.7. chceme s přítelkyni sjíždět Vltavu. Nechce se někdo přidat nebo my k někomu? :) 

Vloženo: 7.7.2014, 14:17 | belejka, belejka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahoooj.zkušenosti z tohoto víkendu:

Občerstvenní u Jury-místo Branná-na L břehu hned za brodem-tam ani nechoďte. Byli jsme tam kolem 20.hodiny a již náš příchod obsluhu otrávil. K jídlu nebylo skoro nic z toho, co bylo napsáno na tabuli a kafe stálo 50kč !!!!-porovnej viz níže....

Kemp pískárna-jsou friendly v tom, že nechají spát jenom na jednu noc. Paní v recepci supr, je s ní sranda, večerní živá muzika, které sice vypadl proud, ale snažili se. Jenom doporučuji vzít si vlastní prostěradlo, matračky pamatujou úplně všechno.

Kemp Viking prudí a chatku na jednu noc nepronajme. Obsluha u Vikinga-suché obličeje bez úsměvu, rychle zaplať a vypadni....

Vltavan-restaurace-rychlá a úsměvná obsluha, výborný chlap u grilu-popovídá, holky si chválili grilovaný hermelín-45kč-všem doporučujeme !!!

Krumlov-supr restaurace za 3.jezem v Krumlově na P břehu hned pod mostem s dětskými prolézačkami a zahrádkou-točí domácí mátovou limošku a supr kafe-oooobrovský a výborný se supr obsluhou za 45kč !!!!!

Občerstvení u Milana-klasika, ten nikdy nezklamal...

Kemp Koruna-ten 2.v pořadí za mostem vpravo-supr čisté a nové chatky-všem doporučujeme, jenom si před příjezdem dojděte na velkou v přírodě-absolutní nedostatek záchodů....

Placky do Boršova-pozor občerstvení u Hastrmana už neznamená výborné placky, naopak jsou prakticky za pár zatáček pod korunou, pak dál je již nekoupíte

Poslední štace v Boršově-naprostá jednička, není co dodat...

Ingetour-klasika, která nikdy nezklamala a vždy funguje.

mějte se tak fantasticky, jak jsme se měli my o tomto víkendu, Belejka....

Vloženo: 6.7.2014, 14:30 | Petra, langova.p@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci. Prosíme o pomoc s kontaktem "nového stánku" Loni jsme objevili nové občerstvení pod Krumlovem, na levém břehu. Byla tam maringotka, kde měli pivo, livo, hermelín, klobásy...Točil tam velice příjemný kluk s holkou. Nazvané to měli Pláž pod Krumlovem (280,5 ř.km) Slibíli, že by to letos už mohlo frčet i na přespání a že by měli mít i webovky. Bohužel jsme nic na netu nenašli. Prosím pokud by jste na toto narazili, mohli by jste zjistit nějaký kontakt, kam by se dalo zavolat nebo napsat, abychom se případně s nimi domluvili? Prosím o kontakt na mail langova.p@centrum.cz. moc děkujeme za pomoc a ahooj

Vloženo: 7.7.2014, 17:57 | Mirka, mirka.tumova@email.cz

Ahoj, 
jmenuje se to pláž za Krumlovem a tady jsou stránky na fb:
https://www.facebook.com/plazzakrumlovem?fref=ts anebo Foursquare https://foursquare.com/v/pl%C3%A1%C5%BE-za-krumlovem/51e6e690498ebe6d1a5f3fe7

A máš pravdu, na Vltavě je to fakt jedno z nejlepších míst =)

Vloženo: 7.7.2014, 17:49 | Mirka, mirka.tumova@email.cz

Ahoj, 
jmenuje se to pláž za Krumlovem a tady jsou stránky na fb:
https://www.facebook.com/plazzakrumlovem?fref=ts anebo Foursquare https://foursquare.com/v/pl%C3%A1%C5%BE-za-krumlovem/51e6e690498ebe6d1a5f3fe7

A máš pravdu, na Vltavě je to fakt jedno z nejlepších míst =)

Vloženo: 6.7.2014, 10:13 | Jarda, pyronovotny@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,má někdo zkušenost s tábořištěm u Rohana,nebo u Kelta?Moc se mi nechce trávit noc ve Zlaté Koruně.

Vloženo: 11.7.2014, 19:07 | jíta, epr.b@seznam.cz

Dnes jsme pluli kolem U Kelta, je to místo asi 2 km před Dívčákem, dříve tam byli placky. Je tam hospoda v maringotce, stoly pod střechou, wc, mini sušárna, tábořiště pár metrů za tímhle komplexem, takže z lodi nejsi hned v tábořišti.

Vloženo: 3.7.2014, 14:23 | Anet, novicka.a@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci :) potřebuju radu. 25.7. vyrážíme s kamarádem z Vyššího Brodu a nějak řešíme zavazadla. Budeme mít půjčený 50l sud v rámci výpůjčky pálavy, ale vejde se nám to tam(myslím do sudu)? Nějak nemáme zkušenosti. Budou to určitě dva spacáky a stan + další ty věci jako oblečení atd atd. Prosím o radu jestli se nemáme např. pořídit ještě nějaký lodní pytel a když, tak jaká litráž je tak optimální?? Díky moc a doufám, že se uvidíme na Vltavě :)))

Vloženo: 30.6.2014, 11:39 | Martin Patloka, patloka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, mám u INGE zaplacenou zálohu 600 Kč, ale letos ji nevyčerpám. Pokud má někdo zájem, tak ji postoupím za 500 Kč. Pište na e-mail. Martin

Vloženo: 30.6.2014, 6:17 | Tereza Šimková, Simkova.Ter@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, dvě pohodový holky vyráží 3.7. z Vyššáku, plánovaný závěr v Koruně. Odpadla nám půlka týmu a sháníme 1-3 holky či kluky, kteří by se k nám přidali na raft. Zn. ochota zpívat podmínkou ! =) Pište na mail... Terka a Adéla

Vloženo: 2.7.2014, 12:22 | Lukas, lukas.kenji84@gmail.com

Ahoj Holky, ten samý termín vyrážíme parta 4 normalních kluku ze slovenska poprvé na vodu...treba se potkáme :D

Vloženo: 1.7.2014, 18:35 | Honza, jangonda03@email.cz

Ahooooooj Terko a Adélko.Nám taky vypadla půlka lidí,tak jsme jen 4 kluci,ale bohužel jedem o týden později jinak by nebyl problém se k nám připojit a něco si pořádně zaspívat.:-)Jinak kdo tam bude od 10.7 do 13.7 tak se potkáme a dáme nákyho panáčka.:-) ahoooooooj Honza a parta z Prahy..:-)

Vloženo: 25.6.2014, 15:35 | Jana, jandejsek@post.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den

Po dvou letech jsem opět vyrazila s kamarády na vodu a opět s vámi. Chci poděkovat za vaše služby, které jsou 100%. Prosím vás poděkujte personálu v Boršově, kteří nám moc  pomohli vyřešit náš problém.Nic pro ně nebyl problém. Za rok opět s vámi !!!!!!!!

Vloženo: 25.6.2014, 9:39 | Karolína, karzik@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj ahoj ahoj :-) Za jak dlouho se dá, prosím, sjet na raftu 10km? děkuji

Vloženo: 26.6.2014, 19:26 | Lenka, lkrejcu@atlas.cz

Ahoj.Tak za 2.5hod,pokud jedete na raftu a nezastavíte u Veverek,nebo jinde po cestě.Také jsem pátrala a na diskuzi vyčetla. 10km podle mého odpovídá tak do Rožmberka,ale třeba někdo upřesní lépe.

Vloženo: 24.6.2014, 11:02 | Hana Kliková, hanaklikova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahóóój,

velice chválím INGEtour - především ochotu a vstřícnost jak na recepci v kempu U Fíka, tak v půjčovně lodí ve Vyšším Brodě :-) Po několika letech jsme upustili od "samoorganizování" a plně se spolehli právě na služby INGEtouru (půjčení raftů, přeprava lodí i osob) a vůbec jsme neprohloupili, můžu jen vřele doporučit! Přeji celému týmu hodně energie a ještě víc spokojených vodáků :-) Hanka

Vloženo: 22.6.2014, 21:25 | Ane, jiskra.roco@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, chci se vás zeptat na jednu radu: v létě chceme na dva dny sjíždět Vyšší Brod-Krumlov a řešíme, zda máme z Prahy vyjet brzo ráno a už ten den z Vyšáku vyplout nebo přijet odpoledne, přespat v kempu a vyplout až druhý den. Poradíte? díky :))

Vloženo: 24.6.2014, 11:01 | Boban, B.Navratil@email.cz

Taky se dá vyjíždět brzo ráno a ještě ten den sjíždět. Ale my co jezdíme tak ideálně den dopředu, pěkně navečer přijet, přespat, ráno vzít lodě a v klidu vyplout ...

Vloženo: 20.6.2014, 11:41 | Lenka, lkrejcu@atlas.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.Potřebovala bych váš názor na kemp U Nojdy.Chceme tam letos nocovat a pár lidí nemělo dobré zkušenosti.Díky moc.

Vloženo: 22.6.2014, 6:50 | Marcel, xSURIKATAx@seznam.cz

Ahoj Lenko....ja jezdim k Noidovy uz mnoho let a nikdy jsem tam nemel sebemensi problem.Krasny kemp u lesa,dobre vari.Akorat ty socialky jsou trosku unaveny.Ale kdyz je tam clovek na jednu noc tak to az tak nevadi.

 

 

 

Vloženo: 19.6.2014, 15:28 | Monty, masterz.hsc@gmail.cz | reagovat na toto téma

Ahooojjjj vodácký fans, vypadl mi háček a Já splouvám v pondělí 23.6. VLTAVU z Vyššího Brodu....nechce se náhodou někomu? Pište do zpráv nebo na mobil 720211402

Vloženo: 18.6.2014, 22:00 | jarda, nphsp@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj, hledám holku, která sjížděla Vltavu ze Zlaté koruny  do Boršova v neděli 15.6.2014. Kratší vlasy ,barva špinavý blond měla na sobě šedivou bundu s kapucí a na ní přišité dvě myší ouška.Ráno snídala rohlik s paštikou.Chtěla jet s námi,ale mi jsme spechali a musel jsem jí ujet. Bohužel na ní nemám kontakt. Prosím neznáte ji Někdo. Děkuji za každou info Jarda kontakt mail:     nphsp@seznam.cz

Vloženo: 13.6.2014, 17:20 | Marcel Malik, xSURIKATAx@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ctu si ruzne kritiky na kvalitu jidla a obsluhy z lonska.Tak take pridam jednu recenzi.Kazdy rok prespavame v kempu Piskarna.Je tam krasne a moc se nam tam libi.Ale jidlo.......no katastrofa.Silene dlouha cekaci doba a priserna slichta.Tak chodime na jidlo do kempu U Vikinga....coz je ihned vedle.Uplny opak.Perfektni prijemna obsluha a tak velky vyber jidla,velice chutneho jidla je v takovychto kempech spise vyjimka.A porce,se kterou ma problem i mnohy chlap.Tak ze,pokud se nekdo rozhodnete pro Piskarnu.......chodte radeji k Vikingovina veceri..........Ahoj Marcel

Vloženo: 13.6.2014, 14:04 | Koudy, ttoro@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooojjjj vodáci,

měl bych dotázek ohledně půjčení raftu pro 6os.

Příští týden se chystáme na vodu a chtěli bychom jet v tomto složení:

1raft - 5dosp / 3děti / 1barel

2raft - 6dosp / 2psy / 1barel

Raději píšu o radu, jak to vidíte vy?

Jestli nás tam nebude moc (váha, pohodlí .o), atd).

Pojedeme z Vyšáku pod Krumlov. Taková ta klasička..

 

Díky moc..

Koudy

Vloženo: 13.6.2014, 17:05 | Marcel Malik, xSURIKATAx@seznam.cz

Cau Koudy....3+2 deti to by jeste slo.Ale 6 dospelych je uz celkem dost.Zvlast pokud bude dost melcin.A tech je vetsinou dost.Budete asi casto tlacit.Ja bych ti poradil aby cela parta jela na Barakach.Ma nosnost cca 350 kg,je stabilni a uzijete si na nich vice legrace.Zvlast na salajsnach...........Ahoj Marcel

Vloženo: 29.5.2014, 14:47 | Lenka, lkrejcu@atlas.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj.Letos nás na 6-místném raftu jede 6, 2dospělí a 4větší štíhlé děti, a nechcem převážet bagáž,takže 2sudy a 2malé lodní vaky. Vejdem se bez problémů? Loni jsme viděli,že takhle jezdí víc lidí,ale raději vaše zkušenosti.Děkuji.

Vloženo: 29.5.2014, 18:46 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj ! Já jen že nás jezdilo 6 dospělých,4 sudy a ještě jsme měli ve špici 3 stany.Jde to,ale toho místa je tam poskrovnu.Od loňska už si necháváme převážet bagáž a je to super . . . . .  !

Vloženo: 21.5.2014, 16:15 | Jana B., Jabalkova@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobrý den,

Jedeme Vltavu v počtu cca 80 osob se zastávkou na oběd v Rožmberku. Potřebovala bych zde zařídit občerstvení nejlépe ve formě klobás a piva. Můžete mi, prosím, poradit, zda zde funguje nějaký bufet, popř. kde to za něco stojí. Děkuji za odpověď. Jana

Vloženo: 23.3.2014, 21:46 | Petra, p-hanova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Nejhezčí jez na Vltavě, mám mnoho krásných zážitků právě z tohoto jezu. Je mi to moc líto. Stejně, jako mi postupně bylo líto jezu v Rožmberku, Vyšším Brodě a dalších. Co s tím?

Možná, že zbývá ještě Otava,  ale bojím se to říct nahlas.....

Vloženo: 23.3.2014, 10:32 | Luboš Navrátil, navratil02@seznam.cz | reagovat na toto téma

S výsledným  stavem, jaký je v Krumlově žádná z půjčoven nemohla nic dělat. Ze zákona nejsou dotčenými organizacemi a tudíž se ani nemohli domáhat účasti na jenání. To co tam úředníci vymysleli skutečně nesvědčí o příliš vstřícném přístupu k vodákům. A je to o to horší, že pověstná Myší díra podle všeho nebude již nikdy otevřena. A to ze dvou důvodů: jednak je tam soukromý pozemek a majitel s průchodem nesouhlasí a v současné době se tam buduje malá vodní elektrárna. Takže veškerý nápor vodáků bude pod zámkem.

Vloženo: 8.5.2014, 1:20 | Jakub Vrchota, jamesvradio@gmail.com

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co tam orgány vymyslely ohledně té jelení lávky. Hledal sem informace na netu, a našel sem jen nějaké staré info z roku 2013.. 

Vloženo: 20.3.2014, 20:08 | Jurka, jn.x@seznam.cz | reagovat na toto téma

Konec exhibice jez Jelení lávka v Č.Krumlově.

                                                                   Ahój. 

Vloženo: 23.3.2014, 9:17 | Petr, rudolp2@seznam.cz

Jednoznačná chyba všech půjčoven lodí na Vltavě, že  důrazně neovlivnily

stavební řízení !

Petr

Vloženo: 6.3.2014, 10:11 | Radim Surý, radim.killed@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na takovou věc.Bylo by možné v šestimístném raftu jet pouze například v pěti osobách?.Děkuji za odpověď :)

Vloženo: 7.3.2014, 9:37 | Honza, jenda.havry@seznam.cz

Ahoj,na šestimístnej raft můžete klidně ve dvou(klidně i sám).Ale musíš počítat s jednou věcí-budete muset zaplatit i neobsazená místa(minimálně v hlavní sezóně).

Vloženo: 5.3.2014, 11:11 | Romana, Romanagresova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Plánujeme v září Vltavu na raftech, pravděpodobně z Brodu do Zlaté Koruny a teď jsem viděla v kilometráži, že vaše loděnice za Krumlovem jsou v provozu jen o prázdninách. Jak by to bylo tedy s možností vrácení raftů v Koruně? 

Vloženo: 10.3.2014, 23:57 | Pavel, p.bernat@volny.cz

Měl bych zájem o pravidelné info na níže uvedené emaily. 
Děkuji. 
pbernat@volny.cz
Pavel.Bern@seznam.cz
Paol3@seznam.cz
pavel.bernat@obchod.csobpoj.cz

Vloženo: 5.3.2014, 16:50 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Ahoj, žádné obavy. Výlet naplánujte v září klidně do Z.Koruny nebo Boršova. Převzetí dohodneme. Buď tam budeme osobně nebo lodě necháte v kempu.

Vloženo: 22.1.2014, 23:01 | Tomáš, Dr.zetor@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím,potřeboval bych poradit zda jdeněkde sehnat placka od veverek z roku 2011. Někde jsem ji založil a nemůžu ji najít. Děkuju za případné radySem vložte text...

Vloženo: 21.1.2014, 17:49 | Pavel, PajaSalek@seznam.cz | reagovat na toto téma

Potřeboval bych poradit od zkušeného.Jsem začátečník.Koupil jsem laminátovou kajutovou loď 6*25m váha 1tuna.Když osadim loď závěs.mot.5Hp nemusím vlastnit kap.zk. ani mít loď registrovanou.Loď budu používat na Labi pouze k rybaření,ale obávám se,jestli motor při silném proudu bude stačit.?(Nechci couvat)Prosím o radu.Děkuji

Vloženo: 12.1.2014, 13:09 | Daniel, danielnehyba@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj. Pojedeme 3 rodiny po 2dospelí+2 děti. Jsme začatečníci a tak se chci zeptat jak dlouho nám bude trvat trasa Brod-Boršov. Popřípadě která trasa je nejlepší i pro děti na 4 dny a   jakej raft bude lepší kvuli místum pro bagáš....

Vloženo: 1.3.2014, 11:58 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj,nejlepší pro vás budou šestimístné rafty.4 lidi a bagáž je potom v pohodě.Co se týče rozvržení trasy,tak záleží na tom,v kolik hodin chcete vyplout.Pokud vyrazíte až po poledni,tak si myslím,že nejlepší je: 1.den V.Brod-Rožmberk - 12km,cca 2 hod plavby se zastávkou u Veverek 2a půlhod.Kemp Inge hned pod jezem na levé straně - pohoda klidnější,menší.Kemp U Nojdy asi o 1 km dál po pravé straně - velký vodácký kemp,podle návštěvnosti - hlučnější ale když zajedete dál od hospůdky,tak pohoda. 2 den Rožmberk - Č.Krumlov,24 km,takže se zastávkama 5 - 6 hod.plavby.Jsou tam 3 kempy,Vltavan - Inge je klidnější ale dál do města,Nov Spolí - rušnější,větší,podle počtu lidí  . . . ,blíž k městu a kemp uU Trojice,na konci Krumlova po levé straně.Je tam asi 2-3 sezony,nevím,neznám. 3 den -  Č.Krumlov - Zl. Koruna,17 km - 3 - 4 hoďky pohodově.Kemp za mostem po pravé straně,větší,rušnější.4 den Zl. Koruna - Boršov,nejdelší úsek ale krásná příroda,docela slušně to teče,ale mělčí úseky .Když je málo vody,tak se musí docela často tlačit.V Boršově se vrací loď za mostem vpravo,tedy pokud ji máte od Inge.Po celé trase je spousta zajímavých míst.Rožmberk - hrad,Č.Krumlov-UNESCO,Zl. Koruna-klášter,divadlo.Takže takhle je to na3 noci,4 dny.Bylo to jen ve zkratce,ale jedna z možností.Kempů je mnohem víc.Ty které jsem zmínil jsou nejznámější a nejvyhledávanější.Můžete se ale spolehnout,že v prázdninách je všude tam docela mumraj a spousty lidí,opilců a to všude.Proto jezdím na tuto jinak krásnou řekujiž několik let mimo toto období a je to paráda.Takže Ahoj a ať vám to teče!

Panáček.

 

Vloženo: 12.1.2014, 15:36 | Marcel, xSURIKATAx@seznam.cz

Ahoj....jezdim na Vltavu uz od 1995,tak bych snad mohl poradit.Vyssi brod-Borsov je cca 75 km.Pohodlnou plavbou je to na 5 dni-4 noci.Pri takovem poctu lidi a deti doporucuji spis raft.Neni to sice tak jako na jinych lodich,min to haze ale vzhledem k nulovym zkusenostem a deti v lodi doporucuji pro zacatek bezpecnejsi raft.Na Vltave je mnoho slajsen a jejich sjizdeni je hezka adrenalinova vlozka.Podle mich zkusenosti jsou nejlepsi kempy v Rozumberku u Noida,na Piskarne,Nove Spoli,u Milanka a Zlata Koruna.Pokud si budes pujcovat lode v Ingeturu tak si dej pozor v Borsove se lode vraci az na konci vesnice,za viaduktem a ne v kempu Posledni stace.Ja jedu Vltavu zacatkem cervence,tak se tam mozna nekde potkame......ahooooj.

 

Vloženo: 5.11.2013, 9:46 | H20, hydrostar@seznam.cz | reagovat na toto téma

Chtěl jsem se jen tak ze zvědavosti zeptat. Vítěze soutěže už známe, ale které jsou to ty vítězné fotky?

Vloženo: 24.9.2013, 1:23 | Jery, jerykonakk@seznam.cz | reagovat na toto téma

  Ahoj všem a především personálu Ingetour :)  Chci poděkovat a vyjádřit uznání kolektivu pracovníků a brigádníků Ingetour !!! Mám s čím srovnávat a neměl jsem šanci, ani na vteřinu, si myslet, že správní lidé se zde nenajdou.Letos jsem jel poprvé a dobře vím, že první dojem je jen jeden. A ten byl fakt fakt nepopsatelně pěkný!!! Jestli mohu, přeji celému týmu Ingetour obrovské množství energie a ještě víc klientů. Ať se vám daří !!!

  Ahoj Jery.

 

  

 

Vloženo: 4.9.2013, 14:13 | Iva, afgan73@seznam.cz | reagovat na toto téma

Píšu trošku negativní zkušenost s Ingetourem. Možná je to tím, že se blíží konec sezony, ale takový zmatek při objednávání služeb jsem už dlouho nezažila. S lodí problém nebyl. Vše ok. Ale objednávala jsem přes systém ubytování pro 4 lidi na tento pátek v ubytovně ve Vyšším Brodě a na sobotu to samé ve Vltavanu. Načež mi paní poslala potvrzení, že moje objednávka na pátek a neděli je ok vyřízena. Tak jsem ji obratem poslala mail, že s ubytováním na neděli si může jít zaběhat, protože to už budeme na cestě domů, že chci to mnou objednané na sobotu. Odezva veškerá žádná. Nakonec to nevydržel partner a volal přímo Ingetour. Tam s nějakým ochotným člověkem probrali problém, ubytování se přehodilo na sobotu, pohoda. bohužel večer zareagovala ta slečna z rezervačního systému a napsala mi, že už je mnou objednané sobotní ubytování v pořádku. A vymazala to páteční! Trosšku nepochopitelné. Přišla jsem na to náhodou ráno, když jsem zjistila, že náš pokoj na pátek je stále vedený jako volný. Takže další mail a opět ticho. Může se stát, že než slečna zareaguje, objedná si pokoj někdo jiný (je poslední volný) a my zůstaneme doma. Služby nic moc. Náhoda?

Vloženo: 5.9.2013, 8:49 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj,řekla bych že to mohla být náhoda ,již několik let objednávám ubytování přes objednávkový formulář a tam se objednávka zobrazí nevím jestli týž den ,ale druhý den určitě ,pokud jste objednávali jiným způsobem mohla to být brigádnice s těmi je někdy problém ,ale jinak musím říct, že jezdíme už 8 let a vše probýhalo Ok ,až na některé maličkosti.

Vloženo: 28.8.2013, 0:58 | Verča, v.smahova@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj jeli jsme o víkendu Vltavua potkali dvě kánoe s 3 chlapy, kteří jak říkali měli čtvrté dítě koupené za 12Kč :-) u fíka přenocovali a zpívali u kytary...sháníme na ně kontakt

Vloženo: 24.8.2013, 20:16 | DRTIKOL, drti-kol@seznam.cz | reagovat na toto téma

Jo jo Na Cihelně tam už nikdy,že ji tu probíráte.To byl zážitek z lonska.Sedli jsme si k neuklizenému stolu asi za 20 minut přišla servírka prý jestli si ještě neco dáme.Měli jsme štěstí že nepřišel vrchní třeba by chtěl po nás peníze.Tak když jsme tam už zůstali dali si něco k jídlu a pití za pochvalu to určitě nestojí doporučujem tuto restauraci nenavštěvovat jako mi letos.DRTIKOL

Vloženo: 22.8.2013, 9:53 | dannda, danda22@seznan.cz | reagovat na toto téma

Ahoj zdravím všechny vodáky.Jako každý rok jsme vyrazili s partou na Vltavu.Počasí bylo perfektní jo bylo to super.Kempovali jsme U Fíka moc pěkný kemp a každý rok se to tam mění k lepšímu jen to občerstvení tam vázne.CHodili jsme vždy k Fíkovi tam je dobrá domácí kuchyně ale letos jsme vyrazili Na Cihelnu.Jo byl to zážitek.Nalákala nás cedule že v restauraci podávají jídlo na talířích a nápoje dávají do skla/jaký světový div že se v restauraci podávají jídla na talíři možná,že je dřív dávali v pytlíku/Byl tam strašnej zmatek a když si nás konečně někdo všimnul objednali jsme si jídlo a pití.Polévku přinesli docela brzo česnečka nic moc asi z česnekové pasty.Kuřecí steak politý umělou štávou a u svíčkové malá porce masa a knedlík navíc ten byl hodně drahý.Byl to dvouhodinový zážitek a nejhorší byl závan smradu z nějaké žumpy a fekálijí který na chuti moc nepřidal už nikdy páni zlatokopové.Hanka

Vloženo: 21.8.2013, 16:39 | Ace, ventura.ace@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj holky. Od pátku do neděle pojede raft plný kluků, věk 25-30. Kdyby jste jely v tomhle termínu, rádi vás uvítáme u panáčka a u stolu, popřípadě na vodě. Vždycky je příjemnější potkat na vodě zástupkyně něžnějšího pohlaví, co se pustily do stejný pohody, jako my. Bližší info na 728 645 668

A ohledně INGETOUR, musím napsat jen a jen chválu. Ochota, perfektní přístup k lidem, solidní sortiment. Díky moc

Vloženo: 21.8.2013, 15:07 | Lenka Doležalová, lendol@atlas.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Prosím o informaci, jak se jezdí z kempu U Fíla do Vyššího Brodu, pokud nechceme jet skupinově ve vodáckém autobuse až v 11:30? Jezdí tam v sobotu nějaká linka? Díky za odpověď.

Vloženo: 21.8.2013, 11:11 | Lenka, zegucova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojky ,ve vodácké poradně se hromadí stížnosti na občerstvení u Jury kemp u Fíka ,tak proč tam všichni jezdí, my jsme to vzdali už dávno a jezdíme o 5 km dál do kempu u Vikinga a na Pískárnu ,u Vikinga je super domácí kuchyně, se službami ingetouru jsme spokojeni za příplatek nám tam převezou ,i ,bagáž ,tak proč si znepříjemnovat život občerstvením u Jury.

Vloženo: 18.7.2014, 11:16 | Martin, filam111@gmail.com

Ahoj tak jsem absolvoval v terminu od 19 do 22.6. 2014 plavbu do zlate koruny.

Celokove to bylo vsude perfektni.

Relativne malo lidi az na kempy.

Vyssak v pohode az na restauraci na rohu namesti (uplne vyjedena). Dale veverky klasika vse OK.

Rozmberk restauarace vlevo pred mostem, pristup z mola - super.

Kemp u Fika fajn, ale pozitivni zmena: hospoda u Fika bez problemu vcetne jidla az nekdy kolem 23, obcerstveni take v pohode vcetne rana a hospa naproti klasika v poho, ale vecer uz byla vyjedena.

Cestou kemp vltavan (tam co byla ta pekna trampolina) i s novym provozovatelem - vse ok.

U papousci skaly, normal, mumraj jako vzdy.

Prujezd krumlovem v poho, ale ta posledni nova slajsna je uplne na pohodu, chybi trocha adrenalinu.

Kemp za krumlovem ok.

Zato v krumlove nas pekne nastavali se vstupnym 200 kc na tu jejich maskarni akci po meste jeste ve 20:30. Tak jsem tam nesli a byl to pekne zkazeny zazitek vcetne chybejici atmosfery z vecerniho krumlova. Snad se priste trefime do terminu bez obtezujicich sarad.

Za krumlovem je po leve strane pekna louka v lese s grilem, nazev nevim. Delaji tam hermouse na mnoho zpusobu. Pekne misto. 

A na zaver koruna, vse normal.

 Pisu to tady pro porovnani. V srpnu 2014 jedu znovu, tak napisu.

 

 

 

Vloženo: 13.6.2014, 7:28 | Martin, filam111@gmail.com

Naprosty souhlas. Kemp u Fika je je sice rok od roku lepsi, ALE s jidlem a sluzbami restauracnich podniku to neni nic moc. Navic se to ani nelepsi. Je uplne jedno jestli do ktereho clovek v tomto kempu zavita. Jedine co bylo nahranici unosnosti je to zminovane obcerstveni. Hospa pres cestu nic extra a u Fika to nebudu radeji komentovat. Vsude maji stejny problem a to je system prace a bohuzel zlatokopectvi. Pokud to personal nebavi at tam nepracuji a majitele at maji system. Kdyz uz rejzuji, tak at maji podniky alespon uroven. Je zajimave, ze na Na piskarne U vikinga system maji a jde to tam pekne od ruky. Navic tam neberou na hul a proto je to tam oblibene. Jeste ze tam je stale krasna priroda a Vyssak s Krumlovem je tak uzasny.

Vloženo: 20.8.2013, 9:23 | harymin, harymin@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahoj Vltava je moc krásná jen už to není o vodáctví o kytaře při ohýnku.Honza

Vloženo: 14.8.2013, 22:47 | Pajka, PavlaMatochova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem,

před pár dny sme se vrátili z několikátého ročníku sjíždění Vltavěnky a ač to bylo skvělé a se skvělou partou to ani jinak nejde, chtěla bych se podělit o rozčarování z kempu Zlatá koruna. Opravdu všechny nás tam dožraly sprchy, kde si člověk musí hodit dvacku už venku a pak se vevnitř dozví že sprcha teče 4 minuty od vhození mince....to je fakt nehorázné, zvlášť pro ženy... a ještě když je to venku. Sprcha nešla ani zapauzovat jako  jiných kempech, takže někteří z nás se namydlili a pak zjistili že už nic neteče..(v jiných kempech to aspoň šlo zapauzovat). No, nechápu proč mají zapotřebí až takhle šetřit a mít venku automat, což fakt je trochu mimo chápání. Šli sme svoje poznatky říci na recepci a trochu nás dojala ochota personálu... Nemuseli by až tak šetřit a spoléhat na to, že  "600 lidí denně"  jim tam přijede pokaždé za tohoto stavu...(jak nám bylo řečeno)

Jinak super, ostatní kempy fajné :)

 

Paja

Vloženo: 13.8.2013, 18:36 | kosta, kosta008@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj od 19-21.8 sjizdime Vltavu je nas parta 12 kluku vek okolo 30 nepridaji se nejake divky ;-)

Vloženo: 14.8.2013, 23:54 | Moni, Moni.smile@email.cz

12 kluku? Vlozte fotky a uvidite tech zajemkyn :)

...a nebo taky ne ;)

drzim palce, uzijte si to! 

Vloženo: 13.8.2013, 10:43 | Petr, comby@seznam.cz| | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ingetour zaslouží jedničku , příjemní , usměvaví lidé a ve všem nám vyšli vstříc ...pohodáři :)

Vloženo: 13.8.2013, 10:35 | petr, comby@seznam.cz| | reagovat na toto téma

Sem vložteNa březích Vltavy
ohně už nehoří
zbortili představy
opilí magoří

k poledni zlomení
v plovoucí matraci
zpití a zhulení
rádoby vodáci

kytar už netřeba
půlnoční zpěv
změnili u piva
v Hurónský řev

jen málo vodáků
zplavuje Vltavu
za to víc zlaťáku
zaplatíš na břehu
text...

Vloženo: 20.3.2014, 15:57 | Mira, mira@seznam.cz

Sem vložte text...  Souhlas

Vloženo: 12.8.2013, 15:53 | Míša, roubickovamichaela@email.cz | reagovat na toto téma

Zdravím,

 chystáme se s kamarádkou připojit k jedné ze dvou part, které sjíždí vltavu ted v půlce srpna, ale nemáme auto. Poradíte mi prosím jak se nejlépe dá dostat MHD či vlakem ke kempu u Fíka?

Mockrát dekuju ještě to zkusím googlit, ale kdyby byl někdo tak hodný a poslal mi info mailem budu moc vděčná

Míša

Vloženo: 12.8.2013, 13:54 | Lukáš, schroder.lukas@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ve dvou se chystáme teď od 15. do 18. srpna sjet trasu Vyšší Brod - Boršov. Je nutné rezervovat dopředu stanování v kempu, když nevíme, kolik toho každý den zvládneme ujet?   Děkuji, Lukáš.

Vloženo: 9.8.2013, 18:48 | Stáňa, sovova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, právě jsme se vrátili z Vltavy - Vyšší Brod - U Fíka - Český Krumlov.

Od naší poslední vodácké výpravy po Vltavě uplynulo asi 10 let a mnohé se za tu dobu změnilo. Nechci a nebude tady polemizovat o tom, jestli je dobře nebo špatně, že je z Vltavy vodácká "dálnice". Jen bych ráda napsala několik postřehů a jedno varování. Jeli jsme 2 páry ve věku 49 - 63 let. Chtěli jsme si užít 2 dny na vodě se servisem, což v našem podání představolalo: na loď to nejnutnější pro případ, kdybychom se cvakli (což se stalo ) a spacák. Ostatní si objednáme, koupíme. Jak jsme naplánovali, tak jsme udělali. Přespali jsme v kempu U Fíka.

Servis Ingetour byl na 1-, mínus dáváme za to, že nás neinformovali o aktuálních problémech na jezu pod Jelení lávkou v ČK (značení na jezu je/bylo nejasné  a nevěděli jsme, jak se přes jez dostat)

Ubytování v teepee: známka 2 - do teepee zatéká, v našem případě pršelo jen chvilku, ale i tak jsme měli mokré spacáky; pokud by lilo celou noc, bylo by to špatné.

Bufet U Jury - hrůza - zářný příklad, jak vydělávat na primitivním okrádání zákazníka: pivo do kelímku s "podmírou" 2 cm a navíc kyselé - vřele NEDOPORUČUJEME! Víc jsme toho tam raději nekoupili i když jsme to měli původně v plánu.

Večeře - přes silnici Na Cihelně - denní menu - kuřecí steak, hranolky, tatarka, salát - výborné, přiměřená  porce i cena, pivo do skla a dodržují míru. 

Bufet U Fíka - snídaně - stará klasika za kempovou cenu (přijatenná).

Vltavu jsme si užili a příští rok si to zopakujeme. Rozhodně si s předstihem pročtu podobná doporučení a varování před naší další cestou.

Patříme k lidem, kteří jsou ochotni si zaplatit za služby přiměřené ceny, ale nejsme ochotni podporovat zloděje napříč celou naší společností. Pokud za požadovanou cenu dostaneme slibovanou službu, budou obě starny spokojené. Je to jednoduchá rovnice, která platila, platí a bude platit. Jen jí stále dost Čechů nechápe. 

 

 

 

Vloženo: 13.6.2014, 7:35 | Martin, filam111@gmail.com

Naprosty souhlas. Kemp u Fika je je sice rok od roku lepsi, ALE s jidlem a sluzbami restauracnich podniku to neni nic moc. Navic se to ani nelepsi. Je uplne jedno jestli do ktereho clovek v tomto kempu zavita. Jedine co bylo nahranici unosnosti je to zminovane obcerstveni. Hospa pres cestu nic extra a u Fika to nebudu radeji komentovat. Vsude maji stejny problem a to je system prace a bohuzel zlatokopectvi. Pokud to personal nebavi at tam nepracuji a majitele at maji system. Kdyz uz rejzuji, tak at maji podniky alespon uroven. Je zajimave, ze na Na piskarne U vikinga system maji a jde to tam pekne od ruky. Navic tam neberou na hul a proto je to tam oblibene. Jeste ze tam je stale krasna priroda a Vyssak s Krumlovem je tak uzasny.

Vloženo: 9.9.2013, 15:20 | Máťa, zitci@volny.cz

Ahoj.Tak nevím,kde jste byli...My jsme letos dali vodu a kola .U Jury jsme si dávali "polopenzi"-dojeli jsme na jídlo raftem nebo na kole nebo autem-  vždycky jsem si pochutnali.Pivčo dobré -  kofola úžasná. A ceny? Všude se zdražilo a i tak se nám to zdálo přiměřené...Pokud chci ušetřit, budu si matlat, jako za starých časů, pytlíkovou polívku v kotlíku u stanu.Vltava samozřejmě není jako kdysi, ale ruku na srdce-dřív jsme v Zátoni bojovali  se smradlavým suchým WC a hledali otevřenou hospodu...a když lilo, ˇAčko stan nás moc neschoval.Pro nás u Jury luxus a příští rok to dáme zase -vymyslíme nové trasy ,které vedou zpátky na jejich domácí knedlozelo...Máťa

Vloženo: 12.8.2013, 10:31 | Jenda, jenda.havry@seznam.cz

Ahoooj,

U Jury je to dost profláknutý-a to vím jenom z doslechu.Problém je v tom,že se o tom jenom píše,ale lidí tam chodí asi stále dost-jinak by už asi nefungoval.Ti dobrodruzi nepotřebují,aby se jim tam večer co večer vraceli stejný lidi.Ale když se jim tam za den zastaví stavka lidí,mají vyděláno.

Já už mám za těch několik let na vodě vytipovaný svoje místa,kde neprohloupím.A co se týče jenom "stánků na pivo" ,těch je po březích víc,než dost a já většinou stejně stavím na stejných místech a jak říkám-neprohloupím.

Nebudu tady psát nějakej rozsáhlej sloh,ale na závěr ještě něco.Za ty roky na vodě vidím,jak se většina "zastávek" mění.Některé k lepšímu,ale některé bohužel i k horšímu.Ale na Vltavě je to obrovskej byznys a někteří toho "využívají".

Tak ahoooj

Vloženo: 11.8.2013, 7:14 | Atreides, Atreides6@seznam.cz

Už se tu pár lidí vyjádřilo k hospodě u JURY stejně jako vy. Je dobře říct si čeho se vyvarovat. Moje zkušenost Horká čokoládá z automatu u sprch 14kč výborná sladká chuť čokolády.  A u JURY 40kč světle hnědá žbrinda bez chuti a ktomu nafasované 3 cukry. Už nikdy více.

Vloženo: 4.8.2013, 23:13 | moni, moni.smile@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

vim, ze sance neni velka, ale rada bych nasla kontakt na sympatickeho vodaka, co jel tento tyden Vltavu na zelene lodi se svym kamaradem a asi partou dalsich lidi... a maval si se stihlou blondynkou v pruhovanych plavkach  (3.8. u Krumlova) :)

Kdyby si ho tahle zprava nasla, at se mi ozve :)

M.

Vloženo: 5.8.2013, 22:44 | Moni, moni.smile@email.cz

Diky moc! Takovy patrani by bylo asi trochu silenstvi :) ... zkusim to nechat osudu .)

Ale jeste jednou dekuju za snahu pomoc :)

Vloženo: 5.8.2013, 16:07 | Atreides, Atreides6@seznam.cz

Kdyby jsi znala číslo lodě tak to dohledá Ingetour v pohodě možná  ale pokud by jsi moc moc chtěla najít svého prince tak zkus kontaktovat asi majitele Ingetour Pavel Kolouch  pavel@ingetour.cz  jestli by ti poskytl kontakt na všechny kterým v daném termínu 3.8. pujčovali lodě (vydry) z Vltavanu či Nové Spolí a nebo termín -1 až -2 dny zpět z Vyššího Brodu. Záleží z kama vyplouvali.  a pak ty lidi obvolat. šance je malá ale je. 

Vloženo: 4.8.2013, 10:45 | Lukáš, email@drevovyroba-lean.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj všem...8.8 vyrážíme z Vyšáku směr Boršov...Hledáme slečnu nebo pár tak do 26 let kteří by se k nám přidali...Pište pište času moc není :)))

Vloženo: 4.8.2013, 8:56 | svanda, svanda.z@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Včerá jsem jel zase po delší době Vltavu.Služby Ingetouru 1A.Bohužel málo vody na mou váhu a sestavu posádky(raft pro 4)takže jsem často přetahoval.

Vloženo: 5.8.2013, 15:57 | Atreides, Atreides6@seznam.cz

Otázkou je co si vlastně přetahoval? Na vodě se dá přatovat ledacos

Vloženo: 3.8.2013, 21:09 | Kamil, kamil.tomas.cz@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj všichni, dva borci (25 let) mají v plánu Vltavu o víkendu 16.-18. srpna. Rádi se připojíme k někomu, kdo má podobný termín v merku nebo komu chybí lidi. :-) Dejte vědět. 

Vloženo: 28.7.2013, 22:25 | terka, tereza.novotn@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj,

tento víkend jsme sjížděli Vltavu. Počasí naprosto parádní, alkoholu dost, za každým jezem jsme vylívali loď, neměli jsme tyčky od stanu, takže supr zážitek :) 

Nebyla jsem ale moc spokojená se službami Inge tour.

Auto jsme měli ve Vyšším Brodě a končili jsme v Krumlově. Nelíbil se mi systém "dojeďte v 10, 11 nebo 17:00" aby Vás někdo hodil do Vyššího Brodu, o pá minut jsme nestihli v 11 a jsme z daleka, takže čekat do pěti a ještě jet 5 hodin domů nepřicházelo v úvahu. Chtěli jsme slušně požádat že za příplatek by z Inge tour hodili i s loděmi jednoho z nás do Brodu pro auto a to nám nebylo umožněno. Vím že časy odjezdu jsme znali předem a je naše chyba, že jsme to nestihli, ale vadila i neflexibilita a neochota. Navíc nejsem na vodě poprvé a ze své zkušenosti - s pujčovnou jsme se domluvili flexibilně na času dojezdu (prostě kdy dojedem) a nebyl problém pro nás zajet.

Další věc - jak jsem zmiňovala, jsme z daleka a tak jsme se posledí den rozdělili a naše skupinka jela dříve než druhá polovina, abychom stihli dojet domů. Byl hrozný problém, že jsme se vrátili na dvě části a vrátili pouze 2 ze 4 lodí a pul hodiny dřív.  

Jinak ale super zážitek, tyhle drobnosti se dají skousnout. :) 

Vloženo: 31.7.2013, 18:03 | pavel, aero@volny.cz

chyba-vyšší brod

Vloženo: 31.7.2013, 18:02 | pavel, aero@volny.cz

Boršov ani Krumlov není odříznutý od světa. To je problém si pro auto dojet třeba vlakem?

A pro Inge: vaše služby se stále rozšiřují-nabídneš prst a člověk chce hned celou ruku.

Vloženo: 30.7.2013, 10:30 | Pavel, gajdik@gamaocel.cz

Ahoj Terko, podobná situace, taky z daleka. Přijedeme na start trasy, vše včetně lidí vyložíme, řidiči přejedou do cílové stanice, zaparkují auta a nechají se zavézt na start. Vyjedeme na vodu ..... A když dojedeme do cíle odevzdáme lodě a můžeme vyrazit bez čekání hned domů. Funguje to, ověřeno několika lety.  .-)

Vloženo: 29.7.2013, 14:34 | Jenda, jenda.havry@seznam.cz

Ahoooj,

taky přidám pár svých zkušeností,který jsem za těch několik let na vodě nasbíral.Hned na začátek chci říct,že je opravdu vše jen o LIDECH.Kdysi,když jsem na vodě začínal,jsme jezdili je parta kluků a všechno bylo v klidu.Drželi jsme spolu od začátku do konce,pomáhali si navzájem a pomáhali jsme i ostatním.Nikam se nechvátalo-prostě idylka na vodě.Postupem času si několik z nich přibralo přítelkyně a tím se to vlastně všechno začínalo kazit.První den to bylo dobrý,ale po dvojím-trojím cvaknutí to začínalo skřípat.Holky nebavilo lodě neustále vylévat a bejt pořád mokrý...My na ně samozřejmě čekali,ale když se k nám konečně přiblížili,tak nás obepluli "širokým" obloukem a pryč-ani neodpověděli na pozdrav(POZOR-holky nejeli sami,ale vždy kluk+holka.To aby si někdo nemyslel,že jsme je nechali samotný).A tak např.z 8-mi lodí zůstali pohromadě 2-3.Ale to už se moc rozepisuju.To hlavní je,že v těch letech jsme samozřejmě lodě vraceli na dvakrát-díky "dámám".A musím uznat,že jsem zatím nikdy neměl problém s vracením(i když jsem "odpadlíkům" dal vratku na lodě,oni ji ztratili a já přišel taky z prázdnýma rukama.Lidi od Inge ale koukli do počítače a všechno jsme v klidu vyřešili).Ale samotného mě to vždycky štvalo,protože vím,jakej v tom lidem od Inge dělám "guláš"-taky si to ode mě všichni odpadlíci vždycky vyslechli a další rok už nejeli.Toť mé postřehy a pro někoho možná i dobrá rada.Ale tím vůbec nechci holky odsuzovat-letos jsem dal dohromady opět super partu,jejíž součástí byla jedna holčina.A všechno vyšlo na 1-ku.

Tak ahoooj

Vloženo: 29.7.2013, 10:39 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj,vše je o lidech ,my jsme vraceli lodě taky na dvakrát a bez sebemenších problému ,pracovníci loděnice v Boršově byli vstřícní ,vše proběhlo v pohodě.

Vloženo: 29.7.2013, 9:24 | Pavel Kolouch, pavel@ingetour.cz

Ahoj Terezo,

Děkuji za názor. Ingetour nabízí přepravu vodáckým busem, který bohužel nemůže čekat. Jedou v něm jiní klienti. Doprava s loděmi není možná. Vozíme je do Vyššího Brodu nákladními auty. Transity, které jezdí od Trojice vozí lodě pouze do kempu Vltavan v Č.Krumlově. Je možné však objednat individuální dopravu, ta je však o jiných penězích. Při vrácení lodí na 2 a více části je obtížné mít kontrolu nad počty. A když nějaké pádlo chybí, pak je problém zjistit komu se ztratilo. To jsou naše zkušenosti, proto jsme raději, když se vrací vše najednou. 

Vloženo: 28.7.2013, 10:57 | J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz | reagovat na toto téma

Odpověď pro: honza, h.janda@centrum.cz

Byl jsem na Zemské výstavě ve Vyšším Brodě. Stejný majitel či majitelé provozující IngeTour tam má_mají pension Inge . Převážnou klientelu tvoří německy mluvící hosté.Při našem příchodu byla restaurace ( plocha restaurace je obrovská) včetně venkovní zahrádky zaplněna skoro do posledního písmenka   Ve velice krátké době nám byl přinesen jídelní lístek a v poměru k počtu hostů i objednané jídlo. Vše bez nejmenšího problému . Moc milá obsluha.

No ale proč to sem vlastně píšu ? Značná část klientů pensionu Inge se pravidelně vrací a jezdí sem na jídlo. Mají to levný a ještě si užijí výlet.

To je podle mého strategie vlastníků. Spokojený klient ,který se vrací.

Jezdím do jižních Čech snad 100 let a mám je rád i pro lidi co zde žijí. Jenom to co má opravdovou hodnotu zůstává........

No a jestli tomu Honzo nerozumíš tak ..........je to moje ostuda

Vloženo: 26.7.2013, 14:49 | Jirka, patocka43@seznam.cz | reagovat na toto téma

mám dotaz, co to je koníčkovat ? díka za info

Vloženo: 16.8.2013, 15:21 | Limík, limick@centrum.cz

ještě se mi nestalo, aby mi u Ingetouru nedali na loď koňadru. A když tam náhodou nebyla, tak stačilo říct a byla do 5 minut.. Limík

Vloženo: 26.7.2013, 17:21 | jitka, j.tachov@seznam.cz

Na lodi máte dva úvazy. A koníčkovat znamená, že jdete po břehu a loď za úvazy vedete po vodě, například ji provedete šlajsnou když ji nechcete jet nebo přenášet.

Ovšem pokud vím, tak inge úvazy k lodím nedává což je škoda.

Vloženo: 26.7.2013, 11:28 | Fr.Kolenová, Fraxajo@seznam.cz | reagovat na toto téma

Také jezdíme na Vltavu a U Fíka jsme každý rok, na jídlo chodíme přímo k Fíkovi, vaří tam jako doma a už dlouhou řadu let. Stačí opravdu kemp prostě procourat a nevrazit k prvnímu občerstvení,které vás potká. Nechci degradovat jiné a další hospody, či hospůdky, občerstvení, ale mohu jen doporučit, a to také dělám v hospůdce U Fíka se najíte skvěle. pivo mají jako křen a ještě k tomu jejich specialitku Fíkovici...neříkám záměrně co to je, ochutnejte sami, je to i zábava.

Vloženo: 16.8.2013, 15:24 | Limík, limick@centrum.cz

souhlasím, přímo U Fíka bylo a je dobře, ale škoda, že ho pamatuju, když tam ještě byla bažina a klidnou noc nerušilo stádo řvoucích blbounů. Myslím, že se ten kemp neměl tolik rozrůstat a měl nechat Fíkovi jeho atmosféru, která degradovala. Ale obsluha a mňamky "U Fíka" byly vždycky skvělí.

Vloženo: 24.7.2013, 7:44 | vodačky :-), md72@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooooooooooojjjj...parta pohodových holek vyráží na Vltavu...25.7. Vyšák...a 26.7. nalodění a pohodičková plavba....doufáme,že se sejde veselá parta ....

Vloženo: 23.7.2013, 15:14 | vodák :), F.4@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj...jedeme Vtavu partička kluků v termínu 25.-28.7 

 

je nám kolem 30. Jestli se chce někdo přidat, tak napište na email....ve více lidech je vždy větší sranda :)

Vloženo: 21.7.2013, 13:03 | J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...

Ahoj. V sobotu 20.07.2013 jsem jel vodu z Rožmberka (Ingetour) do Českého Krumlova. Služby Ingetour, naprostá spokojenost kromě jedné věci.

Když jsem po pár hodinách doplul do ČK k Trojici trochu mi pokazil celkový dojem z krásného vodáckého výletu jeden fakt. Nevím jestli to tam někdo znáte, ale po vytažení lodě z vody musíte překonat poměrně ostrý břeh a vytáhnout loď na břeh. To by se snad dalo i zvládnout, ale to že se na Vás z břehu kouká asi pět brigádníků, zdůrazňuji ,, BRIGÁDNÍKŮ,, a smějí se rodinám s dětmi jak tahají bagáž, lodě,sudy,pádla a ještě hlídají svoje ratolesti mě trochu pohoršilo. Ale i to bych  snad pochopil, ne všek to že když požádáte brigádníky o pomoc s vytažením lodě, tak se vám vysmějí do očí a celá skupina svalnatých mladíků dává na obdiv své pohrdání s laickou veřejností neoplývající po 8 hodinové plavbě silou k vytažení a odnešení lodě k nákladovému místu. Vyřešil jsem to tak, že jsem mladému muži ve žlutém tričku dal 50Kč,- a ten mi velice rád pomohl i když tam měl hromadu vodáků vracejících půjčené lodě.( peníze jsem mu dal poté co nám pomohl)

V Rožmberku to při půjčení lodí nebyl žádný problém. Ochotně chlapci v žlutých tričkách pomáhají a slušně komunikují.

Závěrem jenom povzdech. Je škoda že společnost Inge Tour dává práci a možnost výdělku lidem, kteří ve věku 20-25 let překvapivě  žijí dosud v komunismu, kdy jste musel prosit aby lidé dělali svoji práci. Asi mají dostatek pracovních příležitostí za jiné peníze než jim dává IngeTour.

Jinak ale díky IngeTour jsem si to užil a určitě se sem ještě vrátíme

Vloženo: 28.7.2013, 10:25 | J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz

Tak dnes jsem jel Vtavu z ČK  do Boršova. Počasí i voda naprostej luxus. Na řece pár lodí a tak jsem si to fakt užíval.

Služby Ingetour zaslouží uznání a poděkování. Díky.

No a závěrem mi dovolte upřesnit původní téma o službách brigádníků. Je škoda že se při čtení taky nepoužívá mozek.

Psal jsem že jsem slušně požádal ne že to považuji za samozřejmé !!

Na vodě bych to považoval za normální že ti někdo pomůže když to potřebuješ.  Moje kritika není směřována k Ingetour. 

Dovolím si přirovnat IngeTour k Student Agency na vodě. Služby této společnosti bude rád doporučovat všem a určitě pojedeme vodu zase s IngeTour včetně kempování. Vltava je nádherná řeka ale chce to alespoň týden . Ahoj.....

Vloženo: 25.7.2013, 9:24 | Atreides6, Atreides6@seznam.cz

Rozhodně souhlasím s tím že brigádníci by měli být maximálně ochotní pomoct a nabízet se sami. I kdyby to neměli ve smlouvě tak je to slušnost a povinnost dělat dobré jméno firmě která mě zaměstnává a dává mi za to plat. Dnes sousta lidí nadává že není práce ale ona tu je jen je spousta lidí líná opravdu pracovat.   A něco pro Alici -vodáctví nedegraduje jen se přízpůsobuje novým požadavkům zákazníkům.  Stejně tak by mohla nádávat moje babička která neměla televizi a jezdilo se jen s koňmi a rozhodně neříká že lidstvo degraduje jako Vy. Svět se mění a pokud neunesete změnu tak se raděj zavřete někde do sklepa a žíjte jenom z minulosti a ze vzpomínek.

Vloženo: 24.7.2013, 18:22 | honza, h.janda@centrum.cz

Reakce na J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz:

Tou manipulací co podle vás Inge slibuje při vracení lodě myslíte i vyndání lodě z vody? Aby vám ještě přenášeli jezy a mělčiny nechcete? To si fakt myslíte, že NA VODĚ vás bude každý obskakovat?

O tom co Inge slibuje se možná dá spekulovat, ale že loď nejste schopný vytáhnout a děti si ohlídat je jen vaše ostuda.

Vloženo: 22.7.2013, 20:37 | J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz

Jedinou odpovědí do Hodonína pro alice, epr@seznam.cz je:

 Pracovník půjčovny lodí - řidič - brigáda pro IngeTour

 

...transport lodí a osob, manipulace s loďmi, obsluha klientů při výdeji a vrácení lodí...

Požadujeme:
  řidičský průkaz sk.B, nebo B+E nebo C+E (řidičská praxe výhodou)
  částečnou znalost NJ nebo AJ
  fyzickou zdatnost, pracovitost a slušné vystupování

Vloženo: 21.7.2013, 20:04 | alice, epr@seznam.cz

A co ještě na vodě chcete, Inge vám už tak strčí všechno pod nos, že vodáctví degraduje ani nechci myslet na co a ještě aby vám někdo tahal loď? A aby jel někdo s vámi a za vás pádloval byste nechtěl?

To, že máte děti je bezpředmětné. A že vám někdo pomohl jeho dobrá vůle a ne povinnost.

Vloženo: 18.7.2013, 12:29 | Jenda, jenda.havry@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj,

tak minulý týden jsem opět po roce vyrazil na Vltavu.Průtok sice nebyl ideální,ale mohlo bejt i hůř.Počasí se vyvedlo-teda až na středeční večerní/noční bouřku ve Vyšáku.Ale stany vydržely-vlastně až na jeden.Srandy jako vždy moc a moc.A asi díky tý super náladě jsme se dvakrát na vodě tak trochu zapoměly a do kempu dorazily až kolem 8 hodiny večerní.Jídlo opět typický pro letní dovču pod stanem,ale v těch podmínkách se to musí brát jako standard,po kterým má člověk trošku rozhozený zažívání.Ale pokud se člověk už trošku vyzná a ví,kde zastavit-tak se nají celkem solidně.Zvlášť chci vyzdvyhnout "Vikinga",kterej opět nasadil laťku hooodně vysoko-leckterou městskou nóbl hospodu by kvalitou i kvantitou jídla hravě strčil do kapsy.

Jinak Vltava je v klidu sjízdná včetně jezů (POZOR-nikoho nenabádám,aby nutně sjel každej jez.Kdo se necejtí,ať radši přenese).Bohužel mě zarazila "náročnost" jezu "Jelení lávka".Loď ze spoda vyleštěj kartáče,který ani nedovolej cvaknutí přímo ve šlajsně a pokud je opravdu málo vody,tak musí člověk šlajsnou projít po svejch.Jediný,na co si dát asi pozor je,že na výjezdu se musí "točit" doprava,jinak Vás to narve na šutry,který tam podle mého nemají co dělat.Pokud se totiž člověk přeci jen cvakne,a navíc na "špatnou" stranu,tak je to pěkně nebezpečný-loď ho namáčkne na kamení.To byl totiž důvod nejedné přestavby tohohle jezů.Nejprve to "plaváčky" házelo na zeď-po přestavbě to házelo na šutry a nyní to jde zase na šutry.

Takže i letošní voda vyšla skvěle,akorát "Královák" už nebude ten adrenalin,co býval.Tak jsem zamáčknul slzu a plul dál.

 Ahoooj

Vloženo: 21.7.2013, 13:48 | J.Hrubes, ram1gb@centrum.cz

Ahoj. Můžu ti říct, že jsem to jel včera, solo na Vydře a měl jsem co dělat. Ty šutráky proti šlajsně jsou za současného stavu prostě nebezpečný. Jo pokud tak jede šest lidí na raftu tak pohoda, ale já si málem nadělal do neoprenu. Navíc komplikace s rafťáky. Ze šlajsny jede loď za lodí a tak když jsem se dostal k té hradbě z kamení, tak tam jsou dva rafty a nedalo se to stočit po proudu vlevo. musel jsem se stočit vpravo a proti proudu se vrátit proti jezu a kontra stočit zase loď po proudu a poté proplout druhou část. Za druhou částí zase cvaklá loď a tak zase ven z proudu a tlačit se vpravo k ostrovu. Sice jsem se necvaknul, ale fakt že se to nestalo považuji za zázrak a ne za moje vodácké umění. Byl to sice adrenalin, ale nedoporučuju nikomu zbytečně  frajeřit.  Ahoj.......

Vloženo: 17.7.2013, 10:07 | Jirka, sobek26@centrum.cz | reagovat na toto téma

Dobry den, chtel bych se zeptat, jak vypada vltava po povodnich (Vyssi Brod - Borsov). Je po cele delce sjizdna? Slysel jsem zvest, ze se cely Krumlov prenasi, je to pravda? Diky moc za info.. :)

 

Vloženo: 22.7.2013, 18:03 | ladous, ladous@gmail.com

Netřeba mít obavy. Vltava v uvedeném úseku sjízdná je - jel jsem jí o víkendu 20. - 21. 7. 2013 za průtoku cca 10 m3/s ve Vyšším Brodě, což znamenalo, že místy bylo vody méně, než by si člověk přál, ale při troše umu se na mělčině nezasekl. V Českém Krumlově se, pokud vůbec, přenáší jen jez u Jelení lávky, protože pod ním to zavání úrazem (je tam staveniště), ale zkušená posádka si i s tím poradí bez opuštění plavidla.

Vloženo: 16.7.2013, 14:42 | ludva, ztue@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoj kdo jede 7.8.13-11.8.13 je nás málo a chceme partu pořádnou...

Vloženo: 8.7.2013, 21:24 | Martin, Efagenci@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.tak zrovna jsme se vrátily z Vltavy a musím vyzdvihnout ochotu a příjemné vystupování pracovníku Inge , zvláště v kempu u Fíka, kde celkový dojem bohužel kazí občerstvení U Jury hned vedle recepce. Ceny na úrovni lepší restaurace ,ale třeba telecí párek vymočený v teplé vodě za  50 kč , nebo trocha rozpustné česnečky v plastovém talířku za 39 je zřejmě snaha o to aby si návštěvníci prošli kemp a navštívili daleko lepší občerstvení  u Fíka cca 150 m dále. Martin

Vloženo: 24.7.2013, 13:25 | LK, lubork@gmail.com

Souhlasím. U Jury dělá ostudu jinak pěknému kempu. Říct si 40Kč za asi 1,5 deci gulášovky z pytlíku, naprosto nechutné, to si asi někdo dělá legraci. Příště budeme spát raděj v Branné, protože tohle fakt nemáme zapotřebí.

Vloženo: 16.7.2013, 13:53 | Martin, Atreides6@seznam.cz

Musím také souhlasit že zmíněná hospoda je extra drahá. Příklad u sprch je automat na kávu, čokoládu atd. V automatu zaplatím za horkou čokoládu 14kč a je to opravdu čokoláda a ve zmiňované hospodě jsem zaplatil za ani ne sladkou hnědou žbrindu 40kč a ktomu jsem dostal 2 cukry asi abych si to dosladil. Příště vím kam nechodit.

Vloženo: 14.7.2013, 22:37 | Petr, petrnovot@email.cz

Na vode to je celkove spatny s jidlem. Ja osobne bych doporucil jidlo u Vikinga. Tam nam chutnalo uz druhy rok za sebou.

Vloženo: 12.7.2013, 10:40 | okurka, xxx@email.cz

Radek: a 60kc za 2 litry malinovky v petce neni moc? :-D normalne v obchode za to nechou ani 10 kc

Vloženo: 12.7.2013, 7:44 | Martin, Efagenci@seznam.cz

No nevím ,ale za ty ceny je to poměrně velká drzost co tam nabízejí,třeba mražená pizza za 120kč. Zřejmě se spoléhá na to žě vodák okusí,nas....odjede a do příštího roku zapomene. Myslím že je tady plno jiných možnosti kde se dá občerstvit i bez pocitu že je tady člověk jen nechat tady peníze bez protiváhy jakékoli kvality a úrovně 

Vloženo: 11.7.2013, 15:31 | Radek, RadekBruha@seznam.cz

Sem vložte text...Nevim kde jsi jedl telecí párek, ale U Jury telecí párky nejsou, a polévky tam taky nejsou instantní. Měl sis dát třeba gulášovku nebo květákovou polévku, to by jsi poznal že nejsou z pytlíku. Radek

Vloženo: 7.7.2013, 23:02 | Sob, jan.sobeslav@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj! Právě jsem přijel z Vltavy, ale bez klobouku bos. 3.7. nebo 4.7. jsem na jezu ztratil černý kovbojský klobouk s páskama z festivalů (Metalfest, Masters of Rock, Brutal Assault atd), plackama a červenou samolepkou. Nevylovil ho někdo? Jestli ho náhodou máte, napište mi prosím na  jan.sobeslav@gmail.com. Díky. Měl jsem tan klobouk rád. :)

Vloženo: 6.7.2013, 22:20 | Michal T, michal.taubner@seznam.cz | reagovat na toto téma

Rad bych se zeptal,jestli se pojištění poškození lodi vztahuje take na baraku nebo pálavu a zda li jsou tyto lodě  vhodné pro začátečníky a jak jsou na tom co se týče rychlosti v porovníní s raftem a vydrou.

Děkuji za odpověd. 

Vloženo: 16.7.2013, 12:13 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Já také nikdy nepíchl...ale dvě nám bouchly na sluníčku a oprava obou přišla na 3000kč......ale zase jsem vyléčený a už je nanechávám na slunku.

Vloženo: 7.7.2013, 10:00 | Atreides, Atreides6@seznam.cz

CO se týče rychlosti tak laický názor je že by to mělo být stejně rychlé tedy pálava raft a baraka. Záleží spíš jak je secvičená posádka v pádlování :) a nejrychlejší typuji Vydru.  A pojištění se vztahuje jen asi na Kanoe a vydry. Vše gumové co propíchneš se opravuje se spoluůčastí nebo celé hradíš sám ale přžesněji na tenhle dotaz Ti odpoví ve "Vodácká poradna" Ale už jsem jel Vltavu 8x a ještě jsem nepotkal někoho kdo by píchnul. Toť muj postřeh.

Vloženo: 1.7.2013, 22:53 | Olda, ozika@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahojda lidi :-) našel by se tady někdo kdo by byl ochotný jet se mnou a dvěmi dětmi 3,5 let a 12let Vltavu. Jsem ochoten uhradit cenu druhé lodě. Jde čistě o to aby na každé dítě byl jeden dospělí. Rádi bychom si udělali dovču cca týden dlouhou. Prostě pohoda, žádný stres, výlety, zkrátka si to užít. Pokud by druhý dospělák byla nějaká plavčice tak o to lépe :-) (nebrat prosím jako seznamku)

Kytara by byla supr :-)

Vloženo: 27.6.2013, 14:43 | Zdeněk, zdendalos@seznam.cz | reagovat na toto téma

Chtěl bych tímto poděkovat všem zaměstnancům Inge, se kterými jsem jednal ve Vyšším Brodě, Rožmberku i Českém Krumlově, za ochotu a vstřícnost. Byli jsme kvůli počasí několikrát nuceni změnit počet a druh lodí, i způsob a dobu ubytování. Ve všem nám velmi ochotně vyšli vstříc.

Za divadlení studio "V" z Brna, Zdeněk Truhlář

Vloženo: 17.6.2013, 10:51 | Rosťa-kosťa, kukalura@azet.sk | reagovat na toto téma

Zdravím, je možné  splavovať s malými deťmi od 5-9 rokov Vysní Brod-Zlatá Koruna na raftoch od 21-23.06.2013. nie je voda po záplavách kontaminovaná. Ďakujem za odpoveď

Vloženo: 19.6.2013, 14:44 | Martin, Atreides6@seznam.cz

Kontaminovat se dá i voda v bazenu pokud tam někdo něco vypustí :) Jinak voda bývá po bouřce čistější než po dlouhodobých vedrech a je to tím že když se řeka rozvodní tak se tzv. propere odírají se o sebe kamínky a písek a tím se odplaví nečistoty.  V upravnách pitné vody se používají např. pískové filtry.  Každoročně se ve Vltavě koupe spousta lidí a psů :)  určitě mají nějaké chatky a domky podél vody vyvedený septik do řeky stejně tak i kanalizace od silnice a hlavně nezapomeňme na uhynulé ryby nebo třeba drobnou zvěř. Jo a ptactvo které proletí nad řekou a vypustí bobek to se taky stává :) .  Určitě ta voda není k pití a pokud si ji děti max. loknou nic se nestane jen je to třeba prožene průjmem :) Lidský organismus si dokažé s nějakou tou nečistotou poradit takže prevence je aby organismus nebyl oslabený nedostatkem spánku, vitamínů a  dehydratací.

Vloženo: 16.6.2013, 12:31 | Honza, HHanusak@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den:) máme jet 18. na Brod- Krumlov a máme jet na kanoích, myslíte, že Lipno do té doby stihne zregulovat stav vody tak, abychom jet mohli? Pokud vím,  tak zatim mohou jezdit jen rafty, děkuji:)

Vloženo: 5.6.2013, 18:05 | Jana, JPRICHY@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,poradte...máme letos novou psí slečnu,ted má rok kříženec l velikosti labradora.Vzít ji na vodu ,nebo nechat u babičky????Jak zvládají vaši pejsci vodu?Kempy??Děkuju

Vloženo: 24.6.2013, 13:19 | Jana, JPRICHY@seznam.cz

Sem vložte text...Tak jsme to zkoušeli,do loDky vleze,do vody ne...plavat umí,podařilo se mi ji jednou vylákat z lodi....doplavalake břehu,oklepala se na deku,do lodi sedla znovu,ale tlapky ponoří jen po kolena.-)))paní opatrná

Vloženo: 14.6.2013, 14:20 | Lenka, elbouda@centrum.cz

my jezdíme taky se psem, poprvé když měl asi 4m, vždy  bez problémů. Letos jedem zase. Určitě je dobré to vyzkoušet a pak uvidíte pro příště. Na lodi ležel v klidu, v kempech byl taky hodný, největší problém byli lidi, kteří ho krmili vším možným :) A z vody z Vltavy měl překvapivě hebkou srst :)

Vloženo: 5.6.2013, 22:28 | Ivča, pohodova_holka@centrum.cz

Ahoj, jela jsem taky s voříškem - slečnou, menšího vzrůstu a na Vltavě byla úplně v pohodě, po kempech u nohy i na volno...když nebyl někde poblíž jiný pejskař, který svého psa nezvládal teda..taky se stalo :-) Zradila se až na odemykání Otavy, rychlá a studená voda - od té doby zůstává na chalupě u rodičů, ale jinak přes léto nebyl problém... Iva

Vloženo: 2.6.2013, 17:07 | Dana Pelcova, pelcova.dana a gmail.com | reagovat na toto téma

Dobry den, jako kazdy v tuto chvili pozorujeme desive povodne. Mame rezervaci na konec mesice, myslite ze bude jiz vse v poradku a nebo mame rezervaci zrusit. Precijenom voda ponici brehy, mozna jezy a koryto Vltavy bude rozryte...poradte zkuseni vodaci. Dekuju predem

Vloženo: 14.6.2013, 14:21 | Lenka, elbouda@centrum.cz

ahoj, sledujte informace na tomto webu. už píšou, že je povoleno sjíždět, kempy nejsou poničené, tak paráda, už se těšíme!!!

Vloženo: 4.6.2013, 10:47 | jika, jizus@seznam.cz

Sem vložte text...Jestli chcete jet koncem mesice, tak se neni ceho bat. Vltava ma vyhodu Lipna, takze se da prutok dobre regulovat. Za 14 dni ani nepoznate, ze nejake povodne byly. Jezdim kazdy rok a jel jsem i v roce 2002. Pouze bylo vice vody a teklo to... Jen to chce opatrnost u jezu

Vloženo: 4.6.2013, 9:36 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky ,také jedeme koncem měsíce ,snad už bude lépe ,v roce 2009   tuším ,že tobyl rok 2009 také pod vodou ,sjížděli jsme na raftech a byla to paráda ,jelo to ,nevyseli jsme nikde na kamenech.

Vloženo: 3.6.2013, 9:39 | Veronika, veronika.vondrackova@unicredit

AHOOOJ, my se taky chystáme na vodu od 15.7.. zajímala by mě situace v kempech, zda jsou zaplavené a zda lze předpokládat, že budou vhodné ke kempování. děkuji

Vloženo: 2.6.2013, 10:18 | Panáček, radekmaly13@seznam | reagovat na toto téma

Zdravím všechny!Pokud by se někdo chtěl přidat k nám na splutí Vltavy z V. Brodu do Boršova v termínu 27. - 30.6.2013 ,rádi ho přivítáme.Jsme parta 7 kluků od 28 - 48 let a jedna holčina s kytarou a zlatem v hrdle.Spíše bychom přivítali nějaké fajn holky do party,aby tam nebyla Markéta  úplně sama ženská.I když stále tvrdí,že to s náma vydrží a že to bude pohoda . . . . :-) .Vyrážíme z Brna a pojedeme v 10.30 vodáckou linkou z Boršova.Info - radekmaly13@seznam.cz .

Ahoj!

Vloženo: 28.5.2013, 12:08 | Tomáš, tom.hase@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj...jedeme Vtavu partička kluků v termínu od středy 3.7. do soboty 6.7...

je nám od 26 do 29. Jestli se chce někdo přidat, tak napište na email....ve více lidech je vždy větší sranda :)

Tomáš 

Vloženo: 27.6.2013, 21:17 | Bára, Barborka.Vanickova@seznam.cz

Sem vložte text...Ahoj,to vás rády poznáme :-) My jedeme ten samý termín,tak  snad zasoulodíme :-) Partička 7 holek :-)

Vloženo: 23.5.2013, 0:09 | Pavel, chal.pavel@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, před dvěma lety jsme jeli Vltavu a zakotvili v kempu U Fíka, kde jsme si na večer a noc pronajali velké teepee (pro 16 lidí).

Rád bych se zeptal, zda toto teepee je stále v kempu a jestli je možné udělat rezervaci např. 14 dní dopředu abychom měli jistotu, že bude volné.

 Předem děkuji za odpověď,

 Pavel 

Vloženo: 25.5.2013, 12:07 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky ,tady na diskuzním foru asi odpověď nedostaneš ,napiš to do vodácké poradny tam Ti určitě odpoví.

Vloženo: 15.5.2013, 0:15 | Ivča, pohodova_holka@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahooj vodáci, ještě se dvěma kamarádkama máme v pláno někdy po 15.červenci (do cca 28.)vyrazitna Vltavu. Potřebovali bysme 4. osobu. Loni se nám osvědčili nafukovací kánoe, takže dvě lodi, dva lidi. Nebyl by problém i víc lidí, když by vycházeli taky na licho... pokud by měl někdo zájem písněte.

Termín ještě není pevný, takže se dá ledaco vymyslet a změnit, jenom chceme nějaký pohodový normální lidi. My: 26-29 let, občas nějaké to pivečko, zámek, zřícenina, stolní fotbálek..

 

Budu se těšit Ivča a spol.

Vloženo: 16.5.2013, 0:09 | Ivča, pohodova_holka@centrum.cz

jo a ještě jsem zapomněla, že ideální by to bylo s kytarou, páč ta nám (nebo nejvíc asi mě) dost chybí... Iva

Vloženo: 7.5.2013, 10:52 | Petr Kopřiva, kopriva.petr@email.cz | reagovat na toto téma

dobrý den ,jen chci pochválit služby a ochotu personálu , díky. Jezdím sem už pár let a každý rok beru nějakého nováčka a vždy jsou spokojeni a vrátí se. ještě jednou díky.

Vloženo: 6.5.2013, 20:29 | Michal, info@emte.cz | reagovat na toto téma

www.plavbomat.cz Pro všechny z vás, kteří si chcete na chvíli odpočinout od pádel, a i tak se pobavit s přáteli na vodě, je tu plavbomat.cz! Jedinečná webová aplikace, kde si můžete sestavit svou plavbu podle přání a vyrazit se bavit! www.plavbomat.cz 

 

 

 

 

Vloženo: 15.2.2013, 12:03 | Gábina, gabina.kratka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, protože jsme jeli už několikrát Sázavu, rádi bychom letos změnu - Vltavu. Prosím o radu, jaký úsek je nejvhodnější (nejhezčí?) pro partu 10 dospělých + 10 dětí (5-10let). Nejsme úplně akční, že bychom byli na řece od rána do večera, ale zase 5km denně mi přijde opravdu málo :o)) Jeli bychom první víkned v srpnu pátek až neděle. Je lepší úsek Lenora-Nová Pec, Český Krumlov-Boršov nebo Vyšší Brod-Český Krumlov? Všechny úseky jsou sjízdné na raftech nebo radíte spíše lodě? Uvítám i tipy na přespání, stany nemáme. Máte někdo zkušenosti s přenocováním v kempu v teepee? Děkuji převelice a v létě AHOJ!  

Vloženo: 29.3.2013, 19:20 | Jirka, gdmpgd@seznam.cz

Ahoj, lepší je určitě vyjet z Vyššího Brodu v pátek dopoledne, do večera jste v Rožumberku, druhý den do Českého Krumlova a v neděli do Zlaté Koruny. dá se to celkem v pohodě zvládnout i na raftu, který já preferuji, kór s dětmi, daji se s ním bezpečně sjet všechny jezy a je na něm větší zábava. tak přeji pěknou vodu a ahoj.

Vloženo: 14.3.2013, 14:47 | Fanda, fandaturna@seznam.cz

Ahoj! Určitě bych doporučil úsek Vyšší Brod - Český Krumlov. Úsek z Lenory do Pece je sice taky nádherný, ale projíždíte Národním parkem a tudíž se tam úplně nemůže vystupovat, což s děcky není ideální. Navíc to není ani tak dlouhý úsek, aby si to děcka dosti užila. Krumlov - Boršov zase není tak hezký jako úsek Brod - Krumlov. Navíc se tam i více pádluje. :-) Ideální by pro vás asi bylo první den dojet do kempu U Fíka. Tam můžete přespat ve zmíněném tepee. Je to vpodstatě jako pod stanem, akorát ve větším měřítku. Jednu noc tak určitě zvládnete a pro děti to navíc bude úžasný zážitek. Druhý den se dá dojet buď před Krumlov do kempu Vltavan a nebo po domluvě s ingetourem tuším i za Krumlov. Což určitě doporučuju, jelikož průjezd Krumlovem je opravdu moc hezký a stojí za to. Navíc od Fíka k Vltavanu to není moc daleko, takže vám určitě zbyde čas. Jinak celý úsek je sjízdný i na raftu (vlastní zkušenost).

Vloženo: 20.1.2013, 22:25 | Emča, e.cernin@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chtěl  bych poprosit o radu. V létě se chystám s rodinou (2 dospělí a 2 děti 3 a 9 let) na Vltavu, chtěli bychom jet z Vyššího Brodu do Boršova. Nemám žádné zkušenosti s lodí tak si nedovedu představit jestli je to reálné vyjet v sobotu na lodi a dorazit do cíle v pátek. Pokud mi poradíte budu vděčný. A jak je to s kempy a tábořišti? Bývají moc přeplněné, nebo se místo na stan vždy najde. Za radu předem děkuji.

Vloženo: 22.1.2013, 19:37 | Jirka, novacek42@seznam.cz

Ahoj, během pěti dní to v pohodě stihnete, i s dostatečně dlouhou zastávkou třeba v Krumlově.  Kempy bývají plné hlavně v exponovaných časech na začátku prázdnin, v době kdy silidiberou volna kolem Jana Husa a Cyrila a Metoda. Doporučuju kvůlidětem, jsou li malé v případě deště si zamluvit předem třeba ubytovnu a suché přespání

Vloženo: 11.10.2012, 14:16 | Pavel, gajdik@gamaocel.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text... Vážení vodáci, vodačky a ostatní vodní živočichové. Tak se tu prohrabávám fotografiemi a vzpomínám na letošní Vltava tour. Už jsem měl kacířskou myšlenku a uvažoval o nové vodě a možná dělám chybu, ale příští rok zase na Vltavě  Ahóóój

Vloženo: 4.9.2012, 14:30 | ríša, richard.foltyn@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím všechny vodáky. Nechystá se někdo na vodu v termínu 13-16.9? Vyplutí 13.9 Vyšší Brod - Branná. Jde nám o to, sehnat nějaké lidi do auta pro individuální přepravu osob z Branné do Vyššího Brodu, další den z Krumlova do Branné a v sobotu ze Zlaté Koruny do Krumlova. Plánuje někdo také tuto službu, ? Ať je nás co nejvíc a nevyjde to zbytečně draho :) Děkuji za vaše reakce :)

Vloženo: 30.8.2012, 20:28 | blanule, b.pechalova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooj vodáci :) Prosím našel by se tu někdo, kdo má zkušenosti a poradil mi z pár organizačníma věcma?? Jelikož jedem s bandou tak nějak poprvé, tak bych chtěla,aby vše klaplo. Jedeme 12-16.9, sjíždět budeme na kánoích a jelikož už je po sezóně tak nevíme, jak to pořešit s věcma. Nechceme je převážet na lodi, ale v suchu autama, které budeme mít 2, ale problém je v tom, že nejezdí společná přeprava, tak nevíme, jak to jinak vyřešit. Nenapadá tady někoho něco? A jinak, je nutnost si rezervovat kempy v tomto období? Děkuji moc za vaše odpovědi, moc mi tím pomůžete :)

Vloženo: 1.9.2012, 22:29 | blanule, b.pechalova@seznam.cz

Tak nakonec jedeme jen jedním autem, pokud se nám nepodaří sehnat další 4 lidi, takže je to teď celkem naprd a komplikované. Takže musíme přemýšlet. Nedá se nějak zjistit, zda už budou mít na ten náš termín někoho nahlášeného? že bychom si zařídili alespoň individuální dopravu osobním autem?? :) A co ty kempy? musí se rezervovat? Všichni mi říkají, že v září už tam tolik lidí nebude, ale pro jistotu se ptám zkušenějších :) :) 

Vloženo: 1.9.2012, 13:50 | Myš, mk@seznam.cz

Normálka. Když máte 2 auta, tak holt 2 řidiči nebudou pít, ráno se sveze 1 auto do cílové stanice, po doplutí se přiveze to druhé, ze startu. Pokud vezete bágly s sebou, čeká Vás to 1x, pokud je necháte v autech, tak prostě každý den :o(

 Není to tak strašné, my to dělali obdobně, protože ta doprava jezdila až dost pozdě a vyrážet na řeku před polednem nebylo ideál...

 Pěknou vodu! M.

Vloženo: 23.8.2012, 10:43 | Jirka, djsedys@seznam.cz | reagovat na toto téma

DŮLEŽITÉ!!! Nechci se o víkendu nudit a být doma, nikoho jsem z přátel nesehnal, tak píšu sem. Hledám háčka, resp. nějakakou holku, která by jela Sobota - Pondělí z Vyššího do Boršova. Sraz v pátek podvečer v kempu ve Vyšáku, stan mám :-) Bát se mě nikdo nemusí, je mi 26 a jsem normální praštěnej kluk :-) Za své já se nestydim  http://www.facebook.com/djsedys No, kdyby se našla nějaká stejně prdlá slečna jako já, piš buď mail, FB nebo tel.: 721 764 122.

Vloženo: 18.8.2012, 20:15 | Roman, mitrom@bigstring.com | reagovat na toto téma

Wir haben schon dreimal bei INGETOURS gebucht und es klappte immer super.
erste Fahrt: Vissy Brod - Camp Branna
zweite Fahrt: Vissy Brod - Rozemberk
dritte Fahrt: Camp Branna - Cesky Krumlov Ingetour č.11
Super Service, nette Mitarbeiter, alles perfekt, wir kommen wieder.
Grüsse aus Österreich
Roman

Rezervovali jsme už třikrát na INGETOURS a fungovalo to vždycky super.
první cesta: Vissy Brod - tábor Branná
Druhá cesta: Vissy Brod - Rozemberk
třetí výlet: tábor Branná - Český Krumlov celkové turné č. 11
Super služby, zaměstnanci, všechno perfektně, vrátíme se zpět.
Pozdravy z Rakouska
Román

 

Vloženo: 10.8.2012, 0:55 | Jirka M., martix6@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj nemáte někdo video z 11.7.2012 od Jelení lávky v Krumlově.Sjížděl tam přes hranu chlapík v pruhovaném vězeňském úboru.točilo to spousta lidí,jeden nám jej slíbil zaslat a neučinil tak.Email - marti6@centrum.cz případně děkuji.Jíra

Vloženo: 2.8.2012, 21:22 | Klára, klarka_novotna@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

máte někdo zkušenost s převozem zavazadel? Slyšela jsem, že se špatně vejdou sudy na plně obsazený raft, tak chceme zvolit tuto variantu. Díky za odpověď.

Vloženo: 3.8.2012, 10:05 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj ,my si necháváme převážet věci ,vše je bez problémů,a na 6tku raft bereme dva sudy ,ale stačí i jeden jen na suché věci.

Vloženo: 2.8.2012, 14:58 | Klára, childofbodom@email.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,

je možné jet s vámi až do Českých Budějovic? Jaký by byl v tomto případě příplatek za odvoz lodi?

Vloženo: 2.8.2012, 16:38 | Lenka, zegucova@seznam.cz

omlouvám se to patřilo o dotaz níž

Vloženo: 2.8.2012, 16:37 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky ve 3 zvládáme i 6tku raft, takže uplně v pohodě zvládáte 4 a trasu máte taky dobře naplánovanou my to sjíždíme za 3 dny taky až do Boršova Vy na to budete mít víc času.My už to máme letos za sebou.

Vloženo: 2.8.2012, 14:44 | Petr, petr(zav)komarek.eu | reagovat na toto téma

Ahoj,
naplánoval jsem si na 8.-11.8. tuto trasu níže, můžete mi říci že je to v pohodě? Neplánujeme nějaké návštěvy památek. Jsme 3 osoby (dospělý, kluci 8+14 let).

Chci se zeptat:
Raft pro 4 - zvládne se to v těchto osobách?

Plánuji přijet do Vyššího Brodu dopoledne a ještě dojet ten den do Rožmberku.
Taková  rozcvička, seznámení s lodí.
No a potom 1 den do Krumlova, dále Zlatá Koruna a nakonec Boršov a večer v sobotu domů.

Vloženo: 2.8.2012, 16:39 | Lenka, zegucova@seznam.cz

 

Ahojky ve 3 zvládáme i 6tku raft, takže uplně v pohodě zvládáte 4 a trasu máte taky dobře naplánovanou my to sjíždíme za 3 dny taky až do Boršova, Vy na to budete mít víc času.My už to máme letos za sebou.

Vloženo: 1.8.2012, 12:06 | Kateřina, katush001.bohmova@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, potřebovala bych radu. Za jak dlouho se dá sjet úsek, když jde vše dobře, Český Krumlov (Vltavan) - Zlatá koruna??? Děkuji za informaci, Katka 

Vloženo: 2.8.2012, 14:34 | Tomas, tomik.burka@gmail.com

Ahoj, z Vltavanu je to cca 19 km do Zlaté Koruny, tudíž pokud pojedete svižně a nebudete se zdržovat v Krumlově, tak to odhaduji na 4-4,5 hodiny za předpokladu jízdy na vydře (s raftem nemám zkušenost) s nezbytnými zastávkami na "houbičkování" po jezech v Krumlově, u Liry a Jelení lávky. My jsme úsek od Jelení lávky do Koruny sjeli za 2,5 hodiny..

Vloženo: 31.7.2012, 16:06 | karel, kajda83@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahooj, poradte prosím dobrou a levnou hospůdku na úseku Č.Krumlov - Zlatá Koruna? Děkuji

Vloženo: 11.8.2012, 9:16 | Iwan, iwanh@zoznam.sk

Za Krumlovom asi 2-3 km na pravej strane je občerstvenie u Milana.Je tam drevený zrub a majiteľ je starý vodák.Robí výbornú krkovičku a klobásky.Pivo je výborné a pre deti sú palacinky...

 

Vloženo: 2.8.2012, 14:37 | Tomas, tomik.burka@gmail.com

Mezi Krumlovem a Korunou nic není, pouze na konci Krumlova jak je vlevo kemp U Trojice, tak na druhé straně je malé občerstvení U Tří borovic (vpravo). Na mostech před těmito možnostmi občerstvení jsou reklamní poutače.

Vloženo: 28.7.2012, 12:43 | Adéla, Adela.Zachova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chceme vyrazit na Vltavu,ale trochu nás vyvedl z míry ten čas přepravy bagáže. Od 10-11 předání a vyzvednutí od 14-17?? Jeden den pojedeme 29 km,nevím,stihneme to?? Děkuji :-)Sem vložte text...

Vloženo: 28.7.2012, 20:18 | adéla, dela.zachova@seznam.cz

Super super, děkuju :-) Tím pádem se nám zádrhel vyřešil :-)

Vloženo: 28.7.2012, 15:44 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj ,bagáž jsme předávali kolem 8.30 a vyzvedávali ve 20h stačí se domluvit až budete vyřizovat formality

Vloženo: 27.7.2012, 0:11 | Milena, m.podstatna@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, můžete mi někdo doporučit nějakou hospůdku na trase Vyšší Brod - Branná, kde se dobře najíme.Díky za odpověď.

Vloženo: 31.7.2012, 9:17 | vodák jako brno :-), vodakjakobrno@seznam.cz

u vikinga teď dost podražili.. Sice porce neskutečný, ale smažák za 130 je i tak docela dost..

Vloženo: 27.7.2012, 15:46 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Promiň špatně jsem četla ,Viking je 5 km za Brannou

Vloženo: 27.7.2012, 15:45 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj hospůdku nevím ,ale v kempu u Vikinga suprově vaří domácí kuchyně, velký výběr,porce velké a slušná cena,

Vloženo: 19.7.2012, 11:01 | jana, janaticha@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci. Nemáte někdo zájem o 2 průjezdy Soumarský most-Pěkná? Tuto nedeli 22.7.2012 v 11.00hod. Bohužel nám lidi onemocněli a tak máme zaplacený a rezervovaný dva sjezdy navíc. Tj.2 x 300,-Kč. Pokud má někdo zájem prosím ozvěte se.

Vloženo: 14.7.2012, 11:05 | Ina, innna@seznam.cz | reagovat na toto téma

Co se týče sjíždění Vltavy o svátcích, tak to je snad jasný, že je to dálnice. Nevím, čemu se divíte, že tam byl takovej nával?...:-) Myslím, že i tak se dá různým nepříjemným záležitostem vyvarovat. Vždycky jsme vyplouvali cca v 9.00 a to byla pohoda. Opilci vyspávali min do 10:00, do dalšího kempu jsme dorazili cca ve 14:00 a bylo to naprosto v pohodě, bez front na sprchy, wc.... Je pravda, že chování některých lidí je děs! Borec vyleze ze stanu, vychčije se na něho a když mu na to někdo něco řekne, tak odpoví, to je můj stan. Ale takové chování boužel je i když svátky nejsou... Ahoooj....

Vloženo: 19.7.2012, 9:18 | Petra, Nilla.ul@seznam.cz

Přesně tak souhlasím, nevím čemu se divíte. o svátcích je z Vltavy dálnicer odjakživa. Jen blázen by jel na vodu v tento termín. My jsme jeli o týden později, začínali jsme v neděli 8.7. z Vyššího brodu a bylo to super, lidí tak akorát a dokonce byly i úseky, kdy jsme byli na řece úplně sami...prostě nádhera.

Vloženo: 17.7.2012, 18:06 | juqo, juqo@centrum.cz

My sme to vyriešili jednoducho.... splavovali sme posledný týždeň v máji...pohoda 

Vloženo: 14.7.2012, 0:20 | Bára, zrpi@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci , nenašli jste někdo v Rožmberku u Nojdy doptrické brýle Guess? Ztratily se mi ze čtrvtka na pátek. Díky moc případnému nálezci. 

Vloženo: 13.7.2012, 11:46 | Adam Podstavka, Adam.Podstavka@gmail.com | reagovat na toto téma

mám informaci ohledně tradičních PLACEK na úseku Zlatá Koruna - Boršov. 14 let je borec s brigádníky válel U Maringotky, kousek před Dívčákem, od letoška už je o hodinu po proudu dále, cca 255 ř.km. Do Boršova tak zbývá od placek už jen hodinka svižné jízdy či dvě souloděním :) Nevím jestli to bylo strategické rozhodnutí či rozkmotření s Lubošem z Maringotky, ale pro vodáky podle mě dobře - o jedno hezké místo k zastavení víc. Cena za placku 40 Kč, placení tradičně samoobsluhou - slyšíte cenu a sami si vydáte. 

Mají tam i maringotku, dobré pivo, chleba se sádlem, škvarkami a cibulí, prostě pohoda. Jen klavír zmizel. Není ani u staré maringotky, ani u na novém fleku. 

Pravděpodobné místo placek: http://www.mapy.cz/s/4qkr

Vloženo: 12.7.2012, 16:28 | Petr, petrbraha@gmail.com | reagovat na toto téma

Pokud by někdo potřeboval zadáka na příští týden (16-20.7.) tak napište, rád se k někomu přidám, potřebuji trochu vyprázdnit hlavu

Vloženo: 10.7.2012, 14:25 | Milan, criton@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

o prodlouženým víkendu jsme teď jeli Vltavu z Brodu do Boršova. Takovou chybu už nikdy v životě nezopakuju. Šílenejch lidí, všude samí ožralí, fronty na pivo, záchody a jídlo tak na hodinu... Kemp  v Krumlově (Spolí) a také ve Zlaté Koruně bylo to nejhorší, co jsem v životě zažil! To nemohou fungovat nějací noční hlídači, co by alespoň trochu umravňovali opilce, kteří řvou na celý kemp až do rána?! Jinak na tu bídu asi nejlepší kemp Branná.

Vloženo: 11.7.2012, 12:01 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj nejlepší je na tyto svátky nejezdit a vyhnout se jim, my byli 1,2,3,4 před těmi svátky a úplně v pohodě ,kempy tak akorát spíše méně vodáku, žádné fronty nikde ,opilce jsem snad viděla jednoho

Vloženo: 11.7.2012, 11:38 | Jirka, jirimuric@seznam.cz

Naprosto souhlasim, nechapu, proc je takovy problem zavolat policajty a opilce vytrzniky z kempu vykazat. Myslim ze je i v zajmu Ingetour, aby se k Vam lide radi vraceli. My jsme radeji skoncili uz ve Zlate Korune kde jsme uz rozhodne nemeli chut spat nebo travit cas ve frontach na uplne vsechno.

Vloženo: 9.7.2012, 21:10 | Eva, cekalkaE@seznam.cz | reagovat na toto téma

V neděli 8.7. na odpolední směně bych chtěla pochválit Janču s Martinem za příjemné,rychlé a obětavé vyřizování všeho.Jen bych přála  příjemnější a bezproblémovější zákazníky .

Vloženo: 9.7.2012, 9:56 | Jana Hejduková, janicka.hejducka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dne 8.7.2012 jsme při vylodění v Boršově n/Vltavou ztratili stan High Peak, obal fialovo-šedé barvy. Kdybyste ho někdo našel dejte mi zprávu. Odměna Vás nemine. Díky moc.

Vloženo: 8.7.2012, 21:57 | zdenča, zdenca.mus@seznam.cz | reagovat na toto téma

S manželem jsme jeli vodu poprvé a náramě jsme si to užili. Je pravdou, že jsme z kempů vyráželi už brzy ráno, abychom se vyhli opilcům a dlouhým frontám u jezů. Spali jsme pod stanem a musím dát všem za pravdu, že hluk v kempech do brzkých ranních hodin bylo to jediné, co nám kazilo dojem z celé dovolené. Nejkrásnější úsek je Zlatá Koruna - Boršov (Božský klid) . Jinak děkuji společnosti INGE za perfektní servis.

Vloženo: 9.7.2012, 16:39 | Alka, alena@gmail.com

Můj průběh vody je dost podobný, já gratuluju inge, že má i slušné klienty.

Vloženo: 8.7.2012, 19:42 | Franta, hesejs@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravim všechny.Tak jsem absolvoval Vltavu o svátcích a přísahám,že takovou blbost už neudělám.Připojuji se k těm co odsuzují mladé ožralé zmetky,kteří nemají ohled na druhé.Z pátka na sobotu Nové Spolí KATASTROFA.Tabuli s řádem kempu můžou majitelé rovnou hodit do Vltavy.Doufám,že srpen bude klidnější.

Vloženo: 7.7.2012, 15:42 | klarka.gottvaldova, klarkag@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj ! v pátek 6.7. jsme u kempu Krumlov ztratili foťák (Olympus mju TOUGH-8010 modrý). Bohužel tak, že nám uplaval... foťák je vodotěsný a tak by sem se chtěla zeptat zda se v nižším kempu foťák nenašel neboho někdo nevilovil!! jde nám hlavně o ty fotky,které byly na kartě,byly totiž velice důležité a tak zkoušíme kromě toho že sme asi 2 hodiny lezli ve vodě a hledali ho... pokud o něm někdo něco ví tak ať napíše na e-mail : klarkag@email.cz děkujeme .. :)

Vloženo: 6.7.2012, 7:58 | věra, veravaj@centrum.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Jezdíme Vltavu už 7 let. Zatímco služby jsou čím dál tím lepší- INGE  nás vždy  mile překvapí- chování vodáků je katastrofální. Já nechápu, proč si na ožrání dršky musí vybrat zrovna Vltavu. Takhle zřídit by se dokázali kdekoliv. Zřejmě jim jde ještě o to, aby otrávili ty lidi, kteří se sem vrací kvůli kráse přírody.Spaní ve stanu už jsme dávno vzdali, ale ani ubytování v chatkách to nevyřeší.O nočním klidu se vám může jen zdát.Toto by se v Rakousku vůbec nemohlo stát. Pokud nebudou stanovena přesná pravidla a postihy / a ty budou realizovány/, zbudou v kempech jen ožralci a normální lidi se sem ani neodváží.Shodli jsme se, že každý by raději zaplatil za dohled policie, než ještě jednou absolvovat něco takového.Vím , že peníze jsou peníze, ale tato situace odrazuje od nějakého našeho příště.Upřímně lituji  trvalé obyvatelstvo v okolí kempů. Ti musí vodáky nenávidět .

Děkuji INGE za jejich perfektní servis a prosím- snažte se udělat něco s těmito individui. Finančně přispějeme!!!       za slušné vodáky Věra V.

Vloženo: 27.8.2012, 9:57 | Neozralymostrovum@seznam.cz, Neozralymostrovum@seznam.cz

Lidi UVEDOMTE SI že Inge za to nemůže, jsou podnikatele a dělají svůj obchod, naopak tato společnost je velmi vstřícná a ochotná pomoci, o čemž jsem se přesvědčil i když sme jejich služeb využili jen okrajově. JE TO V LIDECH A V PALICICH, Lidi chovejte se na tý vodě tak aby zůstávala hezká pro všechny. Vzkaz hlavně pro party ožralců na raftech : myslete na bezpečnost, pokud narážíte do všeho okolo, vám se většinou nic nestane, ale až někoho utopíte bude pozdě, mluvím hlavně o jezech - project jde hodně, ale ne když vás na jezu tlačí raft do šlajsny bokem a ještě z toho mají prdel. Takovýmto K*K*T*M vzkazuji že od příště v kapse nosím vreckový nožík.

Vloženo: 15.8.2012, 8:41 | Karel, karel@seznam.cz

TO ALKA: Mě se chce zvracet z toho tvého "vydím"....

Vloženo: 3.8.2012, 6:17 | Dusan, mich.hrdina@seznam.cz

Sem vložte text...

Vloženo: 6.7.2012, 7:33 | Eva, kolesovae@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Přenášení  jelení lávk v období 2.7-3.7 hrozný, vprostřed trůní bagr a vy se horko těžko protahujete s loďama a k tomu děti. 

Vloženo: 6.7.2012, 21:53 | hanka, asd.vap@centrum.cz

Já tam byla ve stejném datu a vše bylo OK. Aby byl jez v pořádku je důležitější než krátkodobá překážka pro vodáky. Pokud  dopoledne vyjíždíte z krumlovských kempů, máte na přenesení dost času a klid, pokud teprve v 10 vstáváte, čeká vás fronta...

Vloženo: 5.7.2012, 9:02 | Jana, aloha@seznam.cz | reagovat na toto téma

Pokud se chcete dobře najíst, doporučuji hospodu u vikinga. Ani po letech nezklamal. J9dlo je hned, za přijatelnou cenu a výborná velká porce.

Co se týče vaření v kempech a různých občerstevních po řece, za nic nestojí. Jsou předražená a ani se z toho nedá najíst.

Vloženo: 9.7.2012, 19:00 | hydrostar, hydrostar@seznam.cz

S tím se dá jen a jen souhlasit.

Vloženo: 4.7.2012, 21:30 | Alka, alena@centrum.cz | reagovat na toto téma

V kempech Nové Spolí a Zlatá Koruna je naprostá neukázněnost lidí se psy. Ti si běhají kde chtějí, bez náhubku a nebylo výjimkou ani kálení nebo braní dětem hračky-míčky, talíře apod. Takže pokud chcete mít klid, obrňte se na nutné stížnosti, jinak pořádek nikdo neudělá.

Co se týče noci, ve Spolí není neobvyklé,k dyž se parta opilců vrátí kolem půlnoci nebo brzy ráno, sedí na cestě a řve na celý kemp až do rána nebo než začne bouřka. žádný nočná hlídač je nesrovná jako třeba ještě loni, takže čekejte rušnou noc.Byla jsem v krumlově  dny a když jedni ožralci odjeli, další přijeli.

Mimochodem pokud máte stan HUSKY, kterých bylo v každém kempu cca 10, může se vám stát, že nějaký ožrala má stejný nebo podobný a poleze do vašeho, také to nebylo neobvyklé. Doporučuji zámeček!!!

 Jinak splavnost je skvělá, Zlatá Koruna-Boršov dnes za 2,5 hod na raftu.

Vloženo: 3.7.2012, 15:35 | Klopik, petrsico@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

jedeme parta 18-ti opilců 4.7. z Vyššího Brodu do Rožmberka, 5.7. do Českého Krumlova, 6.7. do Zlaté Koruny a 7.7. do Boršova. Máme na raftu dvě volná místa, tak pokud by nekdo mel zajem se pridat, at mi zavola na 775 080 027

Vloženo: 4.7.2012, 21:19 | Honza, honza@seznam.cz

Zase další otravové, co budou jen ostatním kazit dovolenou? Fakt díky, kr....i.

Vloženo: 1.7.2012, 22:10 | Mirek, mirofu@centrum.sk | reagovat na toto téma

Ahoj. Chci se zeptat na možnost sjíždění jezu U liry. Pokud by sme si netroufli sjet šlajsnu, tak jestli je nutné to přetáhnout, nebo by se to dalo sjet přes korunu jezu. Zajímalo by mě, jestli tam není válec.

Vloženo: 21.8.2012, 20:49 | Šárka, sarka.rezacova@email.cz

Teď už Ti to asi moc nepomůže, ale když sme ji sjížděli před 14 dny tak tam žádnej válec nebyl a bylo o dost bezpečnější jet přes něj než šlajsnou, kde se cvakly 3 Vydry ze 4.

Vloženo: 22.7.2012, 14:57 | Jitka, abcd@seznam.cz

K Mirino, mirofu@centrum.sk: Myslím, že odpověď je zcela jasná. Pro tebe ale asi ne, když jsi SK. Asi další slovják, co se se.. do čech, neumí vzít pádlo do ruky a chce machrovat na jezu.

Vloženo: 6.7.2012, 21:41 | Mirino, mirofu@centrum.sk

Když nemáš odpověď na moji otázku, tak sem nepiš ptákoviny...

Vloženo: 3.7.2012, 21:54 | Petr, sj@shez.com

Šlajsny jsou na jezu od toho, aby se jezdilo šlajsnama! Kdo to nechápe, může si sjíždět jezy rovnou v igelitovým spacáku. Pokud si netroufáš, po druhé straně lze loď přetáhnout na koňadru...

Vloženo: 29.6.2012, 8:34 | Jakub Kučera, JakubRafael@centrum.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli jde v raftu pro 4osoby abysme jely jen tři. Dá se to zvládnout? odpadl nám totiž jeden člověk. A všichni tři jsme dospělí (žádné děti) . Děkuji za odpověď. Kuba :)

Vloženo: 3.7.2012, 13:15 | Majt, martin.konik@zoznam.sk

Minule som siel na 4rafte len s kamosom. Dvaja sme to v pohode zvladli ;)

Vloženo: 29.6.2012, 16:28 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj my jezdíme na 6 ve třech a úplně v pohodě

Vloženo: 29.6.2012, 8:02 | Jitka, jmade@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj všem, chci se zeptat, v červenci chceme jet na vodu, když si půjčíme Baraku,vejdou se na ni 2 dospělí a 2 děti 9 a 5 let?Máte někdo zkušenost?

Vloženo: 30.6.2012, 10:25 | Ovco***, jbherink@seznam.cz

nevejdou

Vloženo: 27.6.2012, 9:22 | Zdenál, zdendalos @ seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, ZTRATIL SE FOŤÁK!!! Kamarád ho měl připnutý k vestě a v neděli 24.6., když jsme vraceli výbavu v Boršově, si ho zapomněl odepnout. Jde o černostříbrný foťák a byl v klasickém univerzálním šedém pouzdře s karabinou. Prosím, pokud ho na vestě objevíte, odevzdejte ho Inge, případně nám dejte vědět na zdendalos/zavináč/seznam.cz. Taktéž prosím lidi od Inge, kdyby na něj narazili, aby mi dali vědět. Máme tam fotky z celé vody a jistě chápete, že nám je velice líto, že jsme o ně přišli. A samozřejmě i o samotný foťák.

Vloženo: 25.6.2012, 13:10 | shaman, shaman79@email.cz | reagovat na toto téma

Týý bláho, tak letos bude od 5.-8.7. na Vltavěnce celkem rušno :) Tolik vybraných lodí jsem snad ještě neviděl.

Vloženo: 25.6.2012, 9:56 | Jane, jane2@seznam.cz | reagovat na toto téma

Jen se chci podělit o "zážitek" ze dvou míst kde jsme jedli.

Poprvé v Rožumbeku v "Hospůdce v podhradí" - nestravitelná parodie na dobré jídlo, člověk co jim vaří snad nebude ani kuchař.

Další zasávka byla v ČK "U Matese" - v 10 lidech jsme čekali cca hodinu i na smažák při poloprázdné hospodě, z 10 jídel jich 5 obsahovalo vlas nebo popel z cigaret.

 

Jane

Vloženo: 24.6.2012, 14:22 | bambi, bambus225@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kempem U Trojice v Č. Krumlově... na internetu jsem nenašla skoro žádné info (ceník ubytování, kiosek, sprchy atd....) Jen chci mít jistotu, že až tam večer dorazíme, budeme se moci ubytovat, vysprchovat a najíst :)) A jestli nám Ingetour převeze věci tam i odtud do Zl. Koruny..?? Jestli víte někdo něco, prosíím pište... Díky a druhý víkend v červenci na Vltavě Ahoooj :)

Vloženo: 27.6.2012, 14:31 | Lucie, L.Gava@seznam.cz

Ahoj, má to být nový kemp, kde by se mělo dát ubytovat se vším všady, aspoň jsem to někde tady četla. Jinak vodácký autobus staví i U Trojice.

Vloženo: 22.6.2012, 22:03 | Martin, Nmarty@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooooooj,

 zdravím všechny. Jeli jsme Vltavu 19.-21.6. z Vyšáku do Boršova. Chtěl jsem jen upozornit na upravovaný jez Jelení lávka v Krumlově. Měli jsme Baraku a necvakli jsme se, kupodivu. Jinak asi z 8 lodí před náma se jich cvaklo 6, ale oni měli klasický plastový kánoe. Tak jen pro info. Jinak vody bylo dost, tak akorát. Přítelkyně jela poprvé a dali jsme to v pododě.

Vloženo: 21.6.2012, 12:57 | jana, psonkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj. Potřebovala bych poradit. Rezervovali jsme si  2 rafty pro celkem 10lidí a jedeme všichni poprvé .  Máme  sebou děti ve věku 5,6,12. Chtěli bychom vyrážet z  Z Vyššího Brodu ale nemáme vůbec představu za jak dlouho a kam můžeme doplout. Mahli byste někdo poradit s naplánováním trasy tak abychom se mohli ubytovat v teepe nebo v ubytovně? jedeme v termínu 6-8.7. 2012 Kolik kilometrů denně asi pojedeme, nebo aspon hrubý časový odhad ? Původně jsme chtěli jet do Zlaté koruny ale slyšela jsem že je to dost daleko. Spíše bychom chtěli jet na pohodu abychom netrávili celý výkend v lodi. Moc díky Jana 

Vloženo: 27.6.2012, 14:46 | Lucie, L.Gava@seznam.cz

Teď jsem si všimla, že to máte vlastně na tři dny. Takže když pojedete ten první den do Rožmberku (to je kousek), ale nevím odkud jste, případně jak vám bude dlouho trvat cesta na místo. Pak druhý den ten Vltavan a třetí den krásně dojedete do Zlaté Koruny.

Vloženo: 27.6.2012, 14:43 | Lucie, L.Gava@seznam.cz

Ahoj, za dva dny se to dá zvládnout do Zlaté Koruny i s osmiletou holčičkou i letos to tak pojedeme, většinou nám splouvání trvá 6 hodin deně, ale nikam se neženeme a děláme si i zastávky. Ale pokud jste začátečníci a nebo máte neposedné děti, tak bych asi volila jednu trasu z Vyššího Brodu do Branné (tam jsou teepee) což je zhruba 21 km. A druhý den do kempu Vltavan, je tam klidné ubytování a je možnost zajet si do Krumlova a nechat se vyvést zpět, abyste nepřišli o ty nejlepší jezy, a nebo U Trojice, ale s tímto kempem zatím nemám zkušenosti. Je to zhruba 18 km. 

Vloženo: 20.6.2012, 16:52 | Jelda pádlo, pavel.jelinek@hispeed.ch | reagovat na toto téma

Ahoj,

všem volným/nezadaným háčkům. Jedeme (sedm zkušených vodáků a vodaček kolem 30 roků) od soboty 23.6. do soboty 30.6. z Lenory do Boršova. Jeden háček nám chybí, jestli ti chybí kapitám pošli mi SMS na 737801540 a domluvíme se.

Vodě zdar,

Jelda pádlo

Vloženo: 20.6.2012, 11:42 | Endynka, Andreaze@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojte vodáci, chci se zeptat, jedu s partou 19.7. z Vyšáku do Boršova a máme jeden raft a dvě kánoe. Máme to od Ingetouru a nevíte kolik nám dají barelů? Jestli jako jeden na jednu loď? Jde to i připlatit ?Díky 

Vloženo: 27.6.2012, 14:49 | Lucie, L.Gava@seznam.cz

My jezdíme po dvou v pálavách a pokud potřebujeme, tak nám dají i barel navíc, vždycky jsem se zde setkala s ochotnými lidmy, který nám půjčili třeba i pádla navíc pro lidi, kteří měli vlastní lodě. Takže nevím proč by měl být jen jeden barel na osobu.

Vloženo: 21.6.2012, 19:33 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ovšem musíte si dobře rozmyslet,kolik jich opravdu potřebujete,tak,aby jste se do lodí taky vešli.My běžně jezdíme v 6 - ti místném raftu se 4-mi sudy,4-míst. raftu 3 sudy a kánoe 2 sudy.

Vloženo: 21.6.2012, 19:27 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj,nedají ti kolik potřebuješ,ale 1 ks na os.

Vloženo: 20.6.2012, 12:28 | Lucie, L.Gava@seznam.cz

Ahoj, barelů si vezmeš kolik potřebuješ.

Vloženo: 17.6.2012, 19:34 | Hanka, hana.jizdna@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooooooj.

Jela jsem Vltavu 15. a 16.6. Nadherné počásíčko a bylo to fajn. Služby Ingetouru vynikající. V kempu u Vikynga jsem se 15.6. potkala s partou z Plzně. Honzovi chci poděkovat za pěkný večer a jestli platí nabídka na víkend v Plzni, budu ráda když se ozvete. Rádi přijedeme i s kamarádkama.  Hanka

Vloženo: 13.6.2012, 19:33 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,koncem června jedeme Vltavu.Nevíte někdo jestli už se dá sjíždět jez U jelení lávky?Díky za každé info.

Vloženo: 14.6.2012, 10:13 | Zdenek, zdenek.kocian@irisbus.iveco.co

9.6. jsme jeli Krumlov , lávka je zbouraná jez je jedno staveniště, musí se přenášet,raft koníčkovat, nevím jak je plánováno, ale s letošní sezonou bych moc nepočítal

Ahoj 

 

Vloženo: 13.6.2012, 8:54 | Alena, alena579@yahoo.com | reagovat na toto téma

Sem vložte text...

Dobry den,

rady bych se zeptala, jakou trasu by jste na raftu doporucili pro 2 maminky s 3 detmi (2,5 a 5 let). Dekuji

 

Vloženo: 14.6.2012, 10:56 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Sem vložte text...Ahojky ,z takhle malými dětmi bych já jela Rožumberk,Český Krumlov ,Zlatá Koruna ,jsou malý tam by je to trochu mohlo zajímat z Vyšáku do Rožumberka nic moc není a ze Zlaté Koruny do Boršova už vůbec ne ,my sice jezdíme Vyšák Boršov ,ale jsme dospělí,přeji ať si to s prckama užijete

Vloženo: 13.6.2012, 10:28 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Naše parta jede s dětmi trasu Vyšší Brod - Rožmberk - Krumlov - Koruna - Boršov.Myslím že se to nechá docela dobře zvládnout.Chce to ale aby bylo více dětí pohromadě aby se nenudily.

Vloženo: 12.6.2012, 7:28 | martin, fabak1@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...

ahoj vodáci virážíme 9.7 na vltavu 2 rafty  a kdo by se chtěl přidat hledej te na vodě babičku .

Vloženo: 1.6.2012, 23:51 | Miro, mirofu@centrum.sk | reagovat na toto téma

Zdravím. Jaké zabezpečení používáte na ochranu svojí lodi v kempu? Dík za rady.

Vloženo: 11.6.2012, 11:55 | Přemík78, premysl.toman@centrum.cz

Já vozím řetez a zámek

Vloženo: 6.6.2012, 15:25 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Nejlepší je dát na noc do Inge a nebo se modlit a nechlastat

Vloženo: 28.5.2012, 22:04 | Pavel, pavel.rybiz@post.cz | reagovat na toto téma

Mám prosbu, nevíte jak dlouho se jede ze Zlaté Koruny do Boršova normalní tempo. A potom se chci ještě zeptat jak to vypadá s Jelení lávkou, dá se už jet?

Díky moc za odpověď

Vloženo: 5.6.2012, 22:34 | Irobe, pingu.pepa@seznam.cz

tak jde o to jak moc clovek chvata .

osobne bych rek ze na raftu jako to jezdime , to muze trvat tak max 4 hodky kdyz clovek podluje sporadicky a furt.

My ze Zlatky vyrazime pravidelne kolem 9:30 az 10:00 a dole jsme tak kolem 14:00 az 15:00 a to se na raftu dost flakyme a polehavame na lodi :o))) + stavime na placky :o))

Vloženo: 4.5.2012, 11:23 | pavel, pavelfojtik@email.cz | reagovat na toto téma

Pokud si chcete vyzkoušet i větší lodě než jen rafty zavítejte na moravu a baťův kanál

http://www.batacanal.cz

www.batak-pujcovnalodi.cz

Vloženo: 27.9.2011, 7:59 | Jolana Rounova, jolanka.jaja@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj T.H.O.M.A.S.E.R.E. z Klatov/26 let,znameni lva/nebyl jsi neb tvuj bratr 20.8.2011 ve vodackem kempu v Českem ktumlove a nejel jsi 21.8 2011 z patrou deviti kluku ze Strakonic a Klatov na raftech do Zlate Koruny?! nebo neznas nekoho kdo tam  v tu dobu byl? mohl by ses mi prosim ozvat na tel: 721658648 nebo email jolanka.jaja@seznam.cz  hledam jednoho cloveka a jedine ty nebo tva parta by jste mi mohli pomoci! diky moc !

Vloženo: 17.10.2011, 22:12 | jarda, brenol@seznam.cz

Sem vložte text...Ahoj maš to číslo platné,,? Nemohu se Ti dovolat na 721658648

Vloženo: 27.9.2011, 7:06 | Jolana Rounova, jolanka.jaja@seznam.cz | reagovat na toto téma

Jirko nebo Jindro z Klatov jenž jsi byl 20.8 2011 s deviticlenou partou kluku ze Strakonic a Klatov ve vodackem kempu v Českem Krumlove a 21.8 2011 jste na raftech pokracovali do Zlate Koruny mohl byses mi prosim ozvat na tel cislo:721658648 nebo na email jolanka.jaja@seznam.cz Diky !

Vloženo: 27.9.2011, 7:01 | Jolana Rounova, jolanka.jaja@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoj ! hledam deseticlenou partu kluku vodaku! ze Strakonic a Klatov jež byli 20.8 2011 ve vodackém kempu v Českem Krumlove a 21.8 2011 na raftech pokracovali do Zlaté Koruny! mohli byste se mi prosim nekdo z vas ozvat na tel: 721658648 nebo na email : jolanka.jaja@seznam.cz

Vloženo: 15.9.2011, 19:05 | Tomáš A, lamobijecdrago@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím chci se poptat. Jedete někdo v termínu 17-22.9. Jen pro zajímavost aby sme nesjižděli s kamarády jediní.

Vloženo: 31.8.2011, 10:45 | Petr, petr.slavda@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj,mám dotaz jestli nevíte zda-li je těsně po Č.Krumlovem nějaký kemp.Nechceme bivakovat v Novém Spolí,ale chceme si ještě ten den sjet Krumlov.Díky za odpověď.P.

Vloženo: 31.8.2011, 18:10 | petr, petr.slavda@seznam.cz

Díky za info

Vloženo: 31.8.2011, 15:15 | evka, ..............

Ano,kemp U Trojice hned za Krumlovem, stranky zatim nemaji,ale stanovat se tam da..

Vloženo: 29.8.2011, 13:18 | majda machalická, machalicka.m@gmail.com | reagovat na toto téma

ahoj, jede někdo v sobotu 3. září ráno z Prahy autem do Vyššího brodu na jízdu kuriozních plavidel, popřípadě na něco jiného? ráda bych se přidala:) kontaktujte mne kdyžtak prosím na 721 855 747, popřípadě na machalicka.m@gmail.com. Vřelé díky;) Majda

Vloženo: 28.8.2011, 16:43 | Robin Kalenský, robie4183@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, Varování před zastávkama mimo kempy. Já jsem včera zastavil asi 2 kilometry před Zlatou Korunou, protože začala bouřka. Tahle zastávka mi byla osudná, protože mi zmizel raft....ten jenom čekám kolik tahle hloupost bude stát.....držte se kempů a když Vás slečny budou prosit ať v bouřce nejedete tak je neposlouchejte.

Vloženo: 10.9.2011, 1:55 | Já, me20me@mail.com

Doufám, že tě to stálo dost, ale ty si to přece "vyděláš" těma tvejma podvodama z prodejů počítačů, poskytování půjček a podobně že jo d.ebile.

Ruce pryč od tohohle člověka 

Vloženo: 24.8.2011, 7:24 | Blanka, vackova.bl@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj :-)

prosím jak to vypadá se sjízdností teď, aktuálně....27-28.8. chceme sjet Vltavu (Krumlov-Boršov) na 6m. raftu....půjde to vůbec po těchto tropických dnech? Dík za odpověď

Vloženo: 25.8.2011, 10:01 | VT, m4sh@email.cz

Jestli se ptáš na množství vody, tak ty bude dost, protože odtok z Lipna je regulovaný tak aby byla vltava splavná po celý rok. Spíš bych se bál o počasí. Ale snad má být hezky. My se v tomhle termínu na Vltavu taky chystáme, ale jedeme už z Vyššího Brodu

Vloženo: 23.8.2011, 11:17 | Klitor, rechtorik.libor@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci :-)

V sobotu 27.8 dopoledne vyrážíme z Vyššího Brodu a jedeme do úterý. 4 kanoe, 8 lidí, partička normálních lidí, kteří se rádi pobaví :-) kdyby se chtěl někdo připojit, stačí mne kontaktovat na mailu nebo mobilu 604 972 616.  Všem přeji krásné počasí, hodně vody a pohody :-)

Klitor

Vloženo: 11.8.2011, 11:54 | jarča, jaruskka73@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...ahojky sháním kontaktna někoho z party vodáků z modrými tričky.jeli jste 3 rafty a jeden z vás se jmenoval brambas.Fotily jste nás v Krumlově na jampu.prosím ozvěte se!!!!!!

Vloženo: 9.8.2011, 13:54 | Kristýna, k.kucerova1@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj vodáááci,

jak to vypadá teď na Vltavě? Moc vody?? Dá se jet v pohodě nebo je to trošičku zrádné. Máme v plánu jet, ale nějak se moje mamka a brácha (5let) bojí, tak jsem slíbila, že se ujistím.

Díky za odpověď Kristýna 

Vloženo: 10.8.2011, 16:02 | evca, ..............

Od patku se ma oteplit, prutok vody je 20 kubiku- Vltava je v pohode sjizdna- doporucuji raft, urcite to bude super.

Vloženo: 7.8.2011, 17:53 | Štěpán Sojka, pipatko.sojka@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj vodáááci! 4.7. jsme zapomněli u jezu pod Papouščí skálou na kameni foťák (černý canon powershot SX120IS). Za půl hodiny už tam bohužel nebyl. Kdyby jste ho někdo náhodou našel ozvěte se mi prosím na 775954433. Určitě se dohodnem i na nálezném! Díky

Vloženo: 7.8.2011, 17:55 | Štěpán Sojka, pipatko.sojka@gmail.com

špatný měsíc! čtvrtek 4.8. Tedy srpen . 

Vloženo: 7.8.2011, 15:21 | Verča, kefkaaa@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci. Sháním čtyři spoluvodáky s klobouky, kteří jeli 4.-6.8. trasu Vyššák- Boršov ( Honza a spol.) . Mám pravděpodobně něco, co jste ztratili.

Vloženo: 11.8.2011, 19:17 | Verča, kefkaaa@seznam.cz

Bohužel asi ne.. tihle vodáci byli jen čtyři a měli plastové kánoe :)

Vloženo: 11.8.2011, 11:56 | Honza, honzasperl@gmail.com

Ahoj, my jsme je jeli v tuhle dobu, měli jsme mexické klobouky a 5 pálav, jsme to my :) ?

Vloženo: 6.8.2011, 1:16 | Jenda, jirka.umlauf@gmail.com | reagovat na toto téma

Dobrý den, 

vyrážíme na Vltavu v následujícím týdnu. Jelikož má celý týden propršet, váháme, zda to má cenu.

Máte někdo zkušenosti např. s tím, že celý týden pršelo? Je řeka dobře sjízdná i za těchto podmínek? 

Vloženo: 6.8.2011, 22:03 | Lenka, zegucova@seznam.cz

ahojky byli jsme na vodě 1.8měli jsme v plánu tři dny první den nám propršelo a to pořádně,byli jsme otrávení ,druhý den nepršelo tak dobrý a ten třetí den jsme vzdali protože bylo 8 stupnů a pršelo  a to jsme spali v chatkách ,ta představa že by mělo pršet v tom stavět stany a nemít se kde usušit brrrrrr,je to nazváženou

Vloženo: 6.8.2011, 17:35 | jaruska, blaznivkajaja@seznam.cz

Sem vložte text...muj nazor je ten,ze bych jela i za snehu:-)urcite jedte.nam melo taky prset,a prselo jen jednou.pokud nemate deti,takrozhodne jedte a zazijete plno krasnych zazitku.voda je tak akorad,ani hluboka,ani moc melka,zkratka supr.atmosfera na vode,ty lidi,krajina,vsechno je dokonaly:-)prijemnou plavbu

Vloženo: 5.8.2011, 21:33 | iwanh, iwanh@zoznam.sk | reagovat na toto téma

Splavovali sme druhý krát a bolo super.Chcem sa ale pozastaviť nad tým,prečo niekto nekontroluje nočný kľud alebo aspoň nejaká služba,ktorá by jednoducho oddelila zrno od pliev.To nehovorím o hulení trávy,ktorá bola cítíť všade v kempe.Chápem,že každý sa chce baviť.Ale rev tigra raneného pri love alebo jeho napodobenina o štvrtej ráno mi ako zábava nepripadá.Majitelia kempov-neprichádzste týmto o dobré meno?Alebo si myslíte,že biznis treba za každú cenu?Tak vám držim palce.Na budúce ideme do iných kempov!

Vloženo: 8.8.2011, 1:42 | Tomáš Hrdlička, ca136024@tiscali.cz

 Řekl bych že jste dala docela blbé přirovnání. Je rozdíl kemp a nějaké riviera. Nevím jestli jste spala někdy v kempu na západ od naších hranic, ale tam je zcela normální že po desátého hodině je v kempu naprostý klid. Pokud by jste to nedodržela tak Vás provozovatel bez milosti vyhodí. A vysvětlení proč se to u nás nedodržuje je jednoduché - peníze. Čím více alkoholu se prodá tím je více peněz a hlučnosti. Taky je rozdíl : hlučnost způsobená zpěvem u ohně při kytaře ( která Vás i ukolébá) a nesmyslným zhuleným hulákáním !!!!!!!!!!

 

Vloženo: 6.8.2011, 17:26 | jaruška, blaznivkajaja@seznam.cz

Sem vložte text...ahoj.nevim jak u vas,ale tady je normalni,ze kdyz lidi cely rok drou,tak se jedou odreagovat.a to se vsim vsudy.v italii,nebo v recku,chodite spat taky v deset a nehraje tam zadna hudba?mlady lidi se chtej bavit a kdyz to neni casto,tak na tom neni prece nic spatnyho.a jestli de konkretne o 4.8.tak muzu uprimne rict,ze sem takovou zabavu asi jeste nezazila.takze zdravim vsechny lidicky,kteri se zucastnoli a samozrejme i vas.ahoooooooooooj

Vloženo: 4.8.2011, 22:27 | Radim, Lackoradim@tiscali.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, prosím o informaci jaká je maximální hloubka vody ve Vltavě na trase rožmberk - č. krumlov. Zajímá mě to proto, že bych chtěl zkusit jednodenní výlet s dětma (8 a 10 let), byli bychom s nimi 2 dospělí z toho jeden ne moc dobrý plavec. Je to moc velký hazard ? Jsme úplní začátečníci, zvládneme to ? Unesou dva dospělí raft pro 4 osoby při přenášení jezů ? Děkuji za odpověď.

Vloženo: 5.8.2011, 10:39 | Lenka, zegucova@seznam.cz

ahojky z vodou je to různé spíš méně než nějaká hloubka ,ale jsou místa kde je víc vody,raft 4 určitě unesete ve dvou a jestli tě múžu uklidnit ,tak vodu jsme z Vyšáku až do Boršova se všemi jezy sjížděli s tříletýma dvojčatama ,děti máte velké a stejně budete mít vesty ,tak se neni čeho bát a ještě když budete raft přenášet tak to teprve ne

Vloženo: 2.8.2011, 21:51 | MAREK, marektrun@seznam.cz | reagovat na toto téma

 ahoj jedeme parta mladších chlapů z Olomouce v termínu 4.8 - 7.8.2011 Vltavu nepřidá se někdo pro větší srandu.marek

Vloženo: 2.8.2011, 20:35 | Falka, falka@centrum.cz | reagovat na toto téma

Tak druhé upozornění na Spolí, krádežím se tam už nikdo nediví, naší posádce se zase ztratilo v campu pádlo a zloděj se neštítil ani odvázat pivní proviant:-D Tak doufám, že Vám zhořklo na jazyku, pane zloději

Vloženo: 2.8.2011, 11:41 | Dušan, dusan.simi@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, teď jsem se vrátil z Vltavy. Sobotní a nedělní déšť spláchnul z řeky všechen ten zfetovaný a ožralý bordel, takže takhle nádhernou a prázdnou Vltavu jsem ještě nezažil. Pane Pavelče a další půjčovatelé lodí, Vltava není nafukovací a chtělo by to omezit kapacitu. Pro kované vodáky už je Vltava z Vyššího Brodu dál zničená. Magoři (+ rozjaření turisti) na raftech co ani neví jak se drží pádlo, zhlulení tak, že netuší na které jsou planetě, jsou nebezpeční sobě i ostatním. 

Vloženo: 2.8.2011, 16:22 | Pavel Kolouch, pavel.kolouch@seznam.cz

Pane Dušane, půjčovna Ingetour se snaží uspokojit poptávku klientů, kteří si chtějí sjet Vltavu. Snahou je vytvořit kompletní servis a uspokojit tak káždého zájemce. Souhlasím s Vámi v tom, že v hlavní sezóně je Vltava přeplněná i lidmi, kteří neví, jak se drží pádlo. Každý má však právo si sjíždění vyzkoušet i přesto, že neumí pádlovat. Pokud hledáte vodáckou romantiku, přijeďte na Vltavu v květnu, září nebo říjnu. Určitě se Vám zde bude líbit.

Vloženo: 2.8.2011, 0:07 | Martin, zbor.a@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,

chtěl jsem se Vás zeptat, jestli někdo z Vás nenašel fotoaparát 21.7. - 22.7. v kempu Vltavan či Zlatá Koruna. Sice už je asi pozdě, ale poslat sem dotaz, mě napadlo až nyní.

P.S.:přinejmenším fotky z onoho fotoaparátu by se taky hodili.....

 Děkuji 

Vloženo: 28.7.2011, 14:16 | Ondra, ondrej.husek@gmail.com | reagovat na toto téma

ahoj, na sobotu 6.8.11 od 08-09 hod. nam vypadli dva lidi na úsek Soumarák-Pěkná. tak kdyby chtěl někdo odkoupit dvě registrace, nechť se ozve na ondrej.husek@gmail.com dáme to ještě na FB, takže kdo se ozve dřív vyhrává :)

mějte se Ondra 

Vloženo: 25.7.2011, 19:29 | Lenka, Victoria.Buresova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všichni co se chystáte na vodu a máte v plánu přespat ve Spolí.VAROVÁNÍ sjížděli jsme vodu poprvé od 22.7 - 24.7., v pátek jsme spali ve Spolí a do rána nám někdo ukradl loď,tak to je super na naštvání no nic co není přivázaný neuhlídáš. Takže dávejte lodě do úschoven jsou všude k dispozici a nebo si je přivažte nejlépe pořádným řetězem a sekyrou ať to těm zlodějům alespoň usekne ruce.Všem přeju krásné počasí Ahoj

Vloženo: 23.7.2011, 14:01 | Tomas, paces.tom@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

chtěl bych se zeptat nějakých zkušených vodáků, co už znají trasu z V.Brodu do Boršova dokonale. Ve kterých kempech byste doporučili přespat a kde chodit na slušné jídlo za slušnou cenu? A kempy kde se nespí a žije to až do rána nám vůbec nevadí, ba naopak jsme mladí a těmto kempům dáváme přednost. Jo ještě jeden dotaz bych měl, na kolik tak v průměru vychází tato trasa ve čtyřech dnech s tím že máme rádi pivo a jídla asi taky moc nepovezem svého. Peníze za kanoe a kepmy nepočítám, zajímá mě čistě jenom strava a pití, kolik to tam tak vychází. 

Předem díky, pokud se najde někdo, kdo by byl ochoten odpovědět. Jinak 30.7. ahoj na vodě :-) 

Vloženo: 25.7.2011, 10:19 | eva, e.hubena@seznam.cz

Ahoj, kempy vyuzijte od Ingetour  u Fika, Vltavan a Zlata Koruna. Jidlo v kempech stoji menu okolo 7O,- pivo asi 25,-. Parky a placky vyjdou jeste levneji v bufetech podel trasy. Tak si to uzijte.

Vloženo: 22.7.2011, 19:20 | Hyna, hejdaondra@seznam.cz | reagovat na toto téma

cao.chci se zepat vleze se sest lidi na sestimistny raft?predem diky za odpoved

Vloženo: 24.7.2011, 15:51 | Helca, penin333&email.cz

Ano, urco vejde, jen budete namackani..:)

Vloženo: 22.7.2011, 10:10 | Pavel Hanák, hanak.pav@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,

tento týden jsme spali s malíma dětma v tee-pee ve Fíkovi a to při nočním lijáku ze středy na čtvrtek. Večer jsme si libovali jak se vyspíme v suchu. Moc pravda to nebyla. Při dešti nám do tee-pee zatékalo nejen prostřední dírou, ale což bylo možná horší po všech dřevěných stojkách stékala voda a z prvního suku kapala dolů. asi by to chtělo něco vymyslet nahoru na ten větrací otvor.

Jinak jsme byli se službami Ingetouru zcele spokojeni. Doprava zavazadel, parkování aut, ... vše OK

s pozdravem

 Pavel Hanák 

 

 

Vloženo: 23.7.2011, 17:27 | Voda :), salinia@seznam.cz

ono v teepee se musí rozdělat oheň, aby do něj neteklo :) proto je tam ta díra, kudy odchází kouř, když je oheň rozdělaný a prší, tak se vám voda dovnitr nedostane, pokud oheň rozdělaný není, tak do něj prostě prší :)

Vloženo: 20.7.2011, 11:24 | Jíťa, h2o2011@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooj, naše miniflotila (6 členů posádky) vyráží na vodu z Vyššáku v sobotu 23.7. Uvítáme další spoluplavce... Plavbě zdaar ;-)

Vloženo: 18.7.2011, 22:44 | Léňa, l.i.t.a@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj vodáci:)

Chtěla bych VAROVAT všechny, co se teprve na vodu chystají, aby se VYHNULI velkým obloukem hospodě v kempu Na Pískárně. To co bývalo, už dávno neplatí... Když pominu, že dostanete míň jak dětský porce za dost velký prachy (např. řízek nebo smažák), tak z toho kape oleje, že vás okamžitě přejde chuť... Měli jsme jeden vrácenej smaženej květák, protože tam se kuchtičce zvrhla asi celá slánka, což bylo patrný taky hned od pohledu a vrcholem všeho byly plněný knedlíky, který plavaly ve vypáleným oleji a na zelí se válely hranolky, který asi shrábly slečny z jinýho jídla, jinak nevím, jak by se tam dostaly... všechny party, co tam stavěly nadávaly, takže náhoda to nebyla... Prostě hnus nad hnus, žaludeční a střevní potíže ještě druhej den...  Nezastavujte Na Pískárně ani v nejvyšším stavu nouze!!!

Jinak ahoooj a ať vám slunce svítí víc jak nám:)

Vloženo: 19.7.2011, 8:32 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky Kemp není špatný ,ale s jídlem a pitím je to tak jak popisuješ ,jezdíme tam každý rok, kemp je propojený s Vikingem a tam je hospůdka sice nacpaná k prasknutí,ale ta domácí kuchyně nemá chybu ,ohromný výběr porce velké že se nedají sníst a cena mile překvapí a pivo také výborné

Vloženo: 17.7.2011, 18:37 | Eliška, e.divoka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den,

chci se zeptat, pokud pojedeme autem, tak je lepší (možné) ho nechcat na  začátku nebo na konci trasy a potom se nechat převézt vodáckým autobusem? Dále se chci zeptat, máme objednáno 5 lodí a jestli je možno vrátit napřiklad 1 loď dříve než ty ostatní nebo je nutno naráz. Děkuji

Vloženo: 22.7.2011, 16:12 | Monika, prudkamonika@seznam.cz

SeAhoj Eliško! Záleží na tom, kde bydlíte. Pokud je vaše bydliště blíž Vyššímu Brodu, pak je výhodnější nechat auto tam a z Boršova se potom do VB dopravit vod. autobusem. Má to nevýhodu, že musíte autobus stihnout do 17 hod. Ale ani možnost nechat auto v Boršově není špatná. Nejste tak omezeni časem a parkoviště zde je oplocené a hlídané. Lodě můžete vracet klidně postupně. Problém to žádný není. Příjemnou plavbu přeje Monika

Vloženo: 16.7.2011, 10:07 | Helča, helenastefcova@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj,

nevíte někdo jak je to s parkováním ve Zlatý Koruně? Vyrážíme 29.7. a auto by jsme tam potřebovali nechat aspoň do 31.7.

Předem děkuji za odpověď :-)))

Vloženo: 16.7.2011, 11:40 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky pokud budete mít lodě od ingetouru tak zdarma v loděnici pokud je místo, jinak vedle je placené parkoviště

Vloženo: 15.7.2011, 8:30 | Jana, jana.holys@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahóóóóój,

dorazíme v pondělí (18.7.) do Vyššího a v úterý dem na vodu, ale jak tak hledam předpověď počasí, tak všude píšou něco jinýho...nevíte někdo nějakou aspoň trochu spolehlivou stránku kde ta předpověď sedí?

Díky za rady

Vloženo: 16.7.2011, 11:43 | lagos, radim.facalka@seznam.cz

taky tak jedeme a nejspolehlivější předpověd je na chmi.cz 

Vloženo: 15.7.2011, 9:20 | Alenka, alenka747@seznam.cz

Protože také jedu na vodu, tak sleduji počasí každý den a řekla bych, že nesedí žádné.Bylo mi doporučeno počasí na idnes.cz, ale nezdá se mi to. Naví nedá se předpovědět přesně počasí na víc jak 4 dny. Uvidíme nějak bude, je léto tak bychom zmrznout neměli

Vloženo: 15.7.2011, 8:30 | Jana, jana.holys@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahóóóóój,

dorazíme v pondělí (18.7.) do Vyššího a v úterý dem na vodu, ale jak tak hledam předpověď počasí, tak všude píšou něco jinýho...nevíte někdo nějakou aspoň trochu spolehlivou stránku kde ta předpověď sedí?

Díky za rady

Vloženo: 14.7.2011, 10:57 | Honzin, SrutkaH@seznam.cz | reagovat na toto téma

Tři kluci (17let) co pojedou 25-29.7 najdou se nějaký slečny co jedou taky..:) ať tam nejsme jak bukvice..

Vloženo: 12.7.2011, 8:57 | Kuba, tigzik@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooj!

Jsme parta mladých lidí 18-25. Do Vyšáku dorazíme 24.7., vyrážíme 25.7. ráno. Nenajdou se nějaké slečny na doplnění posádky? Pokud možno lichý počet :) Chybí nám jeden do lodi. Bereme i začátečníky (zodpovědné a vybavené).

Pište na mejla :)

Vloženo: 11.7.2011, 15:58 | Lukas, nedy2@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den

Jedu s přítelkyní poprvé na vodu a chtěl bych se zeptat,jaký druh kanoe z vaší nabídky by jste nám doporučili,myslim aby jsme nebyli víc ve vodě než v loďce.(myslel jsem na palavu)Asi by jsme vyjeli z Vyššího brodu.

předem díky za odpověď

Vloženo: 12.7.2011, 13:50 | Robert, smid.robert@centrum.cz

Na vodu jezdím často, ale loni jsem jel poprvé s přítelkyní, která neumí moc plavat. Jeli sme na Pálavě a všechny jezy sme sjeli krásně. Ani jednou sme se necvakli.

Vloženo: 12.7.2011, 11:20 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Pálava je dobrá volba

Vloženo: 11.7.2011, 13:42 | Jitka, jmade@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem,chceme jet na Vltavu 16.7 -19.7, chci se zeptat zkušených vodáků,co jezdí každý rok,nebo kdo tet byl,kolik je vody ,je sjízdná Vltava na šestimístném raftu? dík za odpověd

Vloženo: 14.7.2011, 14:21 | Rum, bambinot11@seznam.cz

Sjízdnost je aktualizována zde : http://www.raft.cz/sjizdnost.aspx

Jinak na raftu to sjedete v pohodě

Ahoooooj 

 

Vloženo: 11.7.2011, 0:10 | Jiří, jiri.jasinsky@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, prožité sváteční dny na Vltavě s Ingetourem byly bezva, nejvíce se nám líbilo stanování v kempu Vltavan (čisté sociálky a pořádek v kempu). Za to, že jsou mezi námi hulváti co kradou (pádla) a dělají bordel do rána Ingetour nemůže. Jiří a spol.

Vloženo: 8.7.2011, 17:47 | Tomas Kulik, tomaskulik@volny.cz | reagovat na toto téma

Ahóój, kdyby někdo našel před Boršovem, asi u Zátkova mlýnu, kde se přenáší lodě, fotoaparát Olympus [mju] 725 v obalu dodavaný k němu s fotkami z třídenní plavby po Vltavě, tak ať se prosím ozve, s odměnou se nějak domluvíme :))) Ztraceno 7.7.2011. Díky vám všem :)

Vloženo: 7.7.2011, 14:29 | JIŘÍ, hrubes5@seznam.cz | reagovat na toto téma

AHÓÓÓJ....

chtěl bych se zeptat jak to vypadá s vltavičkou na tenhle víkend...Je dost vody a všechny jezy jsou otevřený...???

Předem děkuji za info....

Vloženo: 8.7.2011, 15:24 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahoj ,mi byli minulý víkend ,počasí nám moc nepřálo ,jezy jsou všechny v pohodě a vody místami méně ,ale neni to tak hrozné,zažili jsme i méně, ted pršelo tak to třeba bude lepší užijte si to.

Vloženo: 6.7.2011, 14:49 | Zdeněk, siditro@seznam.cz | reagovat na toto téma

Krásná akce i díky půjčovně INGE TOUR ve dnech  2.7-5.7.2011, kterou se jen "maličko" snažilo pokazit počasí. No ale copak nám vadí voda ?  Akorát bych byl pro to, aby někteří idioti měli přístup na vodu a zvláště pak do kempů ZAKÁZANÝ. Pitomci, co jsou schopni do 5 do rána řvát i fotbalové pokřiky na celý kemp, "soutěžně" u stanů mezi sebou krkat, prdět a házet flašky, jak 4.7. večer ve Zlaté Koruně, to se jen tak nevidí. Chudáci děti v okolních stanech, kterým rodiče chtěli ukázat něco jiného, než sezení u počítače. Některým místům, jako je tohle, se radši příště vyhneme, i když  taky velmi rádi posedíme přes půlnoc při rumu a kytaře. Ale celkově..........díky.

Vloženo: 8.7.2011, 16:21 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Zlatá Koruna je na přespání snad nejhorší ze všech.Bordel až do rána a ještě smůla že si nějaká blondýnka ve dvě ráno ohřívala konzervu.Bohužel ji nenapadlo ji otevřít a tak stany kolem dokola byly malinko mastné

Vloženo: 8.7.2011, 15:20 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky ,spali jsme jednou ve Zlaté Koruně v kempu koruna ,příšerná noc vyrvál až do rána ,poslední tři roky spíme vedle v kempu u Kučerů sice v chatkách ,ale žádný kravál a nic podobného jsme tam nezažili je to tam lepší jsme moc spokojení

Vloženo: 7.7.2011, 15:30 | Jan, zlata_koruna@vyhnout.se

Některým kempům radno se vyhnout. Ve Zlaté Korun bych v životě nespal i kdyby mi zlatem platili!!!

Vloženo: 6.7.2011, 13:32 | Jarda, jarda.kh@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj! Právě jsme přijeli z Vltavy, bylo to super a i když byla zima, tak jsme se zahřáli :-) dobrá byla hned první noc Pod Hrází ve Vyšáku (v pátek), kde seděla parta mladých lidí, ale kromě jmen víc nevím, nějak rychle se to rozprchlo: Standa hrál na kytaru a výborně zpívaly Monika s Hankou, pili jsme zelenou a holky mě donutily napít se piva s kolou - k mému úžasu to nebylo špatný :-) když se v tomhle příspěvku poznáte, tak se ozvěte :-) Ahoj! Jarda

Vloženo: 5.7.2011, 21:13 | Vlada, slana77@seznam.cz | reagovat na toto téma

Postoupim registraci na NP Sumava na Teplou Vltavu na 6.7.2011 12-13 hod ze Soumarského mostu. Detaily tel 606738562. Díky. Vlada

Vloženo: 3.7.2011, 7:54 | Marián, lp-majstri@jasplastik.sk | reagovat na toto téma

ľudia,od 7-11.7 budeme  na 4 ročníku Vltava tour-8 chlapov zo Slovenska-vidíme sa:-)

Vloženo: 1.7.2011, 12:23 | vendolik, vendolik@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahooj chci se zeptat na jez v Krumove..myslim ten pod mostem..porad se tam pod nim provadi oprava nebo uz to tece jako drive? diky

Vloženo: 4.7.2011, 19:06 | kača, kokis1@seznam.cz

...tak jez v Krumlově už je opravený a teče to krásně

Vloženo: 29.6.2011, 15:18 | David, daivid@seznam.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, chci se zeptat jestli na kánoe pro tři osoby široká se vlezou v pohodě tři kluci o váze max 80kg.děkuji

Vloženo: 8.7.2011, 11:26 | David, adamek.david@seznam.cz

Hele tři na kánoe K3 určitě ne e. Budete přetížený a nebudete mít místo na barely atd. :-)

Vloženo: 28.6.2011, 22:22 | MM, merunkovam@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, díky Ingetouru za bezvadné služby uplynulý víkend. Všichni zaměstnanci supr, vstřícní a milí, to se moc nevidí! Vodu jsme si užili, jen škoda, že nemůžem pochválit i provozovatelé hospod. Jídlo všude příšerné, skoro nepoživatelné a navíc závratně drahé!

Vloženo: 28.6.2011, 18:56 | tereza, terezka.zizkova@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj da se u Inge pojistit lod proti poskozeni ci proti kradezi?

Vloženo: 27.6.2011, 9:21 | radim, radimko2345@yahoo.com | reagovat na toto téma

Ahoj lidi, teď o víkendu 25,26.6. jsem při sjíždění Vltavy potkal krásnou holku, blbec jsem si na ni nevzal ani telefon! Jmenuje se Lenka a je z Poličky, blondýnka s modrýma očima a prstýnkovýma vlasama. Nezná ji někdo? pomozte...radim 776 177 121

Vloženo: 25.6.2011, 13:49 | Proška, tomasprochy@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj v červenci jeden parta cca 6 kluků Vyšák až Zlata možná mín možná víc jak to vyjde a jedem termín 20.7 -24. 7 takovej pul tyden nejaky super lidičky na spoluplavbu třeba :-)

Vloženo: 21.6.2011, 14:33 | Ondro, ondro@post.sk | reagovat na toto téma

Ahoj, od 2.7. do 5.7. bude zrejme na Vltave viac ludi, nez vody. :))) To je len dobre, tesime sa... banda 10 kamaratov. :)

Vloženo: 21.6.2011, 11:39 | Olga, ricicovaolga@seznam.cz | reagovat na toto téma

Vyrážíme 4 dospělí a 1 dítě (5 let), postačí nám raft pro 4 lidi nebo musíme mít již pro 6. děkuji

Vloženo: 14.7.2011, 14:25 | Rum, bambinot11@seznam.cz

Pro pohodu si vezměte radši raft pro 6.

Vloženo: 28.6.2011, 9:50 | Monika Martínková, martinkova@rehabilitace.cz

Ahoj, samozřejmě stačí raft pro 4, ale po našich zkušenostech je raft pro 4 osoby blbá loď, strašná kocábka, špatně řiditelná.

Vloženo: 20.6.2011, 7:45 | Roman, r.mitana@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj.Nemáte někdo zkušenost s kempem U Trojice.Myslím vybavení , sociálky , občesstvení..atd.....případně www stránky      Díky

Vloženo: 15.6.2011, 12:59 | Pilous, pavelpilar1@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj vodáci,

před třemi týdny jsme s bandou už sjížděli a bylo to super. Byli jsme až překvapeni, jak jsou u Inge vstřícní. První den jsme promokli na kost ale ve Vltavanu nám Sony (ten den místní boss) nám i přes téměř plnou ubytovnu zajistil teplou místnůstku. A ještě manželce poradil, ze které sprchy teče teplejší voda (je to ta u okna). Za měsíc jedem znova a už se nemůžeme dočkat.

Vloženo: 13.6.2011, 20:08 | Mojep, stastny | reagovat na toto téma

Ahoj vodacky. Takhle nahodou neplanujete nejaky divci vikend na vode v termínu 24.-26.6. Jsme dva sesticlena posadka kluku a hledame nejake prijemne pratelske spestreni naseho vodackeho kurzu. Samozrejme vse v pratelskem duchu

Vloženo: 8.7.2011, 7:49 | Janča, md72@seznam.cz

No já to napsala špatně, 14.7. odpoledních až podvečerních hodinách přijedeme teprve do vyššáku,a na vltavičku vyrážíme tedy až 15.7. v dopoledních hodinách...tak to asi vás nedohoníme....jedině by jste se někde hodně dlouho sekli u pivečka .... 

Vloženo: 7.7.2011, 17:33 | imartas, hanusmart@seznam.cz

Naše banda taky vyrazi 14. v Vysaku tak snad se o vas holky nepoperem

Vloženo: 4.7.2011, 7:37 | Janča, md72@seznam.cz

 tak to se určitě uvidíme.....vyrážíme z Vyššáku....

Vloženo: 1.7.2011, 13:25 | Jan, jan_htc@centrum.cz

Ahoj Jani,

tak naše parta jede taktéž 14.7.-16.7.

Se můžeme dohodnout :-) 

Vloženo: 17.6.2011, 13:54 | Jana, md72@seznam.cz

Škoda, zrovinka tento víkend nejedem,ale jedeme parta holek v termínu 14.-16.7. tak kdyby nějaká banda kluků jela, jsme pro kamarádského ducha

Vloženo: 15.6.2011, 11:13 | kokar, kokar@seznam.cz

hmm prej pratelskej duch:)))) To je fakt dobry:)

Vloženo: 13.6.2011, 15:03 | Monca, forma209@yahoo.com | reagovat na toto téma

Ahoj, ucastnime se souteze s Magnum a muzeme si vybrat cenu - rafting, hydrospeed, pujceni motorovyho clunu nebo jachty. Rafting je jen na 2 hodky, ale zas nas s pritelem laka uplne nejvic. Myslite ze to ma cenu, mate nekdo zkusenost? Nebo je lepsi si pronajmout jachtu? (vic infa zde: http://www.mymagnum.cz/vyhry/). Diky za nazory, Monika

Vloženo: 10.6.2011, 14:51 | Adam, Skyrider.slow@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahój Vodáci,Pojedeme tři dny a to z Vyšího Brodu někam za Krumlov.Prosím o radu ohledně kempů s nejlepším kulturním vyžitím(restaurace,noční život,sport atd.).Jaké byste mi na této trase doporučili?...předem děkuji

Vloženo: 19.6.2011, 19:53 | Ofce, zZukamedotuRikushikitome@sezna

jojo přesně tak

Vloženo: 10.6.2011, 21:10 | Adam, skyrider.slow@seznam.cz

To je ten kemp U Nojdy nebo nějaký jiný??? :)

Vloženo: 10.6.2011, 19:54 | Offcze, ZukamedotuRikushikitome@seznam

čau, 1. noc určitě Rožmberk..

Vloženo: 8.6.2011, 4:43 | Áda, stastny0@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci. Máte někdo nějaký peprný nápad nebo ponětí jak si dobře užít rozlučku se svobodou na vodě. Je to pánská jízda a rád bych ženichovi zařídil kvalitní rozlučku se vším jak se patří Děkuji za příspěvky a nápady.

Vloženo: 9.6.2011, 0:04 | Plamen, plamen@slon.cz

Já bych mu vzala Pálavu a do ní pořídila jako háček nějakou mařku (nafukovací, hadrovou nebo umělou pannu) a ať se o ní postará s tím, že to tak bude mít už celý život.

Vloženo: 8.6.2011, 1:37 | mario, kiss@ppmfactum.cz | reagovat na toto téma

caute, viete mi poradit nejake ubytovanie mimo kempov v Rozmberku ? Pre 2 dosp a 2 deti

dakujem

Vloženo: 9.6.2011, 9:21 | Pavel, pavel@ingetour.cz

pension Royal nebo pension Romantik

Vloženo: 6.6.2011, 20:47 | Iwan, iwanh@zoznam.sk | reagovat na toto téma

Minulý rok sme prespali v kempe hneď za Krumlovom na ľavo.Tento kemp nie je na mapách a neviem ani názov.Funguje?

Vloženo: 15.6.2011, 13:05 | Pilous, pavelpilar1@seznam.cz

Ahoj,

z vlastní zkušenosti bych spíš doporučil přespat na začátku Krumlova (Vltavan nebo Spolí) a ráno si užít na Krumlovských jezech. 

Vloženo: 7.6.2011, 16:35 | Pavel, pavel@ingetour.cz

kemp se jmenuje Kemp Krumlov, je již v provozu, Ingetour zde má také loděnici

Vloženo: 5.6.2011, 21:10 | Lucie, kellylucka@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, letos chceme jet s kamarády poprvé na vodu. Zaúkovali mě, abych vše zařídila. Zajímalo by mě, zda se dá v KLIDU jet z Rožmberka do Budějovic za 3 dny (resp. vyjet v pátek ráno a přijet v neděli odpoledne), to znamená ráno vyjet ne dřív jak v 9 a večer to zapíchnout kolem 18.00 každý den. Přemýšlím, zda by nebylo lepší vyrazit už ve čtvrtek odpoledne. Děkuji

Vloženo: 15.6.2011, 13:08 | Pilous, pavelpilar1@seznam.cz

Ahoj,

radši jeďte z Vyššího Brodu do Boršova. Voda tam pěkně teče, skoro žádný volej. To se dá zvládnout za 3 dny ,i když nováčkům bych doporučil 4 dny.

 

 

 

Vloženo: 10.6.2011, 9:10 | Pavla, dvorakovaxpavla@seznam.cz

Sem vložte text...V pohodě jeli jsme to už několikrát

Vloženo: 8.6.2011, 9:47 | Dušan, dusan.simi@gmail.com

Ahoj, na vodu se nejzdí závodit, ale relaxovat a užívat si přírodu, klid, pohodu, kamarády, kempový život atd. Stihnout se to samozřejmě dá, ale nebude to zábava, ale hodička a dřina.

Vloženo: 6.6.2011, 4:29 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Úplně v pohodě......AHOJ

Vloženo: 5.6.2011, 18:48 | Romana, Romanaa.64@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...

Ahoj, každý rok jezdíme na vodu . Před dvěma lety byly zrovna povodně, ale  v den příjezdu už jsme mohli na vodu. Jak je to s rezervací a vrácením peněz , když chyba není na naší straně, ale je velká vody a není doporučena či zakázaná  sjízdnost? Jezdíme hlavně s dětmi. Děkuji Romana

Vloženo: 6.6.2011, 21:49 | petra, xpetracizkova@seznam.cz

před dvěma lety (právě v již zmíněných dobách povodní) jsme měli splouvat Vltavu. jelikož jsme nebyli zkušení vodáci, bylo nám doporučeno splouvání zrušit a záloha nám byla vrácena zpět v celé výši. 

Vloženo: 1.6.2011, 21:58 | Tomas, tombit@seznam.cz | reagovat na toto téma

Máme  zamluvené dva rafty pro 9 dospělých z Rožmberku od 10.6. na tři dny. Je potřeba zamluvit z kapacitních důvodů i ubytování v kempech nebo je kapacita dostatečná? Díky Tomas

Vloženo: 2.6.2011, 8:49 | Petr, petrnovot@email.cz

Tento termin nemusis rezervovat kempy.

Vloženo: 30.5.2011, 12:44 | Tomáš, MOVEN07@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,prosím vás,když si zarezervuju loď telefonicky tak se neplatí záloha dopředu nebo také ano?

Vloženo: 31.5.2011, 12:42 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Pokud zavoláš dopředu tak se určitě platí záloho 50%

Vloženo: 30.5.2011, 10:09 | Marťula, martina.jiraskova@schott.com | reagovat na toto téma

Ahoj!

Před 2lety jsme se na zkoušku vydali na jednodenní sjezd Vltavy s Ingetour. Bylo málo vody, takže jsme zvládli jen cestu z Vyššího Brodu do Branné. Letos by jsme ale chtěli vyrazit na více dní a vzít to až do Boršova. Předpokládám že 3dny jsou na takovou lenošku akorát, ale poraďte prosím.

Navíc jsem teď četla v jednom průvodci, že v druhé polovině cesty není většina jezů sjízdných. Je to pravda? Znamená to, že se rafty musí přenášet?

A jaké máte zkušenosti s kempy? Je v sezóně problém s místem? A rafty se dají přes noc uschovat do půjčovny?

Předem díky za radu a pomoc! 

 

 

Vloženo: 31.5.2011, 12:47 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Za tři dny se to nechá zmáknout.Jezy jsou sjízdné všechy kromě posledního v Boršově a i ten jsem viděl sjíždět.Rafty se nechají na noc dát do INGE a ráno zase vyzvednout.

Vloženo: 31.5.2011, 12:47 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Za tři dny se to nechá zmáknout.Jezy jsou sjízdné všechy kromě posledního v Boršově a i ten jsem viděl sjíždět.Rafty se nechají na noc dát do INGE a ráno zase vyzvednout.

Vloženo: 28.5.2011, 20:48 | honza, honza@drahonovsky.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj vsichni priznivci krasnych rek a jinych toku,rad bych poridil moji zene ke tricatym narozeninam poradnou lod pro dva dospelaky a snad doufam,ze v srpnu dorazi cap,tak i do budoucna pro jednoho sviste.Vubec nevim jak by takova lod mela vypadat,asi bych preferoval plast.Muzete mi neco doporucit?Diky Honza

Vloženo: 24.5.2011, 12:05 | Tomáš, MOVEN07@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdraví,za jak dlouho se dá dojet z Vyššího brodu na Pískarnu?Díky

Vloženo: 24.5.2011, 14:39 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky my taky jezdíme Vyšší Brod Pískárna ,záleží jak často se budete občerstvovat ,my se občerstvujeme časteji a nikam neženeme tudíš nepádlujeme jako o život .Vyjíždíme z Vyšáku v 9 hodin a na Pískárně jsme po 17 hodině.

Vloženo: 24.5.2011, 11:42 | verča, VeruVondrackova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Nevíte, jestlil je možnost půjčit si i záchranou vestu pro psa?

Vloženo: 20.5.2011, 10:21 | Hana Mich, hami.i@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahojte,

chtela bych se zeptat jaka je nejvyhodnejsi kombinace lodi pro 5 lidi, myslim dospeli. Nechceme vsak jet na raftu. Dekuji za odpoved.

Vloženo: 23.5.2011, 20:30 | Roman, r.mitana

Pokud ne raft , tak tři plastovky a ten nejlepší pojede sólo .

Vloženo: 5.5.2011, 10:27 | Verča, VeruVondrackova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojky chci se zeptat, jel jste někdo v raftu BARAKA? Vejdem se 2 dospělí, 1 malý pes (hladkosrstý foxík) a jeden sud/případně dva sudy? Nevíme, jaký raft si rezervovat :) Díky moc :)

Vloženo: 11.5.2011, 10:43 | Wolfino, wolfino@wolfino.cz

Do nafukovací kánoe Baraka se v tomto počtu se vejdete určitě.Předpokladem je jeden sud, který si hodíte na záď´

Vloženo: 1.5.2011, 10:53 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem,poradí mi někdo jestli se vejdem na Pálavu 2 dospělí a dva sudy?Díky :-) !

Vloženo: 1.6.2011, 11:22 | link, biker200@seznam.cz

Vejdete se určitě..

Brácha minulej rok na tom jel 2 dosp. + 1 dítě (2 roky) + tři sudy.. vypadalo to podivně ale jeli :)

Vloženo: 11.5.2011, 10:41 | Wolfino, wolfino@wolfino.cz

Do nafukovací kánoe Baraka se v tomto počtu s jedním sudem vejdete určitě.

Vloženo: 4.5.2011, 8:46 | Verča, Rechal@seznam.cz

Jasně vejdete, my tak jezdili pokaždé..letos chceme ale využít přepravu bagáže, je to pohodlnější

 

Vloženo: 2.5.2011, 14:54 | Ivana, ivanajanakova@seznam.cz

Vejdete se v pohodě, my jsme meli jeden sud vzadu a druhej polozenej mezi sedadlama :o) Chvilku jsme museli vest i tri sudy :o))

Vloženo: 22.4.2011, 11:35 | Meili, meili@seznam.cz | reagovat na toto téma

Nazdárek lidičky věděl by někdo za jak dlouho se dá sjet normálním tempem z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny?? když bych vyrazila jeden den ráno?? dík za odpověď

Vloženo: 15.6.2011, 13:22 | Pilous, pavelpilar1@seznam.cz

 

 

Ahoj,

souhlasím s Petrem,jeďte až do Boršova. My jezdíme Vyšák-Vltavan-Koruna-Boršov. Všechny úseky se dají zvládnout za cca 5-6 hod. včetně zastávek. 

Vloženo: 23.5.2011, 19:00 | Petr, petrnovot@email.cz

Ahoj. Souhlasim s tim co povazujes za normalni tempo. Loni s pritelkyni jsme jeli Vyssi Brod - Borsov 3 dny. Prvni den Vyssi Brod - Branna, druhy den Branna - Zlata Koruna a treti den zbytek. Prvni den jsme vyjeli az celkem pozde. Letos mame v planu jet totez znovu 3 dny jen prvni den ujet urcite dal nez do Branne. Sice kemp hezkej ale Branna - Zlata Koruna je zbytecne na jeden den hodne. Na druhou stranu jet Branna - Nove Spoli je vazne na suchy padlo. Doporucoval bych jet az do Borsova. Tento usek je dle meho nazoru nejhezci. Sice neni zadny sjizdny jez ale zato reka proti usekum predtim o trochu vic jede.

Vloženo: 2.5.2011, 17:49 | limík, limick@centrum.cz

No vím, že so to za jeden den sjet dá, ale teda je to dost velkej fofr, ráno vypadnout v 8 z kempu, všechny jezy projet bez cvaknutí a furt pádlovat na hranici sil - stojí to za prd, nešel bych do toho ani za zlatýho vodníka.

Vloženo: 22.4.2011, 12:02 | Jenda, jenda.havry@seznam.cz

Ahoj,otázkou je,co považuješ za normální tempo.My splouváme 3dny stylem suché pádlo-většinu času se nacháme jenom unášet.Takhle si to užiješ nejvíc a nechá se to.A ještě budeš mít spoustu času na různé zastávky,na postavení stanu a večer posedět u pivka a kytary.Jezdíme úseky V.Brod-Branná,Branná-N.Spolí a nakonec si necháváme Krumlov až do Zlatky.Ale tohle je asi nejklasičtější rozvržení-to ti potvrdí každej.Jasně,můžeš to sjet klidně za kratší dobu,ale nic z toho mít nebudeš.protože se budeš furt opírat do pádla a nic.To můžeš jet klidně na raft na nějakou divokou řeku-ale to Vltava neni.Toť můj názor a rada v jednom.Tak ahoooj

Vloženo: 21.4.2011, 18:47 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz | reagovat na toto téma

K předchozímu dotazu,ten kemp Krumlov se nachází po levé straně na konci Č.Krumlova,ne po pravé.Pište zkušenosti s tímto kempem.Moc děkuji :-) !

Vloženo: 20.4.2011, 13:06 | ilona, ilona.majtnerova@centrum.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj chci se zeptat zda se da zvladnout trasa za 1 den Lenora- Nova Pec

Vloženo: 20.4.2011, 20:44 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Dá, je to ale na celý den a když není moc vody tak to neteče. Pak těch ca. 30 km je pěkná dřina.

Vloženo: 19.4.2011, 18:09 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj všem!Máte někdo nějakou zkušenost s loni nově otevřeným kempem Krumlov?Nachází se na konci Č.Krumlova po pravé straně.Díky moc za odpověď.

Vloženo: 27.3.2011, 18:38 | Antonin, slacha@volny.cz | reagovat na toto téma

Jeden vejtaha me tvrvi,ze se vsadil a sjel z Vyssiho Brodu do Decina na kanoi ve dvojici za pouhych 5 dni .

Otazka : je to mozne ? 

             kolik to je km ?

  Ps: neni to zadny super sportovec , trochu jezdi na kole

 Velice se tesim na odpoved :-)

Vloženo: 2.5.2011, 17:54 | limík, limick@centrum.cz

hele a tu kánoi měl jakou? jestli s dost dobrým motorem a dalším vybavením, jako jsou křídla a podobně, tak by to šlo, Vem si, že za první den by musel dojet z Vyšáku zruba někam k Hluboké nad Vlatyvou, druhý den dojet minimálně do Štěchovic, třetí den udělat Prahu a zakotvit někde u Mělníka. No jestli má svaly jak Pepek Námořník - zkus ho posadit na veslovací trenažer a ať ti předvede při plný zátěži makat 8 hodin bez přestání na plný výkon - povolil bych jednu 10 minutovou přestávku za hodinu, aby se napil. Je to holý nesmysl

Vloženo: 4.4.2011, 2:11 | Roman, r.mitana@seznam.cz

No tak je to cca500km......několik přehrad kde se voda ani nehne.......řekl bych že je to holý blábol

Vloženo: 27.3.2011, 14:10 | Gabriela, DanDy.Kessie.Soukupova@seznam. | reagovat na toto téma

Nevíte někdo jak dlouho trvá splutí Vltavy od Autokemp Na Pískárně(Větřní) do Vodácký kemp Nové Spolí (Český Krumlov-Nové Spolí) ? :) .. Kolik hodin a jak je to daleko v km ? :) Děkuji předem

Vloženo: 27.3.2011, 18:40 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj!Z Pískárny do Nového Spolí je to 7 km a pohodlně se to dá sjet za hodinu až hodku a půl,záleží na čem a jak budete pádlovat.Od Pískárny se to rozteče,ale u papíren (Větřní) je olej asi 2km,kde se musí máknout,pak šlajsna a valíte kolem Papouščí skály (další šlajsna) až do Spolí.Parádní úsek se vším,co k vodě patří.

Vloženo: 18.3.2011, 15:07 | Fanda, fan85@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj, letos chceme jet Vltavu a slyšeli jsme, že se občas ztratí nějaký ten raft nebo kánoe? Je to opravdu tak drsný ? Může nám někdo poradit. Díky

Vloženo: 8.7.2011, 14:35 | prqek, prqek@centrum.cz

Nevíte někdo, jestli poskytuje takové pojištění u nějaká půjčovna na Ohři? Nebo jestli se dá sjednat u nějaké pojišťovny?

Vloženo: 29.3.2011, 13:50 | Standa, Plk01@centrum.cz

Jedna možnost je vyhledat půjčovnu, kde je možná úschova, třeba jako zde. Druhá možnost je jet na vodu s půjčovnou, která poskytuje pojištění proti krádeži či poškození. Tuším že to stojí cca 15 Kč na den. Je fakt, že stát se může cokoli a v Čechách se krade co se dá :o(

Vloženo: 18.3.2011, 15:12 | Martin, martin.flidr@seznam,cz

na Vltavě je tolik lodí, že bych se tomu ani nedivil, že se nějaká ztratí. Vím, že jednou došlo k záměně, to se ale později vyřešilo. Ingetour však nabízí ve svých kempech a loděnicích úschovu, což dobře funguje a je to zadáčo. Jenom tam přijedeš, nahlásíš že to chceš uschovat a už se o to nestaráš. Samozřejmě musíš mít lodě od Ingetour, s loděma od jiné půjčovny asi neuspěješ:)

Vloženo: 16.3.2011, 13:06 | Fénix, michal.vorac@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci!

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti se sjížděním Vltavy z Lenory a jak řešit převoz lodí/lidí přes Lipno, což asi žádné žůžo nebude (výzva možná :)) 

 Také kolik to zabere dní do Vyšáku + jsem slyšel, že tuto pasáž je možné sjíždět jen v určitém množství za rok. Je tedy potřeba nějaké povolení?

 Díky za odpovědi! Ať se nám léto vydaří... 

Vloženo: 18.3.2011, 15:05 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Ahoj, půjčovna Ingetour má loděnici v Lenoře. Zde si lodě půjčíš a sjíždíš 1-2 dny do Pěkné nebo N.Pece. Zde si půjčovna lodě převezme a ty se přepravíš do V.Brodu (převoz osob si  můžeš zajistit i přes Ingetour). Ve V.Brodě si půjčíš jiné lodě a pokračuješ ve splouvání dle vlastního plánu. Výhodou je, že tedy neplatíš za přepravu lodí a půjčení nad Lipnem a pod Lipnem se bere jako jedno a tudíž je cena jako za vícedenní půjčení a máš větší možnost získat hromadnou slevu. Další výhodou je, že pokud horní tok není sjízdný, můžeš si bez problémů změnit místo startu, aniž bys platil nějaký poplatek. Registraci u NP Šumava si musíš provést sám na jejich webu.

Vloženo: 10.2.2011, 8:26 | Šárka, lorinka95@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, můžetemi někdo poradit. Chtěly bychom jet letos s holkama na vodu na Vltavu a nemáme moce zkušeností. Já jsem sjížděla jenom jednou Sázavu. Jsou na Vltavě nebezpečné jezy a místa ? Kdy je tam nejlepší voda ? Předem děkuji za každou radu :)

Vloženo: 14.2.2011, 8:14 | Dominik, dominikk@seznam.cz

Ahoj, Vltavu mohu jen doporučit. Je vhodná i pro začátečníky. Kolem je spousta kempů, tak nemusíš složitě plánovat trasu, kam dojedeš, tam přespíš. Jezy jsou taky v poho, když se necítíš, tak přeneseš. Na raftu se však jezdí skoro všechno. Pokud hledáte do party nějaké kluky, tak se ozvi,... Lodě si můžeš půjčit od Ingetour, všude mají loděnice a kempy a když něco potřebuješ, tak ti pomůžou. My s nima jezdíme už 4 roky a je to v poho...

Vloženo: 7.2.2011, 8:43 | Honza, honzapri@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, nevíte jak to letos bude se sjížděním Teplé Vltavy?

Vloženo: 8.2.2011, 7:55 | Pavel, pavel@ingetour.cz

V minulých dvou letech probíhal zkušební projekt, kdy se velmi razantně snížil počet lodí projíždějící NP Šumava v úseku Soumarský most - Pěkná. NP Šumava nyní toto omezení vyhodnocuje z hlediska ochrany přírody. Na základě výsledků by měl být vyhlášen nový popř. stejný režim pro splouvání. Věřím, že omezení nebudou přísnější než v loňském roce. Výsledek by měl být znám v měsíci březnu.

Vloženo: 22.10.2010, 14:35 | Petr, mulambo@cemtrum.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den

ingetour?díky,ale NE!měl jsem půjčený raft letos na jaře na čtyři dny.druhou noc jsme se ubytovali v kempu(což se asi ingetour nelíbilo,pač měli kemp naproti přes řeku) tak sme o raft přišli.ráno jsme to šli nahlásit do jejich kempu kde se nás chytla mladá pracovnice která říkala,že se vtu noc ztratili asi dvě další lodě a ještě ukazovala kde se to stalo.po sléze přišel vedoucí a popřel to stím,že si to holka vymyslela(proč by to proboha dělala)prý ani lodě nejdou pojistit,což je lež,to jsme zjistili od jiných spol.po dalších nesrovnalostech sme teda odpluli na další půjčené lodi.jak jsme dopluli domů,tak nám spadl kámen ze srdce,prý se loď našla a nic platit nemusíme(12 000 kč)to byla úleva,aspoň na chvíli,pač nám volali zachvíli a že se teda nic nenašlo,tak ať cálujem(trochu spekulativní,ne?)

 a ponaučení?najděte si půjčovnu,kde mají lodě pojištěné a přidávají k nim zámek s ocelovým lanem.zaprvé ušetříte nemalou částku,ale hlavně nenecháte na vás vidělat ingetour-v tu noc se stratili asi tři lodě,což činí přes 40000 tisít

 bývalý a naštvaný zákazník ingetour 

Vloženo: 2.5.2011, 18:01 | limík, limick@centrum.cz

já teda osobně nevím, mám s ingetourem velice dobré zkušenosti a neblahé zážitky mi spíše poskytly jiné půjčovny, než jsem narazil právě na Inge, takže se zcela rozcházím s názory k tomuto tématu - jednání zaměstnanců bylo vždycky super.

Vloženo: 19.3.2011, 17:41 | Petr, Maly.Petr@atlas.cz

Nevím, jak to mají zařízené a proč by to nemělo jít zařídit, ale pojistit lodě proti poškození a kráděži je možné, nabízí ho půjčovna Ká servis za pár kaček. My jsme toho využili už podruhé a tím pádem nám odpadl strach z toho, že budeme platit nemalé peníze, pokud se něco stane. Povedlo se nám předloni někde protrhnout bok raftu a rozhodně se nám pojištění vyplatilo.

Vloženo: 26.1.2011, 15:34 | jeník, jeník55@seznam.cz

je pravdou že lodě se  proti krádeži pojistit nedají,ale jednání zaměstnanců ingetour je věru žalostné. taky mám své zkušenosti.Ted jezdím z malou pujcovnou u nádraží a supr lidi:-)

Vloženo: 17.1.2011, 15:50 | Pavel, pavel@ingetour.cz

Dovolte mi jako zaměstnanci Ingetour reakci na tento článek:

V půjčovním řádu Ingetour stojí, že v případě ztráty, hradí klient nevrácený materiál. Částka se vypočítává podle kupní ceny a stáří lodě. V případě protokolu od Policie ČR je částka bez DPH. Takto to probíhá u všech půjčoven. Nevím tedy, proč byl klient překvapen, když po něm žádáme náhradu. 

Zatím bohužel neznáme pojišťovnu, která by kánoe a rafty proti odcizení pojistila. V kempech a loděnicích Ingetour proto nabízíme našim klientům úschovu lodí. Pokud by se tento klient ubytoval v kempu U Fíka, raft předal do úschovy a raft byl odcizen, nebudeme po něm vymáhat žádnou náhradu.

Z praxe víme, že v mnoha případech dojde pouze k záměně raftů. Raft (kánoe) se po 1 - 3 dnech najdou. Proto podobné problémy řešíme způsobem, že klientovi (pokud máme volné lodě) zdarma poskytneme náhradní loď a čekáme, zda-li se loď nekde neobjeví. U 80% jsme úspěšní. V tomto případě byl však raft opravdu odcizen. Po návratu domů klient telefonicky kontaktoval brigádnici, která nahlédla do staršího záznamu a tudíž oznámila, že loď je na skladě. Za tuto mystifikaci se omlouváme. Rozhodně však odmítáme nařčení, že si tímto způsobem zvyšujeme svoje zisky.

Vloženo: 29.11.2010, 13:02 | petr, mulambo@centrum.cz

no proti proražení pojištěné jsou

Vloženo: 5.11.2010, 10:47 | Roman, r.mitana@seznam.cz

No taky si myslím že by si ty lodě mohli pojistit alespoň proti proražení.Určitě to nestojí svět.

Vloženo: 3.9.2010, 7:07 | Peetulinka, peetulinka8@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím všechny vodáky Letos na konci srpna jsem poprvé zkusila, jaké to je trávit prodloužený víkend na Vltavě se vším všudy co k tomu patří.. Musím uznat, že servis od Inge Tour vynikající, počasí bylo jako objednané, slunečno celé 4 dny a k tomu skvělí lidé, které jsme z Vyšší Brodu do Boršova potkali... Kdo tedy ještě nezakusil krásy Vltavy po vodě..tak at neváhá... přeji všem nádherné zážitky :-)

Vloženo: 25.8.2010, 22:04 | Kamikaze, kamikaze@seznam.cz | reagovat na toto téma

Tento víkend jsme s kamárády sjížděli Vltavu z Rožmberka do Boršova a vše bylo naprosto super, od počasí po servis od Inge. Využívali jsme převoz bagáže a nic se nám neztratilo, vždy dodali bagáž v domluvený čas a batohy a tašky absolutně neporušené. Počasí perfektní, vody dost, prostě paráda. Kdo by šel na výlet do Krumlova a nevěděl, kam si jít sednout, jednoznačně doporučuji restauraci U Bejka-ceny super, obbsluha rychlá, jídla spousty a nádherný výhled. Jenom škoda, že jez v Boršově se musel přenášet.

Vloženo: 25.8.2010, 8:05 | Majka, marie.galganakova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Letos jsme se rozhodli pro strávení dovolené na vodě. Sjížděli jsme Vltavu z Vyššího Brodu do Zlaté koruny. Bylo to super. Jenom počasí mohlo být lepší. Chci tímto poděkovat za milý přístup a ochotu, se kterým jsme se setkali v Kempu u Fíka. Při bouřce nám teklo do stanů a velmi ochotně nám zaměstnanci zapůjčili plachty na stany. I jinak jsme byli s kempem spokojeni. Tímto děkuji a zdravím. Majka

Vloženo: 22.4.2011, 11:54 | meili, meili@seznam.cz

Chtěla bych se zeptat jak dlouho jste tuto trasu sjížděly???diky

Vloženo: 23.8.2010, 14:57 | Lukin, lvrba@seznam.cz | reagovat na toto téma

Právě jsem se vrátil z vody, služby INGETOUR byli vynikající, hlavně ochota personálu. Jenom ten vynikající dojem kazila jedna věc, a to byla Vámi nabízená doprava osob. Je potřeba ji ještě vylepšit............

Vloženo: 20.8.2010, 18:15 | Oliver, o.slezak@farmaslezak.sk | reagovat na toto téma

Ahojte vodáci, boli sme u Vás na Vltave od 14 do 18. augusta a musim povedať, že bolo neskutočne super, splavili sme celý úsek, spoznali sa s pár dobrými ludmi.....strýc PEPA, SASKA..........PYRATOV a pod.

Kempy boli pekne zariadene(WC,sprchy....) ...........

Vrelo všetkým odporúčam a na buduci rok sme tam s Ingetour znova:-)

 S pozdravom Oliver, Peter, Heno, Brano :-)

Vloženo: 16.8.2010, 22:13 | Martin, matchi(et)centrum.cz | reagovat na toto téma

ahoj, chci se optat, dá se na vydrách (ne na raftech) v průměrném tempu sjet z Vyšáku až do Krumlova během jednoho dne, druhý den bychom dali Krumlov - Zlatou korunu, zkrátka sobota - neděle. Jde o to, že chceme převážet bagáž vlastními auty. Podle času tady na stránkách je Vyšší Brod - Branná 5h, Branná Krumlov 4hod, Krumlov - Koruna 5 hodin. Odpovídají ty časy? díky moc.

Vloženo: 19.8.2010, 12:08 | Martin, matchi(et)centrum.cz

Chtěli bychom jet přesně za týden(sobota, neděle) a vypadá to, že počasí nebude úplně nejlepší, takže se moc nebudeme chtít cvaknout ... možná to ještě přehodnotíme na raft. Koukal jsem, že je zatím všeho dostatek.

Vloženo: 19.8.2010, 10:12 | Alice, alice.bordovska@seznam.cz

když chce člověk jen pádlovat tak je to OK a náhodou ten průtok byl super i pro kánoe ...alespoň to trochu fičelo a člověk se moc nenadřel...na jezech pozor))) z Vyšáku jsme to dali při tomto průtoku co je do Rožmberka a Rožmberk-Spolí mnohem dříve než se uvádí))))) Parádička

Vloženo: 17.8.2010, 18:40 | Martin, matchi(et)centrum.cz

díky moc za info, chtěli bychom jet za 11 dní, to by mělo být vody snad už méně, spíše mi šlo o ten čas, když je napsáno 9hodin z Vyšáku do Krumlova, tak hádám, že je to občas i s nějakou přestávkou, vylitím kanoe po jezu, atd. Počítám vyjet tak v 10:00 z VB a dojezd 19:00 ČKr. Párkrát jsme na vodě už byli, cvaknutí už taky několik bylo :)

Vloženo: 16.8.2010, 22:45 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Stihnout se to dá v pohodě , ale pokud jedete poprvé tak kánoe nedoporučuji při současném průtoku.Včera jsme se vrátili a kdo měl plastovku tak ji pod jezem honil.

Vloženo: 14.8.2010, 9:16 | oliver, phase@post.sk | reagovat na toto téma

Sem vložte text...AHojte vodaci, POMOZTE nam získať hlasy na Faceboku...v SUTAZI o najkrajsiu fotku............Na fotke je bratranec:-)

pre hlasovanie kliknite sem: http://www.facebook.com/pages/Bratislava-Slovakia/RAFTOVANIE-MANIACK-Community/148038686602 a kliknite na tlacitko paci sa mi to napravo hore vedla nazvu skupiny. Pot...om kliknite sem: http://www.facebook.com/henrich.slezak#!/photo.php?pid=5154501&id=148038686602&ref=mf&fbid=408934476602 a zahlasujte kliknutim na paci sa mi to pod fotkou.
Vdaka vdaka vsetkym za hlasy a podporu!

Vidime sa od 15teho na vltave.......Team SK:-)

Vloženo: 12.8.2010, 12:57 | Veronika, veronikasurova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, potřebuju radu od zkušenějších vodáků.. :) pojedem s partou na víkend, a jelikož až v září tak nevíme jak přepravit věci.. máte někdo nějakou radu? Nevím jak to nacpat do barelů, na jednodenní výpravu jsme měli 2 pro 4 lidi a skoro sme se do nich nevešli..

Vloženo: 9.8.2010, 7:19 | Pepan, Madysson013@seznam.cz | reagovat na toto téma

POZOR!!!

U Ingetour maji ve zvyku slibovat 4mistne rafty a kdyz si je rezervujete a zaplatite, dostanete misto toho 6mistne... Nic na tom veru neni, ale to jen v pripade, kdyz nejedete sam s dvemi detmi... 

LETOS S INGETOUR NAPOSLED ! 

Vloženo: 11.8.2010, 21:48 | jája, jaruskka73@seznam.cz

ahojky nás jezdí normálně 6 a máme 6 barelů vejdou se tam úplně v pohodě

Vloženo: 8.8.2010, 17:38 | Eliška, eli764@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

Chtěla jsem se zeptat zkušenějších vodáků :) Kolik se vejde konví (50litrů) do šesti-místného raftu pokud je plně obsazený?

Děkuju :) 

Vloženo: 9.8.2010, 8:20 | johanna, johanna@seznam.cz

My jeli loni na 6-místném raftu 4, a měli jsme s sebou 3 sudy.Možná, že by se ještě 1 vešel, ale tak tak.Pak už by to asi moc pohodlný nebylo.

Vloženo: 7.8.2010, 13:42 | hofák, hofak@volny.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, mame jet od pondeli do ctvrtka z V.Br. do Borsova. Koukal jsem na CHMU a aktualni prutok je cca 30m3. Jsme rodiny s detmi, kdy pojede vzdy dospely a dite cca kolem 10 let jako hacek. Jsme zacatecnici, kteri jeli pouze loni Berounku. Je tento stav vody z dlouhodobeho hlediska normalni a sjizdny? Mame zamluvene vydry, ale nemeli bychom radsi jit na rafty? Diky za vsechny rady.  

Vloženo: 9.8.2010, 9:56 | Alice, alice.bordovska@seznam.cz

Taky věřím že to klesne vyrážíme ve středu do kempu a ve čtvrtek na vodu takže snad se voda uklidní

Vloženo: 8.8.2010, 8:49 | Petra K., DJ.PUNK@seznam.cz

voda na vltavě už klesá, tak by to nemělo být tak hrozné :-) http://hydro.chmi.cz/hpps/hpps_main.php ...já myslím že se tam rozhodně potkáme, tak naviděnou na vodě a bezpečný dojezd :D

Vloženo: 8.8.2010, 8:39 | Vlčák, vlcak2@seznam.cz

AHOJ, chci jet v tomto termínu sám s desetiletou dcerou, tak doufám, že to bude v pohodě, a třeba se potkáme :-)

Vloženo: 7.8.2010, 22:35 | Petra K., DJ.PUNK@seznam.cz

Jedeme ve stejný termín, a taky z toho máme docela strach. Ale co jsem se koukala tak u Vyššího Brodu problém nebude horší to bude až v oblasti Českého Krumlova. Ale doufáme že se to do úterý trochu uklidní a voda opadne. :)

Vloženo: 6.8.2010, 10:25 | Jana Horáková, sonny333@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoj,včera jsem volala do ingetour kvůli rezervaci lodí... chtěli po mě jen jméno a datum,kdy pojedeme. tak jsem se chtěla zeptat,jestli to takhle probíhá vždycky? peníze se pak platí až na místě? vodu jedu poprvé,tak jsem z toho trochu nervózní,aby pak kvůli mě (kvůli mojí špatné objednávce) neměl zbytek party zkažený výlet... díky předem za odpověď :) Jana

Vloženo: 9.8.2010, 8:39 | roman, linhart.roman@gmail.com

Ahoj, prosim tě je to normálni postup, taky jsem si rezervoval lodě telefonicky a jedině jsem jim řekl mail a oni mi poslali podtvrzení objednávky, tak tam mužeš zavolat a at ti to ještě dodatečne pošlou. Jinak v tom žádnej problem nevidím.

Vloženo: 6.8.2010, 14:17 | lenka, zegucova@seznam.cz

omlouvám se to bylo až k dalšímu příspěvku,ale odpovím i k vašemu ,když se dělá objednávka přes internet tak pošlou rezervaci a platí se polovina zálohy a zbytek na místě ,pokud jste rezervaci prováděli telefonicky a jedete už ted někdy ,tak budete platit až na místě ale pro kontrolu si tam ještě před odjezdem zavolejte ,nikdy jsme neměli žádný problém na Ingetur je spoleh

Vloženo: 6.8.2010, 14:13 | lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky my to jezdíme 3 dny v poklidu i s občerstvovacími přestávkami splouváme na raftech

Vloženo: 6.8.2010, 10:16 | Pavlína, t_pavlina@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho se dá dojet z Vyššího Brodu do Branné do kempu pohodovým tempem? Loni jsme to jeli, ale nemůžu si vzpomenout v kolik jsme vyjeli. Dík

Vloženo: 9.8.2010, 11:26 | Pavlína, t_pavlina@centrum.cz

3 dny do Branné? To mi příjde nějak moc... Loni jsme to jeli jen několik hodin i s občerstvováním, ale právě nevím kolik:).

Vloženo: 6.8.2010, 14:29 | lenka, zegucova@seznam.cz

ahojky odpověd najdete u předcházejícího dotazu ,trošku jsem se uklepla

Vloženo: 5.8.2010, 23:05 | Luigy, l.u.i.g.y@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoooooooooj právě jsme se vrátily z Vlaty ...super dovolená dík.. ingetour a taky díky vodákům který nám pochytaly kytaru a ostatní věci, který nám uplavaly pod Herbertovem , ještě jedou díky moc

Vloženo: 5.8.2010, 16:41 | Monča, novpav@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj tento víkend sjíždíme Vltavu od Rožmberka do Zlatý Koruny. jsem Vodák začátečník- nevíte zda je to obtížná trasa? Hlavně v Českém Krumlově "splavy"?Dík a ahoj:-)

Vloženo: 6.8.2010, 10:03 | Pavlína, t_pavlina@centrum.cz

Myslím si, že by jste vše měli celkem zvládnout, akorát v Krumlově jeden ten jez bych možná raději přenést loď, záleží na čem jedete, poznáte ho, bude tam přenášet více lidí, můžete si zastavit, podívat se na něj a pak jej kdyžtak sjet. My jsme ho loni sjeli i na pálavě, já začátečník, přítel zkušený a ustáli jsme to, i když jsem málem vyletěla z lodi, to samé i kamarádka s jejím přítelem, ten jez je přímo pod hradem, pokud však nemáte raft a jste tam samí začátečníci, tak jej raději nesjíždět, i z raftu jsme tam viděli vypadnout lidi s věcma, záleží jak jste šikovní :). Pozor ale, pod vodou je tam ostrý kámen.

Vloženo: 4.8.2010, 17:34 | Indigo, indigo_77@volny.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

 jedeme vodu od pondeli do patku (9. - 13. srpna) a ted nam vypadl jeden kamarad. Nechce se nekdo pridat? Zatim je nas 5, z toho dva kluci ze Spanelska.

Planujem vyjizdet v pondeli odpoledne z Vyssiho Brodu do Rozmberka. 

Diky

Vloženo: 7.8.2010, 21:06 | Indigo, indigo_77@volny.cz

Nazdar, tady Indigo.
Proc jedete az od Uterka? Odkud jste a odkud a kam to chcete jet? My
pojedem v pondeli odpoledne, ale jenom do Rozberka, protoze to
taboriste je tam mnohem hezci nez ve Vyssim Brode. A v utery pak
jedem do Krumlova, kde pak budem dve noci. Kdyby vam nahodou nekdo
odpadl a byli jste lisi, tak dej vedet a treba aspon kus muzem jet
spolu a nebo potom muzem dat spanely dohromady, at si muzou trochu
pokecat mezi sebou.
Nas melo jet 6, ale jeden kluk odpadl, tak uz jsem se smiril s tim,
ze pojedu v singlu, ale s hackem by to urcite bzlo lepsi :-)
Je se ted uz na mail nedostanu, tak pokud budete chtit, tak muj
mobil je 732 690 397.
Ahoj a treba na videnou.

Indigo

Vloženo: 6.8.2010, 11:12 | veve, veverkaalenka@email.cz

my jedeme taky se Španělákama, ale vyjedeme asi až v úterý ráno, pondělí asi nestihneme

Vloženo: 2.8.2010, 9:25 | pavel, pavelkisa@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahóóój

jedeme na vodu poprvé a to z Vyššího Brodu do Boršova.Budeme vyjíždět v pátek okolo 10,00 a v neděli máme v Bosšově objednaný bus na 16,30.Můžete mi doporučit jak rozdělit jednotlivé úseky plavby tak abychom to v Boršově stihli ? Díky

Vloženo: 2.8.2010, 11:00 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky my jsme jeli Vyšší Brod - Pískárna ,druhý den do Zlaté Koruny a poslední den jsme vyjížděli okolo 9 i s několika občerstvovacími zastávkami a v Boršově  jsme byli kolem 15 hodiny.Záleží jestli si budete nechávat převážet zavazadla bez příplatku je to do Branné ,Pískárna je za příplatek je to o 5 km dál ,ale jsou tam dva kempy vedle sebe ,v Brané je to malé

Vloženo: 31.7.2010, 20:33 | Marcel, m.stacha@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,chci se zeptat ,nevíte jaký byl průtok Vltavy teď v období 26.7 do 31.7 2010..Jeli jsme z Vyššího Brodu do Boršova.Díky moc.Marcel

Vloženo: 1.8.2010, 0:06 | Tasa, vejta@email.cz

Celou dobu pouštěli z Lipna 20 - 22 m3

Vloženo: 31.7.2010, 22:07 | Barča, baru3@centrum.cz

Vloženo: 31.7.2010, 16:02 | Petr Kašpar, petr@ww8.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, mám jednu připomínku k Herbertovu. Je dobře že dřevěná šupna je zpět na svém místě, ale chybí tam navigace. Bohužel zkušenost z tohoto týdne byla dost brutální. Za pouhých pár minut do jezu vjelo mnoho lodí, mnozí si jez neprohlídli a velmi zle se potloukli.

Zkuste tam dodělat původní navigaci. Odstraní to mnoho nepříjemností. Díky

Vloženo: 2.8.2010, 12:33 | Šára, sara.radost@seznam.cz

Ahoj, včera jsme se vrátili z Vltavy, a musím přiznat, že jsme u Herbertova též kroutili hlavami. Ale spíše nad samotnou hloupostí rádoby "vodáků" . . . Je fakt, že se tam dost lidí vykoupalo, ale hlavně díky vlastní blbosti. Většina těch co se tam cvakli se ani nešli na jez předem podívat! Škoda, že ingetour dává každému při převzetí lodí mapku všech jezů s nákresem, kde by se měl jez jet. Kdyby si tuto mapku krátce prohlídli, věděli by, že na tomto jezu je lávka vlevo! A kdyby náhodou někdo tuto mapku nepochopil, byl tam dozor od ingetouru, který v jednom kuse ukazoval kudy jet, i to však někteří slabomslní asi nepochopili, tak je od tamtud musel ještě tahat. Kloubouk dolů před tímto mladíkem, který tam za půl hodiny co jsme pozorovali, pomáhal asi deseti inteligentům, kteří se zřejmě předem nepodívali do mapky, ani na samotný jez, a nepochopili ani jasnou navigaci tohoto  mladíka. Tito lidé by neměli na vodě co dělat, pak se nemá každou chvíli někdo utopit..... Ahooj Šára

Vloženo: 30.7.2010, 19:56 | Milan, owen.burda@seznam.cz | reagovat na toto téma

Neměl by někdo chuť od čtvrtka do neděle příští týden doplnit Vydru na sudý počet lidí. Je nás parta na 3 lodě-převážně chlapi 23 až 28let z Moravy

Vloženo: 28.7.2010, 22:34 | Decolo, Decollo@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, potřeboval bych informace o skupině na raftech ze dne 23.7.2010. Byl to Pátek, mělo by se jednat o výměnný kurz Izrael-Česko.

Budu převelice vděčný za jakékoliv informace. Počet lidí, Kde byli ubytování apod.

Ještě jednou děkuji

Vloženo: 28.7.2010, 22:16 | Decolo, Decollo@email.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, potřeboval bych informace o skupině na raftech ze dne 23.7.2010. Byl to Pátek, mělo by se jednat o výměnný kurz Izrael-Česko.

Budu převelice vděčný za jakékoliv informace. Počet lidí, Kde byli ubytování apod.

Ještě jednou děkuji

Vloženo: 28.7.2010, 16:02 | Zuzana, zuzamarkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj. Chci se zeptat, jestli tady máte někdo zkušenost s těmi rafty, jak tady píšou, že hrozí nebezpečí na slunci. Děkuji

Vloženo: 27.7.2010, 12:42 | Ivča, o5kolouch@centrum.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj prosim vás chci se zeptat jak dlouho tak trvá cesta z Rožmberka do Zlaté koruny?Díky.

Vloženo: 30.7.2010, 14:43 | Dušan, simunekd@seznam.cz

1 - 3 dny. 1 den pro magory, 2 dny normálně, 3 dny bez pádel

Vloženo: 26.7.2010, 14:17 | lukas, mravenec.33@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím  nevíte jak dlouho trvá  cesta ze Zlaté koruny do Boršova

Děkuji za odpoved 

Vloženo: 30.7.2010, 14:46 | Dušan, simunekd@seznam.cz

Doporučuji si tento úsek rozložit na dva dny (spaní Dívčí kámen). Ne proto, že se to nedá za 1 den stihnout, ale protože tento úsek je nejhezčí na celé Vltavě, řeka krásně teče, samý meander. Lidi si ho, ale neužií, protože kvaltují do Boršova vrátit lodě

Vloženo: 27.7.2010, 16:05 | Lenka, zegucova@seznam.cz

My jsme vyjížděli něco málo po 9 ze Zlaté Koruny z několika občerstvovacími přestávkami a v Boršově jsme byli kolem 15 hodiny 

Vloženo: 26.7.2010, 21:24 | Mates, martin.skrivanek@centrum.cz

Máte to cca 20 km. Záleží jak moc budete spěchat, ale většinou vyjíždíme tak kolem 10 a kolem 5 sme v Boršově. Docela to tam teče, takže nejvíc záleží na tom jak moc budete zastavovat.

Ahoj Mates

Vloženo: 25.7.2010, 10:07 | Alice, alice.bordovska@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj máme zarezervovány lodě navíc... a  do 3 kanoi nám chybí do party lidi-výhodnější cena jedeme Vyšší Brod čtvrtek 12.8 ráno- Zlatá Koruna - sobota14.8 Přidá se někdo? ahooooj Alice spěchá do 28.7!!!!

Vloženo: 23.7.2010, 12:00 | Pavel, pavel22@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj,

máte prosím někdo zkušenost z věcmi v pálavě? vejdou se tam dva sudy?

Díky za info

Vloženo: 26.7.2010, 10:00 | pavel, pavel22@seznam.cz

Díky moc za odpověď. Tak už jsem klidnější. Taky jsem měl pocit, že jsem viděl pálavy se dvěma sudy, ale tady ve vodácké poradně mi procovníci napsali, že se tam nevejdou, tak jsem trochu znejistěl:o)

Vloženo: 26.7.2010, 6:12 | Tasa, vejta@email.cz

Do pálavy se 2 sudy vejdou. Jeden naležato doprostřed a druhej za zadáka, vždycky jsem si z něj dělal opěradlo.

Vloženo: 24.7.2010, 14:12 | malibusa, malibusa@centrum.cz

Řešíme stejný problém. Narvat dva sudy do pálavy. Jezdíme vždycky pálavou, ale zavazadla převážíme v autech což teď to musíme narvat do sudů a do pálavy.

Vloženo: 23.7.2010, 9:42 | Petr, ffbmjp@onsemi.com | reagovat na toto téma

Ahóój

tak to máme letos za sebou a opět super,i když nám zase nevyšel Boršov,takže to znamená,že za rok znovu.Nevím jak ostatní,ale nám se zdálo,že ve středu byl nějaký vyšší průtok.Tím se snažíme maskovat,že jsme se ve středu dvakrát "cvakli".

Jinak za všechny veledík Inge Touru a obsluhám všech "občerstvovaček" po cestě

"potápka" Petr

Vloženo: 20.7.2010, 17:47 | Alice, alice.bordovska@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj máme zarezervovány lodě navíc... a  do 3 kanoi nám chybí do party lidi-výhodnější cena jedeme Vyšší Brod čtvrtek 12.8 ráno- Zlatá Koruna - sobota14.8 Přidá se někdo? ahooooj Alice

Vloženo: 19.7.2010, 15:42 | strapi, strapi@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojjjjjjj............... Sjíždíme z vyšáku do boršova od 26.7. a mame jeden flek volnej. jede raft a jedna kanoe ............ kdo má zajem?osazenctvo je až na jednu vyjímku plně mužské,věk kolem 33 let

Vloženo: 20.7.2010, 0:02 | strapi, strapi@seznam.cz

no to 100% mame prostě flek hotovo

Vloženo: 19.7.2010, 16:29 | Dušan, simunekd@seznam.cz

Ahoj, určitě doufáš, že se ozve 20-ti letá studentka viď

Vloženo: 19.7.2010, 15:27 | Petr, blazenvkleci@seznam.com | reagovat na toto téma

Zdravím, 

chtěl bych se optat, jak je to s jízdností hladiny na Vltavě! Sleduju, že hladina docela klesá k limitu sjízdnosti 65cm? Bude Vltava příští týden sjízdná i když nezaprší?:-) Děkuji

Vloženo: 23.7.2010, 17:48 | Martin, Madysson013@seznam.cz

Voda z Vyššího Brodu do Boršova nad Vltavou teče 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce :)

Vloženo: 14.7.2010, 22:24 | Lukas, jerseyd@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím, 

chtěl jsem se zeptat jestli je reálný dojet z vyssího brodu do krumlova v rozumném čase, když budeme vyjíždět kolem 10h na raftech ?

Díky moc 

 

Vloženo: 19.7.2010, 11:27 | Dušan, simunekd@seznam.cz

Ahoj, dojet se to dá, když pojedeš v kuse a stavíš se jednou vyčůrat. Potom v ČK vytáhneš raft a ztrhanej budeš mezi posledními hledat místo pro stan. Jet na vodu znamená užít si to a ne závodit s časem 

Vloženo: 14.7.2010, 19:24 | Miras (ČL), m.vysohlid@tiscali.cz | reagovat na toto téma

Letos jsme opět využili služeb Ingetouru. Všechny naše nemalé požadavky byly do puntíku splněny. Jejich pracovníci dokážou téměř vše. VELKÁ POCHVALA.

Vloženo: 14.7.2010, 10:07 | Monika, monikaschmidtova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoooj, chtěla bych se zeptat, jak to nyní vypadá na Vltavě, budeme od 22.-25.7 sjíždět vyšší brod-boršov a máme zamluvené Pálavy, nebude na Páluvu příliš málo vody a tudíž by bylo lepší přeobjednat na vydry? Díky za odpověď. Monča, Plzeň

Vloženo: 21.7.2010, 19:16 | Ambi, petrambroz@gmail.com

Já vždycky kontroluju stav vody tady: http://hydro.chmi.cz/hpps/popup_hpps_prfdyn.php?seq=307036

 Pak dej vědět jak se jelo.... my to jedem o týden později  :-)

Vloženo: 13.7.2010, 17:03 | marta, b.nika.b | reagovat na toto téma

Ahoj!Chtěla bych znát Váš názor na sjíždění Vltavy pro úplného začátečníka.Mám dceru(17),mám strach ji pustit,jede s partou lidí,co už Vltavu jeli.Nevím přesně odkud kam,ani na čem.Je to bezpečné?Díky za reakce

Vloženo: 18.7.2010, 15:49 | lagos, radim.facalka@seznam.cz

me je 17 a pojedu Vltavu uz po druhe a je to naprosta pohoda!!

Vloženo: 14.7.2010, 14:10 | Roman, r.mitana@seznam.cz

Pokud jde o sjíždění řeky je to O.K.

Vloženo: 14.7.2010, 0:00 | jurka, jurkastrnad@seznem.cz

Jo

Vloženo: 12.7.2010, 10:31 | Jirka, piskot@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojky, přátelé...kamarádi. Po létech na laminátu jsem se nechal ukecat na raft pro 4 a pojedeme klasiku z V.Brodu do Boršova. Může mi někdo poradit, jak se ta gumová zrůda kočíruje ? Potrpím si na hezky vykreslenou linku za zádí...ale s touhle vzduchovou bublinou....Budeme 3, z toho jeden malý kluk tak ani nevím, kde se mám posadit, abych netrapoval jízdou v nepravidelných kruzích od břehu ke břehu. Díky všem zachráncům mé chlapské ješitnosti

Vloženo: 13.7.2010, 18:13 | Pavlína, pajinka@seznam.cz

Tak si, chlape, do toho raftu radši lehni a sveď nepravidelnou linku na lenošení, s raftem je to makačka :o))

Vloženo: 11.7.2010, 21:29 | Pepa, fesof@seznam.cz | reagovat na toto téma

Chci nechat auto ve Vyšší Brodě a jet na 2 dny do Kurmlova. Kde je nejlepší auto nechat? Někde na parkovišti, nebo zaplatit místo v kempu?

Vloženo: 12.7.2010, 18:26 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky pokud budeš sjíždět z Vyšáku a vybyvení budeš mít z Inge tak v kempu ve Vyšáku na odstavném parkovišti zaparkuješ zdarma

Vloženo: 12.7.2010, 3:09 | Tasa, vejta@email.cz

V Krumlově se dá zaparkovat v hale Inge a to naprosto grátis

Vloženo: 7.7.2010, 14:02 | Norbert, bouvek@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...dobry den chtel jsem se zeptat zda je mozne sject vodu od Vyssiho Brodu az do Borsova za 10 dni lazo plazo jizdou dekuji

Vloženo: 7.7.2010, 23:42 | strapi, strapi@seznam.cz

10 dní? to ale pojedete z Boršova do Vyšáku né?my to jedeme 5 a déle by se to nedalo vydržet

Vloženo: 7.7.2010, 18:45 | Tasa, vejta@email.cz

Loni jsem jel 4 dny a docela jsem se u toho nudil. Jestli chcete jet 10, tak neřešte kempy a spěte na raftech (pokud jedete na raftech) a můžete spát 24 hodin non-stop, ale nezapomeňte si ošéfovat to, aby vás v Boršově někdo chytil, ale i tak to stihnete rychleji jak za 10 dnů.

Vloženo: 7.7.2010, 16:49 | Lenka, zegucova@seznam.cz

Ahojky my to sjíždíme za 3 dny ,takže úplně v pohodě

Vloženo: 4.7.2010, 0:03 | Jiří, pluto@ufoni.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, příští týden bych rád vyrazil na Vltavu, sjet si trasu z Vyššího Brodu do Boršova...Jelikož jedu poprvé, beru si "matraci" Pálavu...rád bych věděl od někoho, kdo má s touto řekou zkušenosti, jestli to není blbina a neměl bych si rovnou vzít třeba Vydru... a jestli je pro Pálavu momentálně řeka dostatečně v tomto úseku splavná, abych víc netlačil než jel....:-))

Vloženo: 7.7.2010, 21:21 | tucnak, tucnak@gmail.com

Jestli si chceš užít vodu, určitě si vezmi tvdou loď. Jet na Pálavě je sice pohoda, ale s Vydrou je to mnohem lepší, už iproto, že s pálavou nejde moc jet proti vodě a navíc se v ní hůř sedí i když se tam má spíš klečet.Na Vltavě jsem byl mockrát, za různých stavů vody a na pálavu byvh tam fakt nejel.Jestli chceš hezkou vodu, těžší, co sluší Pállavě víc, jeď Týnec Pikovice na Sázavě, ale lepší je Soča ve  Slovinsku a Salza v Rakousku

Vloženo: 2.7.2010, 19:00 | Jirka, yeti.karman@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, na této stránce jste nějakému tazateli navrhli 4-denní trasu s třetím noclehem v kempu "Dívčí kámen". Mám tomu rozumět, že i do tohoto místa doručíte zavazadla ? Mezi uvedenými loděnicemi ani kempy Inge Dívčí kámen neuvádíte.

Díky

Vloženo: 9.7.2010, 10:25 | Dušan, simunekd@seznam.cz

Ahoj, kemp je opravdu fajn, málo lidí, ideální pro rodiny s dětmi, řeka dělá u kempu pěkný meandr, koupání dobré, jen do hospody je to "daleko". Navíc rozdělit si poslední úsek z Koruny do Boršova na dvě části je dobrý nápad. Souhlasím, že obsluha bufetu je více než hrozná, tedy alespoň byla, když jsem tam byl 2 roky dozadu.

Vloženo: 6.7.2010, 15:03 | Eda, edgar.edgar@seznam.cz

ahoj, kemp Dívčí kámen je opravdu hojně využíván jako poslední zastávka při čtyřdenním splouvání Vltavy (osobně mohu doporučit - nebývá v něm tolik lidí - většina zůstává ve Zlaté Koruně). Nechci tvrdit, že půjčovna Inge sem zavazadla nevozí, ale je to velice pravděpodobné. Kemp je v jakési přírodní rezervaci, po přístupové cestě z Třísova se tam nesmí (zákaz vjezdu). Výjimku uděluje obecní úřad Holbuov (tedy alespoň kdysi tomu tak bylo). A ještě něco ke kempu - je opravdu pěkný a klidný, ale obsluha v bufetu bývá obvykle špatná. Doporučuji se na celý bufet vykašlat a vyrazit procházkou do Třísova (pořád do kopce i ve vsi). Na kopci čeká krásná hospůdka s dobrým jídlem. Je asi 3 km, ale opravdu krásnou procházkou.

Vloženo: 1.7.2010, 3:54 | Roman, r.mitana@seznam.cz | reagovat na toto téma

S ohýnkama nebude takový problém , ale hlava na hlavě bude ve všech kempech , a je jedno jestli to je Inge nebo ne.

Vloženo: 29.6.2010, 21:52 | misa, michvoj@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj,

jedeme z V.Brodu do Borsova, a to prvne. muze mi nekdo poradit, jestli jsou cestou jine kempy nez jen igetour, jak je to s rozdelavanim mensiho ohynku v kempu, jestli jsou cestou nejake obchudky s jidlem, a kde se muze nechat lod, v pripade mensiho vyletu na suchu)) nic proti kempum ingetour, ale na fotkach to vypada desive hlava na hlave. Dekuju za sebemensi radu. 

Vloženo: 3.7.2010, 23:47 | Jiří, pluto@ufoni.cz

Taky se s manželkou chystáme poprvé vyjet...oheň v kempu bude asi v poho a loď můžete nechat v rámci jejich pracovní doby v loděnici ingetour...taky se chci v Rožmberku podívat na hrad a v Č.Krumlově projít město a nechce se mi nechat loď povalovat v kempu...prostě dojedem do loděnice, "zaparkujem loď"...vyberem si nejvhodnější kemp, rozbouchnem stan a půjdem po svým. Ráno sbouchnem stan, nafasujem loď a jede se dál.

Vloženo: 29.6.2010, 21:49 | misa, michvoj@gmail.com | reagovat na toto téma

Ahoj,

jedeme z V.Brodu do Borsova, a to prvne. muze mi nekdo poradit, jestli jsou cestou jine kempy nez jen igetour, jak je to s rozdelavanim mensiho ohynku v kempu, jestli jsou cestou nejake obchudky s jidlem, a kde se muze nechat lod, v pripade mensiho vyletu na suchu)) nic proti kempum ingetour, ale na fotkach to vypada desive hlava na hlave. Dekuju za sebemensi radu. 

Vloženo: 29.6.2010, 15:31 | Lukáš, f.lukas@centrum.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci, nevíte jestli je stále sjízdná Vltava z Vyššího Brodu, když dnes začali pouštět z Lipna už jen 10 kubíků?

Vloženo: 30.6.2010, 14:36 | Eda, edgar.edgar@seznam.cz

Tak už zase pouští 22 kubíků - jak jsem říkal, rychle se to mění.

Vloženo: 30.6.2010, 10:53 | Eda, edgar.edgar@seznam.cz

Když jsem se teď koukal, tak už pouští jen 6 kubíků (ale dost se to mění). Mám dojem, že standard (když se nic neděje - čištění koryta v Krumlově, vysoké srážky na Šumavě...) je tak 10 kubíků. Minimální stav, po který je řeka sjízdná, je 65 cm (6 kubíků tuto normu splňuje - ale těsně).

Vloženo: 30.6.2010, 7:11 | Jenda, jenda.havry@seznam.cz

Ahoj,10 kubíků je teda fakt už nářez.Já jel minulej tejden ještě při 30-ti kubíkách a to byla nádherná voda-samozřejmě myšleno pro vydru.Všude se jelo parádně.Ale ke tvému dotazu : minulej rok jsem byl nucen jet při závratném průtoku 6 kubíků-také na vydře.Jet se nechalo,ale to víš.Místama koukaj šutry a místama musíš hledat v řece místo,kterým projedeš,aniž bys musel vylézat z lodi.Toto však neplatí pro lehátka,kterých se v té době objevovalo víc než dost.Tihle dobrodruzi víc tlačili než pluli. 

Vloženo: 29.6.2010, 21:48 | strapi, strapi@seznam.cz

Upouští 15 kubíku a stav vody je 104 cm zatím není problém

Vloženo: 29.6.2010, 15:49 | Já, mail@mail.cz

Cože? To snad né..

Vloženo: 28.6.2010, 14:17 | Tomáš, ji | reagovat na toto téma

12.7. přijedeme do Vyšáku...Je nás 6 borců z Moravy kolem 20 let + . Uvítáme společnost :)))

Vloženo: 28.6.2010, 22:03 | Sláva, slava.klada@seznam.cz

Nás jede zas 6 borců od Plzně.. to bude honírna!

Vloženo: 25.6.2010, 22:21 | strapi, strapi@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahojjjjjjj............... Sjíždíme z vyšáku do boršova od 26.7. a mame jeden flek volnej. jede raft a jedna kanoe ............ kdo má zajem?osazenctvo je až na jednu vyjímku plně mužské

Vloženo: 23.6.2010, 19:53 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj vodáci,mám na vás na všechny tady prosbu.Potřebovali bychom v pátek 2.7. převézt jenu kánoi a po případě 1-2 lidi z Boršova do V.Brodu,nejlépe v dopoledních hodinách,ale to bychom se přizpůsobili.Pokud nám můžete někdo pomoci,nebo doporučit někoho,prosím pisněte na radekmaly13@seznam.cz ,nebo volejte na tel.723565224.Díky a všem přeji krásnou plavbu!

Vloženo: 23.6.2010, 16:22 | jenda, mcsjena@seznam.cz | reagovat na toto téma

ahoooj vodáci jede nějaká partička v termínu 12. - 16.7.2010 ? jsme parta cca 14 lidí převaha kluků a loni se nám podařilo narazit na partičku něžného pohlaví a srandy kopec byl na světě. Proto se informuju abych na to připravil zbytek posádky. ahooooj a dík

Vloženo: 28.6.2010, 12:06 | macek, md72@seznam.cz

Sem vložte text...Ahoooooj....zdravím, jsme partička něžného pohlaví a chystáme se na Vltavu v termínu 15.-17.6.,takže to se asi mineme  15.6. přijezd do Vyššáku,ráno odplutí směr Na Pískárně ....a pak v sobotu do Krumlova....třeba se potkáme, jen hlásím,že tam partička bude a žádnou legraci nezkazíme

Vloženo: 23.6.2010, 16:13 | Lenka Ulrichova, lenkamerunkova@seznam.cz | reagovat na toto téma

Sem vložte text...Ahoj chtěla jsem se zeptat, chtělo by nás jet va Vltavu 13 dospělích lidí a chceme jet na vydrách, tak jestli máte vydru i pro tři lidi nebo ne, děkuju

Vloženo: 26.6.2010, 15:20 | syndy, maceska.10@seznam.cz

Sem vložte text...jejda Vidra , vydra a to jsem ještě nezačali s rumem, že :o))

Vloženo: 26.6.2010, 15:14 | syndy, maceska.10@seznam.cz

Sem vložte text...ahoooj vodníci, myslím, že by Vás Vidra uvezla i tři dopělé, ale bude dost vratká, bude určitě lepší jen jeden na singl :o))

Vloženo: 22.6.2010, 17:12 | Lukáš Malesný, walli77@centrum.cz | reagovat na toto téma

Dobrý den, nebo spíše Ahooooooj!!
Chci jet s partou v půlce července na vodu. Chceme sjíždět Vltavu 2 nebo 3 dny. Je nám všem kolem 20ti let a na vodě jsme už všichni párkrát byli. Kolik tak ujedeme za celý den, když chceme jet pohodovým tempem? A kde nám doporučujete začít, když pojedeme 2 a nebo 3 dny a končit chceme v Boršově? 
 
Děkuji a přeji všem vodákům, ať Vám ta voda pořádně teče!! :)
Lukáš 

Vloženo: 22.6.2010, 17:41 | Lukáš, wallis77@centrum.cz

Email byl zadán špatně.. Správný email je: wallis77@centrum.cz

Vloženo: 21.6.2010, 11:16 | Radek, bradek41@seznam.cz | reagovat na toto téma

Zdravím,

zajímalo by mě, jakou máte zkušenost s lodními pyti? Koupil jsem si teď jeden 60l (zhruba za 400 Kč, takže jestli to nebude tou cenou...) a když jsem ho zkoušel doma, navlhly mu stěny. Mohli byste mi prosím doporučit nějaký, se kterým máte skvělou zkušenost, že do něj neteče ani nevlhne(zhruba do 800 Kč)?

Díky

Vloženo: 20.6.2010, 22:31 | Ondřej Větrovec, ondra90@seznam.cz | reagovat na toto téma

Ahoj, potreboval bych poradit, jedeme na Vltavu na 4 dny, Vyšší Brod - Boršov. Jaké kempy byste doporučili? Aby to nejak pekne vyslo... Diky...

Vloženo: 21.6.2010, 18:17 | Ondřej Větrovec, ondra90@seznam.cz

Parada, diky za radu... :)

Vloženo: 21.6.2010, 16:45 | Panáček, radekmaly13@seznam.cz

Ahoj,jedeme taky na 4 dny a první noc jsme v Rožmberku,druhou v Novém Spolí (Č.Krumlov) a třetí noc ve Zl. Koruně.Ten první den se dá natáhnout až třeba do Brané,podle toho kdy vyrazíte,ale v Rožmbrku je zase kam jít . . ..

Telefon: +420 775 748 800 || Email: email